Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Köpeğinin Ölmüş Olduğunu Görmek

Rüyada köpeğinin ölmesi ne demek?

Merhabalar; Psikolojik harp ve mobbing çeşitlerini iyi bilen, aile bağlarına, içtenlik ve dobralığa, ruhsal zenginliklere susamış biri olarak ve kısmi yorgunluklarla azimden ödün vermeksizin en azından çekirdek aile içindeki zenginlikleri kollayan ve geliştiren ya da bu bilinçle çaba gösteren biri olarak 1 yaşındaki labrador köpeğimin rüyamdaki hali beni derinden etkilemiş durumda. Rüyamı sizinle paylaşmaya, enerji güçlerinin derinliğini hisseden biri olarak objektif açıyla yorumlamanıza gereksinim duyuyorum;

Köpeğimle sanırım bir iş yerindeyiz ve işimi tamamlayana kadar onun dışarıda beklemesini istiyorum, hava aydınlık, tasması takılı mıydı şu anda hatırlamıyorum ama yüksek girişli o iş yerinin önünde ben içerideyken küçük çim alanda beni bekliyor. Ben bir anda köpeğimi kontrol etmek, ne durumda olduğuna bakmak için kapının dışına çıktığımda havanın biranda kararmış olduğunu görüyorum.

Köpeğimin olduğu yere 3 adım mesafede aynı çim alanda bir eşek görüyorum, eşek otlanır gibi gübre yiyor. Gözümle köpeğimi ararken ilk gördüğüm eşeğin yanında aynı ebatlarda kendi dışkılarını geviş getiren iki eşek daha görüyorum ve ardından gözüm köpeğimi yakaladığında onu ağzında dolu dolu eşek gübresi, yan yatar vaziyette buluyorum.

Hemen yanına koşuyorum ve nefes alamadığını anlayınca hemen ellerimle dışkıları alıp hava yolunu açıyorum. Fakat dolu dolu ve oldukça büyük topaklanmış dışkıyı çıkarıp, boğazını temizlediğimde küçük bir nefes borusu olduğunu ve büyük kısmının koparılıp alınmış gibi orada olmadığını görüyorum, sanki öleli saatler olmuş gibi, içi çürümüş vaziyette kıpırdamadan yatan köpeğimi hemen kaldırmak için gözlerine baktığımda meydan harbinde şehit düşmüş askerler gibi toza bulanmış kapalı göz kapaklarını görünce sızıyla uyanıyorum. İlginiz ayırdığınız zaman ve yorumunuza şimdiden teşekkür ediyorum.

Rüyada köpeğinin ölmüş olduğunu görmek tabiri

Bu derin anlamları olan rüyayı paylaştığınız için teşekkür ederim. Gördüğünüz rüya; gerçek hayatınızda kimi düşüncelerinizin değişmeye başladığını, özellikle anlayışı kıt, anlayışsız veya bencil insanlar yüzünden dostluk konusunda büyük hayal kırıklıkları yaşadığınızı, hak etmediği halde onlara verdiğiniz sevginiz ve harcadığınız zaman için birilerine kırgın olduğunuzu anlatmaktadır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada köpek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Köpeğinin Ölmüş Olduğunu Görmek” için 2 yanıt

Rüyada köpeğinin öldüğünü görmek
Ben rüyamda köpeğimin öldüğünü gördüm ve 2 gün sonra köpeğimi belediyeden götürmeye geldiler çok ağlıyorum, onun gitmesine dayanamıyorum. Bu neye delalet eder?

Hava selam,
Mesajınız net değil. Rüyanızda köpeğinizi gördünüz.
İki gün sonra gerçek yaşamda belediyeden geldir, götürdüler? Doğru mu?
Böyle oldu ise neden belediye ye verdiniz? Köpeğinde hastalık yoksa, çevreyi rahatsız etmiyorsa ( apartman şartları hariç ) almamaları lazım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir