Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Köpek Ağlaması

Rüyada köpek ağlaması görmek neye delalet eder?

İyi günler, ben Bakü’den yazıyorum size. Harf hatalarım olabilir, bunun için baştan özür dilerim. Gece rüyamda bir evde köpek gördüm, sürekli rahatsızdı, o taraf bu tarafa koşuyordu, yastığı ısırmaya çalışıyordu (evde beslenen köpek türü). Bir an ben balkona doğru yürümeye başladım, önüme geçmeye çalıştı, ağlar gibi mırıldanmaya başladı. Balkona çıkmama izin vermedi.

Balkonda ne olduğunu anlamaya çalıştım ve balkondan bir gölge göründü. Yüzü yan taraftan göründü ama ve balkonun kenarına çıkıp atladı, o an erkek gibi göründü. Ter su içinde uyandım, kendime geldim. Yeniden uyumaya çalıştım yine köpek sesi, ama bu sefer karanlıkta bir adam gördüm yine geri uyandım, hiç bir şey yoktu. Beni dinlediğiniz için teşekkürler. 24 yaşında bekar bayanım.

Rüyada köpek ağlaması görmek nasıl yorumlanır?

Öncelikle yazınız için özür dilemenize hiç gerek olmadığını belirtmek istiyorum. Türkçe’niz mükemmele yakın ve her gün bize gelen yüzlerce ( hafta sonları binlerce ) mesajın %99 undan daha güzel. Gördüğünüz rüya gerçekten çok güzel, rüyada köpek görmek sayfasında yazdığı gibi; Rüyada köpek görmek sezgi, sadakat, cömertlik, koruma, ve sadakat simgesidir.

Köpeğin sizi tehlikeden koruduğunuzu görmeniz, sizin iyiliğinizi isteyen çok iyi dostlarınız olduğunu ve onlardan birinin, başınıza bir tehlike, bir bela gelmesine engel olduğunu, gerçek bir dostunuzu işaret etmektedir. Bu konudan siz haberdar dahi değilsiniz, ancak birisi sizi korudu.

Rüyada köpek ağlaması görmek, ağlayan köpek sesi duymak, ağlayan kopek, köpeğin ağladığını görmek etrafınızdaki mutsuz ve hoşnutsuz arkadaşları temsil eder, onların size negatif enerji verdiğini işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada köpek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Köpek Ağlaması” için bir yanıt

Mehrabalar… Rüyam gerçek oldu, olayı anlatım size. Birinin beni bilmeden koruyacağını söylemiştiniz ve aynı şekilde kendiliğinden çıktı… Ben bir şirkette çalışıyorum, 2 kız beni çekemiyolardı sürekli patrona benimle ilgili yalanlar konuşmuşlar, olmicak iftiralar yaptılar, ama her şeye rağmen ben yine de aldırmadım, işime baktım sadece. Eleman dışardan biriyle tanışmış, ne garip ki benim arkadaşım çıktı, şirket ve benimle bağlı bilgileri dışarı veriyodu ve arkadaşım gizlice bana verdi. aylardır beni çıkarttırmak isterken kendi işlerinden oldular ve kendisi tanıştığı için bu adamın benim arkadaşım olduğunu çözemediler. rüyamı doğru yorumladığınız için çok teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir