Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Köpek Almak

Rüyada köpek almak nedir?

Rüyada köpek almakSelam, 5 yaşındaki oğluma yavru köpek alma sözü vermiştim. Rüyamda oğlumla pet shopa gitmişiz, onlarca yavru köpek arasından seçim yapmak istiyoruz fakat oğlum hiçbirini beğenmiyor ve mutsuz. Oğlum sen köpek almayı çok istemiyor muydun dedim, oğlum bana “baba ben geçen gittiğimiz barınaktaki yavrulardan almak istiyorum dedi. Rüyada bile olsa böyle bir şeyi yaşamak beni mutlu etmişti. Bu rüyanın anlamı nedir, bir an önce yavru almamı mı söylüyor.

Rüyada köpek almak yorumu

Rüyada köpek barınağı görmek rüyayı gören kişinin bazı gelecek kaygısı ve korkuları yüzünden tedirgin bir ruh haline sahip olduğunu gösterir ve bu durumu atlatmak için güveneceği dostlarıyla bir arada olmak istediğine yorulur.  Rüyada barınaktan köpek almak, köpek aldığını görmek çevreniz tarafından takdir edilen meziyetlere sahip olduğunuzu temsil eder. Pet shoptan veya başka birinden parayla bir köpek satın almak, yaşam dengenizde kimi sorunlar yaşadığınızı, yaşamınızda dengeyi sağlamak için zorluklar çektiğinizi simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada köpek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Köpek Almak” için 3 yanıt

Rüyada köpek aldığını görmek
ben annemle bir yerdeydim. sonra anneme ısrar ediyorum bana köpek al diye. sonra annem dayanamayıp bir tane siyah küçük bir köpeği alıyoruz.
evde beslemeye başlıyoruz ve tuvaletini filan yapmasını bilen bir bir köpek bu. sonra birileri tarafından tüyleri traş ediliyor ben kızıyorum. zaten bu köpeği almak pek içime sinmiyor. sonrada uyanıyorum. teşekkürler cevap yazarsanız sevinirim.

Rüyada barınaktan köpek almak, köpek aldığını görmek çevreniz tarafından takdir edilen meziyetlere sahip olduğunuzu temsil eder.
Pet shoptan veya başka birinden parayla bir köpek satın almak yaşam dengenizde bazı sorunlar yaşadığınızı, yaşamınızda dengeyi sağlamak için zorluklar çektiğinizi simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir