Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Köpek Balığı Saldırısı Görmek

Rüyada köpek balığı saldırısı neye işaret eder?

Selamlar, 17 yaşındayım bayanım ve bekarım. Şu sıralar biraz köpek balıklarından korkmaya başladım. Rüyamda da evimizin balkonunda köpek balığı saldırdı ve karnımdan ısırdı, elimde kumanda vardı ve vurmaya çalıştım, fakat köpek balığı küçük bir oğlan çocuğuna dönüştü. Birlikte eve girdik çocuğu yanıma oturttum ve sevdim. Annem “o daha demin seni ısırdı, sen ne yapıyorsun” dedi, fakat ben annemi dinlemedim ve çocukla beraber televizyon izledik. Lütfen rüyamı yorumlar mısınız? Beste’nin rüyası. 06 Eylül 2012, 12:10

Rüyanın ana unsurları köpek balığı, evin balkonu, balık ısırması, elinde kumanda, oğlan çocuğu, çocuk sevmek, televizyon izlemek, televizyon kumandası

Rüyada köpek balığı saldırısı görmek tabiri

Beste Merhaba, gördüğünüz rüya, gerçek hayatınızda ağrılı, zor veya duygusal anlamda kötü dönem geçirmekte olduğunuzu simgelerken, özellikle kariyer, statü konularında her şeyin iyiye gideceğini, sizi şaşırtacak güzel gelişmeler yaşayacağınızı işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgiyi rüyada balık görmek sayfasında okuyabilirsiniz.

“Rüyada Köpek Balığı Saldırısı Görmek” için 6 yanıt

eşim ruyasında benım oglumuzu denıze attıgımı ve bununla beraber köpek balıklarının onu yedıgını gormus lutfen yorumlarsanız cooook sevınırım

Merhaba,
Öncelikle böyle güzel bir site yaptığınız için teşekkür ederim.14 yaşındayım ve 23 yaşında bir amcam var,onu çok seviyorum. Amcam İzmir’de okuyor. Rüyamda amcamla birlikte 20 cm uzunluğunda balıklara elimize alıp bakıyoruz.Sonra birden balıklar birleşip bir canavara dönüşüyor.Haince bize gülüyor ve amcamı kovalamaya başlıyor.Onu kurtarmaya çalışıyorum; canavarın dikkatini üzerime çekip beni kovalamasını,amcamı bırakmasını istiyorum.Ama balık bir türlü beni farketmiyor ve amcamı kovalamaya devam ediyor.

Lütfen rüyamı yorumlar mısınız? Şimdiden çok teşekkür ederim.

Rüyada köpek balığı görmek
Rüyamda bir kuyunun kenarındayım erkek kardeşim suya gırmek ıstedı ve atladı o sırada köpek balıgı kardesımın boynundan ısırdı, ben ıse kardesımı kurtardım, o sırada tanımadıgım bır kız suya atlayıp benım tarafıma köpek balıklarını getırmeye calıstı, bende elımde bıcaklarla öldurdum bır anda köpek balıkları yok olmaya basladı.

Rüyada dolu kuyu görmek gerçek hayatınızda muazzam bir zihinsel zorlanma hissi içinde olduğunuzu ve yardıma ulaşmaya çalıştığınız, desteğe ihtiyacınız olduğunu gösterir.
Rüyada erkek kardeş görmek müjde, güzel bir haber almak anlamına gelir.
Rüyada köpek balığı görmek öfke, düşmanlık duygularını belirtir ve şiddet anlamı taşır. Size karşı duygusal bir tehdit ikazı olabilir.
Rüyada köpek balığı yakalamak veya köpek balığı öldürmek sizin açgözlü ve vicdansız bir kişi olduğunuzu temsil eder.

Ruyamda karada yerin altindan buyuk baliklar saldiriyor. insanlari yakalayip iceri cekiyor, topragin alti kimi yeri su var. Ben ailemi kayalik bolgelere cekmeye calisiyorum. Konusan bir kopek geliyor, onu baliklar yakalayamiyor, kopek baliklarla dalga gecermis gibi ayaklarini yere vurup kaciyor. Kopek bana boyle yap yakalayamazlar diyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir