Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Köpek Balığı Yavrusu Yakalamak

Rüyada köpek balığı yavrusu yakaladığını görmek neye işaret eder?

Ben rüyamda denizdeyim, balık tutuyorum oltayla, her attığımda oltayı denize balık geliyor, oltama 5 santim boyutlarında. Sonra köpek balığının yavrusunu yakalıyorum, daha sonrada kocaman köpek balığı tutuyorum, hava kararıyor sonra tutuğum balıkları da alamadan kıyıya çıkıyorum.

Rüyada köpek balığı yavrusu yakalamak tabiri

Rüyada balık tutmak, bu rüya kişiliğinizin tam anlamıyla geliştiğini, kendinizi tanıdığınızı, hayatta ne istediğinden emin olduğunuzu ve mükemmele ulaşma yolunda ilerlediğinizi, güzel bir iç huzura sahip olup bu huzuru çevrenizle paylaştığınızı, etrafınıza huzur ve mutluluk verdiğinizi ifade eder.

Rüyada köpek balığı yakalamak veya köpek balığı öldürmek sizin açgözlü ve vicdansız bir kişi olduğunuzu temsil eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada balık görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Köpek Balığı Yavrusu Yakalamak” için 2 yanıt

Rüyada köpek balığı görmek
Rüyamda sınıf arkadaşımı gördüm (erkek). Onların ailesi ve benim ailem birlikte mankenlik seçimlerine gidiyorduk. Deniz kenarından geçtik ve kıyı o kadar dardı ki yandaki evin çitine tutunarak geçiyorduk.
Yanımızdaki deniz ise çok çok fazla derin değilde fakat o kadar büyük bir köpekbalığı vardı ki bizi yemek için kıyıya çok büyük dalgalar gönderiyordu. Dalga arkadaşım ve beni çekti. Daha sonra arkadaşımı da kurtardım. Ne anlama geliyor olabilir?

Gördüğünüz rüya, gerçek hayatınızda bir hakkında kararsızlık yaşadığınızı, tercihinizi hangi yönde kullanacağınıza karar vermediğinize işaret ederken Rüyada köpek balığı görmek öfke, düşmanlık duygularını belirtir ve şiddet anlamı taşır. Size karşı duygusal bir tehdit ikazı olabilir.
Rüyada denizde dalga, dalgalı deniz görmek hayatta başarıyı elde etmek için pek çok zorluğu aşmanız gerektiğini ifade eder. Bekar bir insan için güzel bir aşka işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir