Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Köpek Balığının Saldırdığını Görmek

Rüyada köpek balığının saldırdığını görmek neye çıkar?

Rüyamda iskele kenarında ailemle kalabalık bir şekilde yürürken ufak yeğenlerimden biri tam hatırlamıyorum aşağı denize düştü köpek balıkları kalabalık bir şekilde tek tek saldırıyorlardı ve ardından ben atlayıp kurtarmaya çalıştım ve bir anda 3 4 kişi daha düştü, ondan sonra hatırlamıyorum kurtarıldı sanırım. Ben aşağıdayken yani denizde yukarıdan beslediğim köpek düşüyor ve onu kurtarayım derken başka insanının köpeği düşüyor, onları da kurtarayım derken kendi köpeğimi köpek balıkları yiyor, tam hatırlamıyorum ama böyle oldu neden herkes suya düşüyor? kurtarma çabasına giriyorum ve köpeğimi yediğinde çok üzülüyorum.

Rüyada köpek balığının saldırdığını görmek tabiri

Yunus selam, şu anda dost ve arkadaşlarınla birlikte, kendi halinde, huzurlu bir yaşamın olduğunu ancak içinde dostlarının bir zarar göreceğine yönelik korkuların olduğunu göstermekte ve beklenmeyen bir gelişme sonucu bu hislerinin doğru olacağını anlatmaktadır. Ayrıca Rüyada köpek balığı görmek sayfasında anlatıldığı gibi bu rüyanın ana teması öfke, düşmanlık duygularını belirtir ve şiddet anlamı taşır. Size karşı duygusal bir tehdit ikazı olabilir. Rüyada köpek balığı saldırısı, köpekbalığı saldırısına uğramak bir ağrılı, zor veya duygusal anlamda kötü dönem geçirmekte olduğunuzu simgeler.

“Rüyada Köpek Balığının Saldırdığını Görmek” için 2 yanıt

Ruyamda ailemle deniz kenarinda otururken oglum ve kizim denize giriyor, bir anda kopek baliklari dolusuyor yanlarina, benle birlikte bir bayan daha kurtarmaya geliyor, bayani kopek baligi yiyor, oglumun kolundan tutuyor kopek baligi, ben kurtarmaya calisirken uyandim.

Ruyamda birileriyle evde otururken benim hatamdan oturu timsah gibi ayaklari olan bir kopek baligi yavrusunun evin caminin disina dustugunu, elleriyle cama vurarak iceriye girmeye calistigini gordum ve korktum. Bana saldiracak gibiydi. Sonra buyuk ten renginde bir cantamsi bir seyi giris yerinin altina koyduk ve hayvani evin icinde kapana kistirdik. Sonra agacli bir yere gittik, kopek baligi da bizle gelmisti ama hareketsizdi. Galiba olmustu. Su ruyayi aciklayabilcek bir kral ariyorum. :D

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir