Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Köpek Boğa Ve Öküz Görmek

Rüyada köpek boğa ve öküz neye işarettir?

Rüyamda, bir komşumdan çıkıp amcamlara gidiyorum, komşuma ait iki kız çocuğu (biri 4 diğeri 7 yaşlarında) bana haber vermeden gizlice beni takip etmiş ve benim arkamdan amcama gelmiş oluyor. (bu kız çocuklarını daha önce hiç görmedim tanımıyorum) kızlar çok şımarık. amcamın kızı bu kızları sürekli uyarıyor ve bunun üzerine küçük kızlar gitmek içi bahçeye çıkıyor. Kızlardan biri bahçede bağlı olan köpekten korktuğunu söylüyor ama sürekli köpeğe sataşıyor. en sonunda köpeğin zinciri toprağın içinden itibaren sökülüyor. ama köpek saldırmıyor. tam o sırada amcamın kızı geliyor ve çocuklarla o ilgilenmeye başlıyor. o esnada gözüm, bembeyaz ve kıpkırmızı gözleri olan boynuzlu, hafif zayıf bir boğaya takılıyor.

Bahçe içerisinde etrafı çok da sağlam olmayan bir yere giriyorum. bu yerde bahçenin tamamını görebiliyorum, fakat bu beyaz öküz bana kafayı takıyor. Önce boynuzlarıyla kapıyı ittiriyor buna kendim direniyorum kapının arkasını demirliyorum. o öküz etrafta dolaşıyor ve içinden şunu söylediğini duyabiliyorum: “bana taş at, o taşları at”, kastettiği taşlar ince saçtan bir seti ayakta tutuyor ve bu saç beni koruyor.

O koca koca taşlardan üç tanesini atıyorum ama o an fark ediyorum ki o taşları attığım için o gülümsüyor, çünkü sactan engeli yıkmaya geliyor. Yani benim direnişimi zayıflatıyor. Attığım taşların yerine hemen yenisini koymaya çalışıyorum ki; o, sacı ittirerek saca zarar veriyor, gövdesi ve ön iki kolu bulunduğum yere giriyor. Tam o esnada uyandım.

Şuan KPSS ALAN sınavlarına hazırlanıyorum. Hedefim kaymakamlık. Dersane ve yurt ortamında dikkat çekiyorum, ama genel olarak hayatımdan memnun sayılırım. iki sorunum var: biri sinsi oda arkadaşım ( kendisi de gördüğüm boğa gibi beyaz tenli ve cılız) , diğeri babamla kimi sorunlar yüzünde görüşmüyor olmamız. Gördüğüm rüya beni çok gerdi ve sıkıntıya soktu. açıklayabilirseniz çok sevinirim

Rüyada köpek boğa ve öküz görmek rüya tabiri

Rüyanız sizi germemeli, tam tersine böyle bir rüya gördüğünüz için sevinip, bu rüyadan ders çıkarmalısınız. Rüyada kız çocuğu görmek birçok sıkıntı çektiğinizi fakat bu sıkıntıdan sonra mutlu olmak, mutluluğu yakalamak olarak yorumlanır.

Rüyada köpek görmek sezgi, sadakat, cömertlik, koruma, ve sadakat simgesidir. Rüyada kopekler, yaşamınızın ileri gitmesi ve başarı elde etmek için güçlü değerler ve iyi niyetli yaklaşımları sağlayacagınızı gösterir. Rüyadaki köpek ise, bu nitelikleri sergileyen hayatınızdaki birini temsil edebilir. Köpek rüyaları, aynı zamanda ihmal edilmiş ya da unutmuş olduğunuz, yeterince değerlendirmediğiniz bir beceriniz olduğunu gösterebilir.

Rüyada Boğa görmek azim, inat, dayanıklılık ve irade gücünü temsil eder. Rüyada öküz görmek mal varlığının artması, rahat bir hayat olarak yorumlanır. Bulunduğunuz bir toplulukta lider konuma geçeceksiniz demektir. Alternatif olarak refaha ve mala kavuşacağını bildirir. Rüyada öküzden korkmak, öküzden korktuğunu görmek gerçek yaşamınızda yeni başlayacağınız bir iş veya projede zorluk çekeceğinizi simgeler. Rüyanın unsurları: kız çocuğu, bahçede kopek, boğa, öküz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada köpek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Köpek Boğa Ve Öküz Görmek” için 3 yanıt

Rüyada köpek boğmak
Günaydın. Rüyamı yorumlarsanız çok memnun olurum. Rüyamda bir odanın içindeyim odada babam ve tanımadığım bir adam var, birde evde dolaşan siyah beyaz bir köpek. bu köpek bazen huysuzluk yapan bir köpek. odada babam o adamla sohbet ederken odaya ben girdim, arkamdan koşarak köpek girdi, babam “aman bu köpekte artık çok oldu” diyerek köpeği ellerinle boğmaya başladı, köpek ölürken ağzından sular fışkırdı, pislenmeyeyim diye başıma ceketimi çektim. Babam köpeği boğarak öldürdü. “oh be hak etmişti bunu” dedi ve rüyadan uyandım, manası anlamı nedir acaba. yardım ederseniz memnun olurum. teşekkür ederim.
Kimden: sevcan
Cinsiyetiniz: kadın
Yaşınız:36
Medeni Durumunuz:evli
Şu anki ruh haliniz: endişe, korku
Anahtar kelimeler: köpek öldürmek

Rüyada bir köpeğe kötü davranan, köpek döven ya da köpeğe işkence yapan birini görmek, gerçek hayatınızda insanlıktan nasibini almamış, hasta ruhlu birileri ile bir arada olduğunuzu, uyanık olup derhal onlar ile aranıza mesafe koyup, o kişilerden uzaklaşmanız gerektiğini simgeler.
Rüyada köpek öldürmek, köpek öldürdüğünü görmek gerçek yaşamınızda değer verdiğiniz birisinin sizi görmezlikten gelmiş olabileceğini ya da kullanmadığınız, farkında olmadığınız veya unutulmuş bir becerinizi gösterir.

Rüyamda bir yere gidiyorum ve giderken arkamdan buyuk bir köpek geliyor koşarak korkuyorum ve bu boğaya söylüyorum oda o köpeği boynuzlarak öldürüyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir