Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Köpek Dişi Görmek

Rüyada köpek dişi neye delalet eder?

Merhabalar, ben 19 yaşında İzmir’de yaşayan bekar şu sıralar ailevi durumlardan dolayı kafası karışık olan bir bayanım. Rüyamda eskiden oturduğumuz apartman dairesinin asansöründen çıktığımda 4-5 tane köpeğin durduğunu fark ettim. Şu an hatırlamadığım ama tanıdığım bayan insanlarda onların yanındaydı. Yanlarına giderken peşimden sarı renkli süs köpeğinin koşturarak ve havlayarak gelip, belimin altından ısırdığını gördüm. Isırdığı yere elimi koyuyor elimle iteklemeye çalışıyordum fakat bu seferde parmağımı elimin kenarını dişlerinin arasına alıyordu. Hayvanları çok sevdiğim için ona vurup yaralamadım, sadece elime geçen bir fırsatta onu göğsünden tutup yukarı kaldırdım yüzümü ısırmasını engellemeye çalıştım. Ama o durmuyor dişlerini gösteriyor ısırmaya çalışıyordu. Dişleri sivri değil insan kesici dişleri gibiydi.

Sonra apartmanın merdiveninden birkaç adım çıktım boş bir oda vardı ama o odada bir adam kafasını önüne eğmiş yerde oturuyordu. Oraya köpeği bıraktım kapıyı kapattım apartmanın çıkışına doğru ilerledim. Diğer köpeklerin biri kahverengi lekesi olan siyah diğeri beyaz bir köpekti. Ben tam kapıdan çıkarken içeriye tanımadığım insanlar girdi ve ne olduğunu sordular bende köpeğin beni ısırdığını ama yerde duran siyah köpeğin çok sakin uslu iyi huylu olduğunu onun bir şey yapmadığını ısıran köpeğim içeride olduğunu söyleyip, oradan koşarak uzaklaştım. Sokağın köşesinden dönünce uyandım. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler

Rüyada bir köpeğin dişlerini görmek tabiri

Sevda merhaba, görmüş olduğun rüya eskiden oturduğun evde geçiyor ki rüyada eski evini görmek rüyayı gören kişinin şu anda gerçek hayatında çevresinde onu sıkan veya üzüntü veren birileri olduğunu işaret eder ve eski zamanlardaki güvenli, sakin, güzel günlerine olan hasretini simgeler. Apartmandaki asansör ise aslında yaşamdaki iniş ve çıkışları temsil etmektedir. Asansör kapısı karşısındaki köpekler sezgi, sadakat, cömertlik, koruma, ve sadakat simgesi olup hayatınızın ileri gitmesi ve başarı elde etmek için güçlü değerler ve iyi niyetli yaklaşımları sağlayacağınızı göstermektedir. Süs köpeğinin ve köpek ısırmasının anlamlarını lütfen rüyada köpek görmek sayfasında inceleyin. Aynı şeyleri yeniden yazmamak için bunu rica ediyorum.

Rüyada bir köpeğin dişlerini görmek rüyayı gören kişinin kısa sürede atlatacağı bir sağlık sorunu yaşamasına işaret eder ki çoğu zaman bu mevsimsel hastalıklara delalet etmektedir.

“Rüyada Köpek Dişi Görmek” için 3 yanıt

Büyük beyaz köpek
Rüyamda 3 tane çok fazla büyük beyaz köpek gördüm. Tam yanlarından geçerken yemek için elimde bulunan etin kokusunu alıp üzerime doğru geldiler. Bende elimdeki eti yere fırlatıp kaçmaya başladım. Yerdeki eti yedikten sonra beni tekrar kovalamaya başladı. Köpeklerden kurtuldum bir şekilde. Yorumlarsınız sevinirim.

Rukiye merhaba, rüyada beyaz köpek görmek gerçekten iyi tanımadığınız, değerini bilmediğiniz bir arkadaşınızın ya da dostunuzun aydınlık yüzünü temsil eder, onun ışığından yararlanmak, ondan aydınlanmak, onu takip edip hak ettiği kıymeti vermek gerektiğini gösterir. Bakınız köpek rüya tabiri sayfası. Köpeklerin sizi kovalaması ise hayatta yönünüzü kaybettiğinizi ya da hatalı yönde ilerlediğinizi gösterirken bir dostunuzun sizi doğru yola yönlendirmeye çalıştığını temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir