Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Köpek Eti Görmek

Rüyada köpek eti görmek nedir?

Merhaba ben 25 yaşında Üniversite mezunuyum, 10 gün önce rüyamda köpek eti yediğimi gördüm. Sonra çok fazla midem bulandı yani iğrendim kendimden ve kusmaya çalıştım. Tabağa kustum kustum. Sonra yanımda olan tanıdığım benim kustuğum tabakta ki kusuntuyu yemeye başladı. Ben engel olmaya çalıştım. “İğrenç, ne yapıyorsun, yeme” falan dedim ama o elinden almaya çalışmama rağmen yedi, sonra elinden aldım sonra uyandım. Hala hatırladıkça midem bulanıyor. Lütfen yorumlar mısınız? Gerçekten oldukça endişeliyim ve hep aklımda. iyi veya kötü yorumlanmasını istiyorum net olarak! Rüyada köpek eti yemek neye yorumlanır?

Takma isim : kuskus
Yaşınız : 25
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Bekar
Ruh haliniz : endişeli-korkulu
Anahtar kelime : köpek yemek,yediğini kusmak,kusuntu yemek

Rüyada köpek eti görmek yorumu

Rüyada köpek eti yemekRüyada köpek eti görmek sizin büyük sıkıntı içinde olduğunuzu gösterir. Bu sıkıntı nedeniyle helal olmayan bir kazanca niyetlendiğinizi işaret eder. Rüyada köpek eti yemek, köpek yemek, köpek yediğini görmek gerçek yaşamınızda yaptığınız bir eylem nedeniyle vicdan azabı çekeceğinizi veya cezalandırılacağınızı simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada köpek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Köpek Eti Görmek” için 8 yanıt

Rüyada babasının köpek eti yediğini görmek
Ben Gül, rüyamda babam bir köpek bulup getirdi, köpeği sevdik sonra babam dedi ki “köpeği kesecem onun eti yenilir” dedi. Sonra babamın arkadaşı geldi bıçağı aldı 1 vuruşla köpeğin boğazını kesti aldı. Bende ağladım, etini gördüm yumurta sarısı gibiydi, sonra doğradılar, kendileri yediler ben yemedim, birde keserken kan üzerime fışkırdı, ne olur yardım edin, hep aynı rüyayı görüyorum, be ne demek istiyor? saygılar

Melisa

Rüyanız, gerçek yaşamınızda kullanmadığınız, farkında olmadığınız veya unutulmuş bir becerinizi gösterirken babanızın hayatında yaptığı bir eylem nedeniyle vicdan azabı çektiğini ve bunun cezasını çektiğini simgelemektedir.

Rüyada köpeğin etini görmek
İki tane siyah köpek yüzleri duvara dönmüştü ben onların kavga ettiğini düşünürken yan düştüler birinin boynu çok kötü ısırılmıştı kan ve eti görünüyordu çok korktuğumu hissettim ve uyandım nasıl yorumlarsınız teşekkürler.

Rüyada köpek etinden yapılmış yemek görmek
Eski bir komşumla yemek hazırlayacaktık, komşum “köfte yapalım” dedi, eti aldık yoğurmaya başlarken mutfak tezgahının altında kesilmiş köpek gördüm “köpek etinden mi yapıyoruz” deyince oda bocaladı, ben evden kaçtım, tiksindim, bu ne demektir?

Ruyamda garaja uzun bir köpeği sevmek için gittim fakat kısa küçuk bir köpek gelip diğerinin 2 ön bacağını yedı

Merhaba, uzun ama lütfen yardım edin, cevabı mutlaka bekliyor olucam, ulaştırın lütfen. Rüyamda ailecek bilmediğim yerdeyiz, bir şey için kurban kesilecek, sanırım babama bir sürü kişi inek getiriyor, babam onları uzaktan ayarlıyor yerleştiriyor, sadece bir kaç buzağı getiren oluyor, küçük olduğu için yüksekten hep büyük ineklerin üzerine atlayıp onları düşürüyor, öyle yerlerine geçiyor. Babamda onları görünce kızıyor onlara ineklerde kan vardı sanki yerden bulaşmış gibi, ineklerin hepsinin hali yerindeydi, yani kurban edilebilir pozisyondaydı, sağlıklı hoş görünüyorlardı. Biz üst katta hava soğuk diye üzeri falan açık bu yerin orada oturup ateş yakıyoruz ve et çevirme yapıyoruz, halam yapıyor. Birde ne dikkatimi çeksin bildiğin köpeği çeviriyorlar, ateşte çok güzel kızarmış gözüküyordu, onu görünce bir arabanın önünde evet köpek eti yemekten tuknanlara ambulans bu Yunus Efe bilmem ne kızlar köpek Eti yemek çünkü yazıyordu, dahada hatırlamıyorum, ben uyandım anlamadım hiç, yardımcı olursanız sevinirim Kötüyse okup hediye edin lütfen bana anlatmayın ben çok etkilenirim.
Cinsiyet: kız
Yaş : 21
Medeni hali : bekar

Ruyamda bir kopek baska bir kopegin yavrusunu ve bit kedi yavrusu yiyor, sonra bir anda ayi mi maymunmu tuhaf bir sey oda bir yavru, tası kafasina yuruyor oldurup yiyecek hatta benimle konustu.

Rüyamda büyük ihtimal ile, eski görkemli bir katolik kilisesi gibi bir yerde rahip ve rahibeler ile beraber uzun dikdörtgen beyaz örtülü süslü bir masada ortada büyük bir pitbull cinsi köpeğin bütün şekilde pişirilip sunulduğunu gördüm ben de dahil yemeye başlamamıştı yani köpek etine dokunulmadı fakat bu köpek kırmızı ve kızgın kinli bakışları ile bana bakıyor ve beni izliyor diş gösteriyordu hala canlıydı köpeğin düşmanlığını hissedip bu durumdan tedirgin oldum kendimi korumak için sofradan geri çekildim daha sonra pişmiş köpek beyaz elbiseli sarışın bir kadın kılığına girip bir yandan gülüp bir yandan da beni ufak ufak kışkırtmaya kızdırmaya çalıştı bunun farkında olup aldırmadan onu sakince durmasını sağlamaya çalıştıktan sonra ilişkiye girdim.Bunun anlamı nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir