Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Köpek Gezdirdiğini Görmek

Rüyada köpek gezdirmek neye işarettir?

Rüyada köpek gezdirdiğini görmekMerhaba, rüyamda yavru çoban köpeğimi gezdirirken çok iri bir köpek benim köpeğime saldırdı. Köpeğimi kurtarmak için iri köpeğin sahibi ve ben ateş ederek yavru köpeği kurtardık. Fakat yavruyu kurtarırken kolumu saldırgan olan iri köpeğe kaptırdım. Yine de saldırgan köpeğin ölümü benim elimden oldu. Yavru köpek kanlar içindeydi ama ölüp ölmediğini bilmiyorum. Yorumlarsanız sevinirim. Saygılarımla. Gönderen Sezgin.

Rüyada köpek gezdirdiğini görmek rüya tabiri

Sezgin Merhaba. Gördüğün rüya gerçekten önemli. Gerçek hayatta ben bunun gerçeğini yaşadım. 55 – 60 kg. lık dev kangal köpeği, ben Husky kurdumu gezdirirken bize saldırdı. Kurdumu anında altına aldı, boğmak üzereyken kangalın üzerine atladım, boğuştuk, sol elimi parçaladı, sol kolumu 3 ay kullanamadım, Kangalın sahibi yetişip bizleri kurtardı. Gördüğün rüya bir çok unsur içermekte: köpek gezdirmek, yavru köpek, çoban köpeği, köpek saldırısı ve köpek öldürmek. Hakkında bilgi olmadığı için sağlıklı yorum yapmak zor. ben manalarını yazacağım, mesajı sen çıkarmalısın. Detaylı bilgiyi rüyada köpek görmek sayfasında inceleyebilirsin.

Rüyada köpek gezdirmek veya köpekle yürüyüş yapmak, köpekle dolaşmak sizin reel hayatta atacağınız adımlar veya ilerleyeceğiniz yol hakkında ipucu verir ve bu adımı atmak için arkanızda güvenecek kimi dostlara ya da yanınızda kimi arkadaşlara gereksinim duyduğunuzu temsil eder. Köpek gezdiren birini görmek, hedeflerinize ulaşmak için izleyeceğiniz yöntemler konusunda kendinize örnek alacağınız kimi dostlarınız olduğunu temsil eder.

Rüyada yavru köpek görmek yakınlarınızla ilgili mesajlar verir. Köpek yavrusu çocuğunuz, yeğeniniz gibi kimi çocukların sizinle daha fazla zaman geçirmek istediklerini, onlara biraz daha çok vakit ayırmanız gerektiğini temsil eder.

Rüyada çoban köpeği görmek gerçek yaşamda ağırbaşlılık, bağlılık, sadakat temsil eder. Rüyada çoban köpeği ile dolaşmak, dolaştığını görmek gerçek yaşamınızda bir konuda adım atmaktan korktuğunuzu, size yol gösterecek birilerine gereksinim duyduğunuzu simgeler

Başka bir hayvana saldıran, onu ısıran veya parçalayan köpek görmek uyanık hayatınızda hayatın kimi yönleri arasında denge yeteneğinde bir zayıflama olduğunu, yaşamınızda tereddüt, endişe, kızgınlığın daha fazla ağır basmaya başladığı bir döneme girdiğinizi temsil eder. Bu rüya alternatif olarak bir sadakatsizlik karşısındaki öfkenizi simgeleyebilir.

Rüyada köpek öldürmek , köpek öldürdüğünü görmek gerçek yaşamınızda değer verdiğiniz birisinin sizi görmezlikten gelmiş olabileceğini ya da kullanmadığınız, farkında olmadığınız veya unutulmuş bir becerinizi gösterir. Rüyanın unsurları: yavru köpek, çoban köpeği, köpek gezdirmek, saldırgan köpek, köpek öldürmek. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada köpek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Köpek Gezdirdiğini Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda küçük yavru bir köpreğim olduğunu ve onu annemle beraber veterinere götürdüğümü gördüm. Ardından köpeğe yemek verip onu gezdirdim. Bu rüyanın ardından da tırnaklarımın ucunun beyaz, geri kalanının ise normal renkte olduğunu ama çok uzun olduğunu gördüm. Yorumlarsanız sevinirim. Gönderen Berfin

Rüyada köpek gezdiren kadın görmek açıklaması nedir
Bu aralar ruhsal durumum çok karışık, aşık olduğum kızdan karşılık alıyorum ama korkak tavırlarım yüzünden konuşamıyorum ve ikimizin de üzüldüğünü biliyorum.
Rüyama geçmek istiyorum, Rüyamda çok güzel bir kadının bir köpeği gezdirdiğini görüyorum, herkes korkuyor ve kadın kimsenin korkmaması gerektiğini söylüyor, köpek güzel ve cins bir köpek, havladığı da oluyor, bir tek ben dinliyorum kadını herkes kaçıyor, sonra da kadın insanlara “bak ben haklı çıktım köpek zararsız” diyor.
24 yaşında bekar erkeğim.

Kerim merhaba,
Rüyada kadın görmek hakkında bilgiler kadın rüya tabirleri sayfasında yer almaktadır.
Rüyada köpek gezdiren birini görmek, hedeflerinize ulaşmak için izleyeceğiniz yöntemler konusunda kendinize örnek alacağınız bazı dostlarınız olduğunu temsil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir