Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Köpek Görmek

Rüyada köpek görmek neye çıkar?

Köpek insanın en sadık, en iyi dostu olan hayvandır ve insandaki eril yönünü temsil edip, geleneksel cesaret ve sadakat sembolüdür. Köpekler çok uzun zamanlardan beri insanların en sadık dostlarından biri olan hayvandır. Rüyada köpek görmek en sık görülen rüyalar arasında olup bir dost köpek, mutluluk ifade eder.

Rüyada köpek görmek neyi gösterir?

Rüyada köpek görmek sezgi, sadakat, cömertlik, koruma, ve sadakat simgesidir, yaşamınızın ileri gitmesi ve başarı elde etmek için güçlü değerler ve iyi niyetli yaklaşımları sağlayacağınızı gösterir. Rüyadaki köpeğin durumu, bu nitelikleri sergileyen hayatınızdaki birini temsil edebilir. Bu rüyalar, aynı zamanda ihmal edilmiş ya da unutmuş olduğunuz, yeterince değerlendirmediğiniz bir beceriniz olduğunu gösterebilir.

Köpeğim ve oğlum bir arada
Köpeğim ve oğlum bir arada

Evde köpek aile bağlarını simgeler. Sizin ailenize düşkün, iyi bir insan olduğunuzun simgesidir. Bu rüya kendiniz ve aileniz için doğru olanı yapmak konusunda endişe etmenize gerek olmadığını, vereceğiniz kara için başkalarının ne düşündüğünün önemli olmadığını işaret edebilir. Bahçede köpek görmek hayallerinize yakın bir zamanda kavuşacağınıza işaret eder.

Hasta bir köpek üşüyen köpek görmek gerçek yaşamda sadakat konusunda mesaj verir. Bilinç altınızda bir olay veya davranış nedeniyle “köpek gibi muamele, köpek muamelesi” gördüğünüz hissi taşıyor olabilirsiniz. Neşeli köpek sevinçli köpek, oynayan köpek görmek içinde bulunduğunuz somurtkanlık ve aşırı titizlik durumundan ya da can sıkıcı olaylardan yakında kurtulacağınızı işaret eder. Üzüntülü kopek hüzünlü bakan köpek, etrafınızda mutsuz ve size kırgın arkadaşlarınız olduğu anlamına gelir.

Uyuyan köpek bir köpeğin uyuduğunu görmek dostlarınız, arkadaşlarınız veya sevdiklerinizin sizin daha aktif olmanızı beklediklerini, onlarla daha çok vakit geçirmenizi istediklerini simgeler. Yaralı köpekler yaralanmış kopek, veya bir köpeğin yaralandığını görmek çevrenizde büyük acılar çeken, önemli gizli endişeler yaşayan bir dostunuzun varlığını ve bu kişinin sizin desteğinize gereksinimi olduğunu temsil eder.

Rüyada yavru köpek görmek neye işarettir?

Yavru köpek yakınlarınızla ilgili mesajlar verir. Köpek yavrusu çocuğunuz, yeğeniniz gibi kimi çocukların sizinle daha fazla zaman geçirmek istediklerini, onlara biraz daha çok vakit ayırmanız gerektiğini temsil eder. Yavru köpeği sevmek köpeğin yavrusunu sevdiğini görmek size zarar vermek isteyen birsinin, bir şekilde bundan vazgeçtiğini, artık size zararı dokunmayacağını işaret eder. Bu halk arasında gönlüne şefkat düştü anlamını taşır. Köpeğin yavruları ile oynamak, yavru köpekler ile oynadığını görmek uyanık hayatınızda büyük bir bela, bir sıkıntı atlattığını ve bundan haberiniz dahi olmadığını simgeler. Rüyada enik görmek oyunculuk ve kaygısız yaşam simgeler. Ayrıca güçlü dostluklarınızın artacağını haber verebilir.

Rüyada anne köpek görmek neye çıkar?

Rüyada bir anne köpek görmek rüya sahibi kişinin güçlük dostluk bağları sayesinde hayatta çok başarılı olacağına, bu sayede işlerinin hep yolunda gideceğine, rakiplerini hep hüsrana uğratacağına, evinde çok mutlu olup çocuklarından hep hayır göreceğine rivayet edilir. Rüyada hamile köpek görmek rüyayı görenin hayatında sahip olduğu koruyucu, yardımsever, sadakatli karakteriyle sürekli çevresinin takdirini kazanıp, onların itibarını kazanıp, dualarını alacağına yorulur.

Rüyada köpek sevmek neye delalettir?
Rüyada köpek sevmek bir köpeği sevdiğini görmek veya bir köpeğe sarılmak, dost ve arkadaşları tarafından çok sevilen biri olduğunuzu, onların sizi görmek için adeta can attıklarını temsil eder. Köpek gezdirmek köpekle yürüyüş yapmak, onunla dolaşmak, sizin reel hayatta atacağınız adımlar veya ilerleyeceğiniz yol hakkında ipucu verir ve bu adımı atmak için arkanızda güvenecek kimi dostlara ya da yanınızda kimi arkadaşlara gereksinim duyduğunuzu temsil eder. Köpek gezdiren birini görmek hedeflerinize ulaşmak için izleyeceğiniz yöntemler konusunda kendinize örnek alacağınız kimi dostlarınız olduğunu temsil eder. Rüyada köpekle oynamak bir köpek ile oynadığını görmek en üzüntülü anında dahi yanınızda olacak dost ve arkadaşlara sahip olduğunuzu ve sıkıntınızı paylaşmak için onları aramaya çekinmemek gerektiğine delalet eder. Bir köpeği okşamak, okşadığını, sevdiğini görmek yaşamınızda yepyeni zevkler ve yeni sosyal aktiviteler eşiğinde olduğunuzu ifade eder. Bazı topluluklara kabul edileceğini haber verebilir.

Rüyada köpek beslemek neye işaret eder?
Rüyada aç köpek görmek makbul bir rüya olmayıp rüya sahibi kişinin başına sevimsiz bazı olaylar gelmesine, başladığı işin yarım kalmasına, büyük hayallerle attığı bir adımın hüsranla sonuçlanmasına, verdiği emeğin boşa gitmesine ve önünde sıkıntılı günler geçirme ihtimali olduğuna delalet eder. Köpek beslemek, köpeğe yemek vermek, mama verdiğini görmek sizin gelişmiş bir karaktere sahip olduğunuzu, hayatta mükemmel bir ebeveyn olduğunuzu veya olacağınızı, yaşamınız boyunca hep mutlu kalacağınızı temsil eder. Köpek maması kimi konulardaki beceri gelişiminizi gösterir. Bunun zaman içinde ve çabalarınızda başaracağınızı ifade eder.

Rüyada köpek kaybetmek neye yorumlanır?
Köpeğiniz kayboluyor veya çalınıyorsa bu gerçek hayatınızda bir dostluğun bitişini, bir dostunu kaybetmeyi simgeler. Bu tür bir rüya görüldüğünde hemen durumunuzu gözden geçirip, yaptığınız hatayı bulup, telafi etmelisiniz manası taşır. Köpek aramak, kayıp köpeğini aradığını görmek kaybettiğiniz dostluğu yeniden kurtarmak için çaba sarf ettiğinizin işaretidir. Rüyada köpeğinizi bulursanız dostluğu kazanacaksınız anlamı taşır. Kayıp köpek, sahipsiz köpek, yalnız köpek görmek sokak köpeği tabirinden farklıdır. Çünkü sokak köpek köpekleri zaten sahipsizdir. Burada anılan sahipli, kimlikli ya da tasmalı, sahibini kaybetmiş, kaybolmuş bir köpektir. Bu rüya bir dostunuzun (yada eski dostunun) size gereksinim duyduğunu ancak bir sebeple sizi arayamadığını simgeler.

Köpek ağlaması, ağlayan köpek sesi, köpeğin ağladığını görmek etrafınızdaki mutsuz ve hoşnutsuz arkadaşları temsil eder, onların size negatif enerji verdiğini işaret eder. Köpekle konuşmak, bir köpek ile konuştuğunu, konuşan köpek görmek kendi karakter kusurlarını örtbas etmek için girişimlerde bulunduğunuzu veya alışkanlıklarınızı gizlemeye çalıştığınızı simgeler.

Rüyada uçan köpek görmek, bir köpeğin havada uçtuğunu görmek bilinçaltındaki düşüncelerin yüzeye çıkarak gelişmekte olduğunu, bastırılmış düşünceleriniz ile yüzleşmeye ve huzura kavuşmaya hazır ve istekli olduğunuzu simgeler. Rüyada köpekle birlikte uçmak gerçek yaşamınızda çelişkide kaldığınızı, karar vermekte zorlandığınız bir konuda isabetli seçim yaparak başarı ve mutluluğu yakalayacağını gösterir.

Köpek havlaması, köpek sesi duymak, somurtkanlık ve aşırı titizlik özelliğinizle çevrenizdekileri rahatsız etmekte olduğunuzu simgeler. Köpek uluması, uluyan kopek, bir köpeğin uluduğunu görmek uyanık yaşamınızda sevdiklerinizle ilişkinizin bir tehdit altında olduğunu ve bu konuda çok dikkatli olmanız gerektiğini uyaran ikaz edici bir rüyadır ve çok önemlidir, mutlaka dikkate alınmalıdır.

Rüyada köpek dövmek, köpek dövdüğünü görmek, bir köpeğe vurmak ya da köpeğe tekme atmak, gerçek yaşamınızda yaşadığınız veya şahit olduğunuz kimi şeylerin içinizdeki saldırgan yönün açığa çıktığını ve bu yüzden dost ve sevdiklerinizi üzdüğünüz, onları kırdığınız ya da zarar verdiğinizi gösterir. Rüyada bir köpeğe kötü davranan, köpek döven ya da köpeğe işkence yapan birini görmek gerçek hayatınızda insanlıktan nasibini almamış, hasta ruhlu birileri ile bir arada olduğunuzu, uyanık olup derhal onlar ile aranıza mesafe koyup, o kişilerden uzaklaşmanız gerektiğini simgeler. Köpek kovalamak veya bir köpeği kovaladığını görmek çatışma ya da kıskançlık anlamına gelir ve ortada hiçbir kavga veya tartışma yokken birilerinin sizi fikir veya düşüncelerinize değer vermediklerini, belki de sizi çekemediklerini gösterir, yakın bir zamanda onlarla ilişkinizi değiştireceğinizi gösterir.

Köpek öldürmek, öldürdüğünü görmek reel yaşamınızda değer verdiğiniz birisinin sizi görmezlikten gelmiş olabileceğini ya da kullanmadığınız, farkında olmadığınız veya unutulmuş bir becerinizi gösterir. Ölü köpek, ölmüş köpek, köpek ölüsü, leşi, bir ihanet göstergesidir, bir ihanete uğradığınızı ve etkisinden kurtulamadığını ya da uğrayacağınızı gösterir. Bir köpeğin öldüğünü görmek, bir köpeğin ölümünü görmek gerçek hayatta iyi bir arkadaş kaybı ( ölüm anlamında değil, arkadaşlığın bitmesi ya da bozulması ) ya da iç güdülerinde bir bozulma anlamına gelebilir.

Rüyada köpek ısırması görmek neyi ifade eder?

Rüyada köpek ısırması, ısırılmak, ısırıldığını görmek bir arkadaşınızın neden olacağı bir sıkıntı yaşayacağınıza işaret eder. Bu rüya aynı zamanda ruh dünyanızda bir iç çatışma gösterebilir. Köpeğin bir başkasını ısırdığını görmek gerçek yaşamınızda karar alırken veya seçim yaparken sadakatsizlik korkusu, endişesi yaşadığınızı simgeler.

Rüyada köpek saldırısı görmek ne anlama gelir?

Rüyada köpek saldırması, bir köpeğin saldırdığını, köpek saldırısı görmek yaşamınızda kimi ekonomik güçlükler olduğunu veya dostluk reddedilmesi anlamına gelir. Bu rüya size iyi arkadaşlar bulmanızı tavsiye ediyor olabilir. Rüyada köpek kovalaması, bir köpek tarafından kovalandığını görmek hayatta yönünüzü kaybettiğinizi ya da hatalı yönde ilerlediğinizi gösterirken bir dostunuzun sizi doğru yola yönlendirmeye çalıştığını temsil eder. Rüyada korktuğunuz, size saldıracağını sandığınız kovalayan köpek aslında bu dostunuzu temsil etmektedir. Çünkü köpek dost demektir. Başka bir hayvana saldıran, onu ısıran veya parçalayan köpek görmek uyanık hayatınızda hayatın kimi yönleri arasında denge yeteneğinde bir zayıflama olduğunu, yaşamınızda tereddüt, endişe, kızgınlığın daha fazla ağır basmaya başladığı bir döneme girdiğinizi temsil eder. Bu rüya alternatif olarak bir sadakatsizlik karşısındaki öfkenizi simgeleyebilir. Köpek korkusu, köpekten korktuğunu görmek iyi bir arkadaşınız ile ilişkinizin bozulması veya kendi iç güdülerinde bir bozulma, içgüdü kaybı anlamına gelir.

Köpek eti sizin büyük sıkıntı içinde olduğunuzu gösterir. Bu sıkıntı nedeniyle haram olmayan bir kazanca niyetlendiğinizi işaret eder. Köpek eti yemek, köpek yediğini görmek gerçek yaşamınızda yaptığınız bir eylem nedeniyle vicdan azabı çekeceğinizi veya cezalandırılacağınızı simgeler. Rüyada köpek sütü görmek eğer korkularınızdan bir önce kurtulmaz iseniz beklediğiniz başarılara kavuşmanız zor hatta imkansız olduğuna yorumlanır. Hayatın kimi yönlerinde kaygılar taşımanız normal ancak bunun hedeflerinize giden yolda engel çıkarmasına izin vermemek gerektiğini gösterir. Rüyada köpeğin sütünü içmek, köpek sütü içtiğini görmek size şiddetli bir korku verecek bir olay yaşayacağınızı ancak bu kolay ve zararsız atlatacağını işaret eder.

Cinslerine göre rüyada köpek görmek anlamı

Kangal köpeği görmek sadakat, gerçek dostluk ve yardımlaşmanın simgesidir. Gerçek hayatınızda üzerinizde taşımayacağın kadar büyük sorumluluk altına girdiğinizi ve kimi dost ve arkadaşlarınızın yardımı ile bunun alından kalkacağını işaret eder. Kangalın bir kurt boğduğunu görmek bir rakibiniz ya da düşmanınız karşısında dostlarının desteği ile başarı kazanacağınızı temsil eder. Rottweiler güven, koruma simgeler, cesaret göstergesidir. Eğer rottweiler hırlıyorsa o zaman bu kimi iç çatışmaların yaşandığı gösterir. Buldog çevrenizde değerli dostların olduğunu ve onların kıymetini bilmeniz gerektiğini ifade eder. Bir bulldog saldırısı varsa, isteklerini elde etmek için yalan yere yemin kullanarak ülkenin yasaları çiğnemek durumunda olduğunuzu gösterir. Doberman köpek kalıcı arkadaşlık, ömür boyu sürecek dostluk ve sadakat sembolüdür. Husky, Sibirya kurdu gerçek yaşamınızda sizi kimi koruyucu güçlerin size hayatta ilerlemek için yardımcı olduğunu belirtir. Alman kurdu, bir Alman Çoban köpeği koruyucu içgüdüleri ve ailenizle ilgili kimi olayları sizin sinirinizi bozduğunu ve onların güvenliği hakkında endişeleriniz olduğunu simgeler. Rüyada k9 köpek görmek açıklaması da aynıdır. Süs köpeği görmek gelip geçici dostluk veya gerçek olmayan dostça davranışlar karşısında uyanık olmak gerektiğini simgeler. Sokak köpeği, sahipsiz köpekler uyanık hayatınızda gerçek dostlara sahip olmadığınızı, dertlerinizi dinleyecek, üzüntünüzü paylaşacak dostlara gereksinim duyduğunuzu simgeler.

Rüyada köpek görmek diğer açıklamalar

Rüyada köpeğin insana dönüşmesi ya da bir insana dönüşen köpek görmek gerçek hayatınızda önemli bir kişisel gelişim içinde olduğunuzu, alışılmış düşünce tarzının dışına çıkıp olaylara daha farklı bakmaya başladığınızı ve bu sayede gerçek dost olan ve olmayanları daha iyi ayırt edeceğinizi ifade eder. Ayaksız köpek size kötülük yapmak isteyen birinin bu kötülüğü başaramadığını anlatır. Uzun köpek, çok uzun bir süre gerçekleşebilecek hayalleriniz olduğunu işaret eder. Köpek yakalamak, köpek yakaladığını görmek çok sevineceğiniz işinizle ilgili bir haber alacağınızı müjdeler. Köpek dişi kısa sürede atlatacağın bir sağlık sorunu yaşayabilirsiniz manası taşır. Nefes almakta güçlük çeken köpek, hırıltılı bir şekilde nefes alan köpek, kendi içinizde, iç dünyanızda kimi iç çatışmalar olduğunu gösterir. Köpek kuyruğu, bir köpeğin kuyruğunu görmek uyanık yaşamda yapmanız gereken bir işi zamanında tamamlamadığını işaret eder. Kopmuş köpek kuyruğu, kesilmiş köpek kuyruğu, kuyruğu kesilmiş köpek, kuyruksuz köpek görmek sözünüzde durmadığınız, verdiğiniz sözleri yerine getirmediğiniz için çevreniz tarafından yadırgandığını, eleştirildiğini simgeler.

Barınaktan köpek almak, köpek aldığını görmek çevreniz tarafından takdir edilen meziyetlere sahip olduğunuzu temsil eder. Pet shoptan veya başka birinden parayla köpek satın almak yaşam dengenizde kimi sorunlar yaşadığınızı, yaşamınızda dengeyi sağlamak için zorluklar çektiğinizi simgeler. Köpek satmak, köpek sattığını, köpeğini parayla başkasına verdiğini görmek gerçek yaşamda içinize kapanma, insanlardan uzaklaşma eğiliminde olduğunuzu, belkide bir depresyon başlangıcında olduğunuzu simgeler. Köpek tutmak, bir köpeği tuttuğunu görmek içinde bulunduğunuz sıkıntılı durumdan kurtulmak için daha fazla gayret göstermeniz gerektiğini ifade eder. Büyük köpek taşıyamayacağı kadar büyük sorumluluk altına girdiğinizin delilidir. Küçük köpek dost ve akrabalarınızı ihmal ettiğinizi hatırlatmaktadır. Köpek derisi çevrenizde size dost görünüp kuyunuzu kazmaya çalışanlar olduğunu belirtir. Köpek tüyü, köpek tüyü yutmak veya köpek tüyü yemek, çevrenizde dost görünümlü kimi insanların gerçek dostunuz olmayıp, öyle davrandıklarını simgeler. Bu kişilerin size zararı da dokunmayacaktır ancak onların gerçek yüzlerini görmeniz sizi üzecektir.

Rüyada beyaz köpek görmek gerçekten iyi tanımadığınız, değerini bilmediğiniz bir arkadaşınızın ya da dostunuzun aydınlık yüzünü temsil eder, onun ışığından yararlanmak, ondan aydınlanmak, onu takip edip hak ettiği kıymeti vermek gerektiğini gösterir. Siyah köpek, kara köpek görmek bir arkadaşının gölge yönünü ifade eder. Size yakın bu kişinin karanlık yüzünün ortaya çıkacağını ve onun gerçek niyetini göreceğinizi simgeler. Kısır köpek veya kısırlaştırılmış köpekler görmek düşmanlarınızdan gelecek değişmez talihsizlik gösterir. Bu rüya aynı zamanda finansal ya da sağlık kaygıları konusunda sizi uyarır. Deli köpek, arkadaşlarınızdan biri hakkında ölümcül hastalık haberi alabilirsiniz ya da en yorucu çabaları dahi gösterseniz amacınıza yinede ulaşamayacağını gösterir. Kuduz köpek siz veya arkadaşlarınızın, rakipleriniz tarafından sözlü saldırıya uğrayacağınızı haber verir. Kuduz köpek yakalamak veya öldürmek, başkalarının olumsuz görüşlerini aşmak ve refah artışı anlamına gelir. Çiftleşen köpekler rüya sahibinin arkadaş ağını genişletmek veya dostlarının sayısının daha fazla olmasını istediğini temsil eder.

Köpek kulübesi veya evi görmek yaptığınız bir hata, işlediğiniz bir kabahat nedeniyle size ceza verildiğini / verileceğini ifade eder. Köpek Eğitmeni yeni fikirlere açık olduğunuzu ve çevrenizden kolayca etkilenebildiğini gösterir. Eğitmen olmak, eğitmen olduğunu görmek, onu eğitmek, onları eğittiğini görmek iç dünyanızdaki negatif eğilimlerden uzaklaşmak isteğinizi veya yeni bir takım güvenceler aradığınızı simgeler.

“Rüyada Köpek Görmek” için 48 yanıt

Rüyada köpek suratı görmek neyi anlatır
Annem rüyasında ölmüş dedemin yüzünü köpek suratı gibi görmüş, annemi korkutup tekrar geldiği yöne gitmiş. Sizce bu ne anlama gelir?

Annenizi rüyası, onun gerçek yaşamda bir vicdan muhasebesi yaptığını ve bazı pişmanlıklar yaşadığını, bu pişmanlıkların kimi zaman onda önemli bir üzüntü yarattığını simgelemektedir.

Merhaba ben sedef rüyamda okul arkadaşımın sarı renkte golden cinsinde köpeği olduğunu ve köpeği sevmeye gittiğimde köpeğin üstünün pire dolu olduğunu görüp arkadaşıma bu köpek pireli diyorum ve arkadaşım aa evet diyiyo pireli olmadığını anlamamış çünkü sonrada uyanıyorum bu neye yorumlanır nolur hemen cevap verin

Merhaba! Rüyamda otobüsten iniyordum ve evime giden sokağa giriyordum Etraf zifiri karanlıkti ve bir sürü kara Köpek vardı. İçlerinde mahallede olan biraz saldırgan bir köpek vardı ve içlerinde sadece onda beyaz lekeler vardi ki gerçekte de öyle. Köpek havlayip yanıma geldi ve kolumu ısırdı. Ben de o sinirle köpeği korkuttum ve tüm köpekler korkmus yüz ifadeleri ile kaçıp gittiler. Ruyami yorumlarsaniz çok sevinirim. Bu rüya beni çok etkiledi. Simdiden teşekkür ederim.

Yeşim merhaba,
Rüyalarınızı rüya gönderme sayfasından gönderirseniz daha sağlıklı yorum alabilirsiniz. Gördüğünüz rüya gerçek hayatınızda önemli bir gelişim yaşadığınızı ve çevrenizdeki kişilerin gerçek yüzlerini görmeye başladığınızı ve bunun size rahatlık sağladığını ifade etmektedir.

Rüyamda kapının önünde oturuyorum ve mahalleden bir sürü kişi geçiyor, ellerinde köpek var ama köpeklerin hepsinin kafası yok kesilmiş ve kan akıyor, yerlerin hepsi kan ve bende korkup eve kaçıyorum.

Behçet merhaba,
Gördüğünüzz rüya gerçek yaşamınızda bir süre duygularınızdan uzaklaşıp mantığınıza daha fazla kulak vermeniz ve bazı şeyler normale dönünce tekrara mantığınız ve duygularınız arasındaki dengeye dönmeniz gerektiğini temsil etmektedir.

Rüyamda çatıda dolaşan bir köpek görüyorum ve çatıda bir tane kadın çamaşır sermeye çıkmış, ben anneme diyorum ki “çatıda köpek var” diye, annem bir şey demiyor, sonra alt komşumuz cama çıkmış çamaşır seren kadınla konuşuyor, gerçi kadın çamaşır seriyormuş gibi yapıyor ama korkuyor gibi bir hali vardı. Köşe çekilmiş elinde bir tane çamaşır alt komşumuzla konuşuyordu. Komşum “şu köpeği şuradan alın”diye ama köpek o sıralar gözden kayboldu ama ilk baktığımda köpek hiç yerinde durmuyordu, hep koşuyordu sonraya doğru gözden kayboldu.

Amine selam, lütfen bundan sonra böyle önemli rüyaları rüya gönder sayfası aracılığı ile gönderin. İnanın o zaman çok daha sağlıklı yorum yapılabilir.
Gördüğünüz rüya bir komşunuz veya bir dostunuz sayesinde bir beladan kurtulduğunuzu veya bu belanın size hiç yaklaşmadan ondan uzak kaldığınızı anlatan hayırlı bir rüyadır. Lütfen unutmayın köpek dost demektir!

Rüyada köpek görmek, köpek sevmek ve bu köpeğe yiyecek bir şeyle vermek nasıl yorumlanır? Teşekkür ederim.

Hayırlar olsun inşallah hocam, ben geçen rüyamda gözleri kör, ayak bilekleri olmayan eksik veya kopmuş olabilir tam hatırlamıyorum ama yoktu, kemik yedikten sonra havlayıp bana sürtünüp durdurmaya çalışıyordu çok korktum bunu yorumlarmısınız hocam

Ben ruyamda 2 farkli gunde 2 kere kopegin beni ısırıdigini gördüm ve ikisinde de kopek benim bas parmağımi isirdi ve gercek hayyatta da 2 kere bana kopek saldirdi. Sizce bu neyi ifade ediyordu? Ya bide kopek beni kovaladi sonra da bas parmagimi ısırdı. Lutfen cevap verin anlami nedir?

Aysun selam, bu sayfada köpek ısırması paragrafındaki bilgileri ve içinde bulunduğun ruh halini bir arada değerlendirip meajı tespit etmeye çalışmalısın.

Merhaba, ben dün gece rüyamda üzerinin büyük bir bölümü yaralı bir köpek gördüm, yine bir hayvanla kavga ediyordu o köpeğin etinden yiyordu ama biz yardım edemiyorduk, korkuyorduk, sonra köpek kurtuldu ama çok büyük yarası vardı, bu neye işarettir? lütfen cevaplar mısınız?

Bir arkadaşım öldü bugün gömdük, küs gittik, eve geldigimde uyuyakaldım, rüyamda onun köpegi benimle oyun oynuyordu ama kolumu ağzına alıyordu saldıracak gibiydi, cok endişelendim yorumlar mısınız?

Arkadaşım rüyasında annemin tasmalarından tuttuğu 2 köpekle yürüdüğünü sonra annemin ortadan kaybolduğunu görmüş acaba neye delalet ediyor

Deniz selam, rüyalar görene göre tabir edilir. Arkadaşının gördüğü rüya onun hayatındaki hedeflerine kavuşabilmesi için gerçek dostluğun kıymetini bilmesi gerektiğini ifade etmektedir.

Mevlüt merhaba, rüyada konuşan köpek açıklaması sayfada yer almaktadır. Rüyada konuşan bir köpek görülmesi rüyayı gören kişinin kendi karakter kusurlarını örtbas etmek için girişimlerde bulunduğunu veya bazı alışkanlıklarını gizlemeye çalıştığını simgeler.

Rüyamda köpeğimin ağladığını gördüm, ağzını büktü ve etrafımdaki insanların umurunda değildi ama ben köpeğe sarılıp onu sevdim.

Zeliş merhaba, rüyada köpeğini ağlaması aslında gerçek hayatta çevrende mutsuz ve hoşnutsuz arkadaşların temsil ederken aynı zamanda onların sana negatif enerji verdiğine alamettir.

Tandır gibi bir yerde 4 5 tane köpek yavrusu var. Dışarıda kar yağıyor. Gece olup yatma vakti gelince ben köpeklere acıyıp altlarına üstlerine battaniye seriyorum. Hatta o yerde soba da yanıyor ama camlar sağlam değil pek rüzgar giriyor. Bende yavrular üşümesin diye onları sobanın yanına getiriyorum.
Orada yatıyorlar sabah olduğunda ben yavrulara bakmak istiyorum. Battaniyeyi kaldırınca köpeklerin yerine örümcekler görüyorum ağı da var elimi uzatıyorum gelsinler diye ama gelmiyorlar.

Merve selam, rüyanızda gördüğünüz köpek yavruları ve onları korumanız, onlarla ilgilenmeniz aslında gerçek hayatta sizin ilginizi bekleyen bazı çocuklar olduğunu işaret ederken sabah kalktığınızda yavrular yerine örümcekler görmeniz bu çocukları ihmal etmeniz yüzünden onların ilgisini (veya sevgisini) kaybedebileceğinizi anlatmakta ancak bir güzel haber (gelişme) sonucu durumu yeniden yoluna koyacağınızı anlatmaktadır.

Behruz selam, elimizde Alman kurt köpeği yavrusunu sevmek neye işarettir türünde bilgi yok. Ancak siz sayfadan; Alman köpeği görmek, köpek yavrusu görmek ve köpek sevmek sevmek açıklamalarını bir araya getirip mesajı tespit etmeye çalışabilirsiniz.

Merhabalar, rüyamda eşim yüzünü göremediğim biriyle mezarlıkta konuşuyordu. Eşimin konuştuğu elinde ASA gibi sopa ile mezarda delik açıp içeriyi karıştırıyor. Mezar çökecek diye uyaracak iken mezar çöktü ve eşimle beraber, konuştuğu ters dönen mezarla birlikte çirkin bir köpeğe dönüşüp bana saldırmaya başladı. Hiç korku hissetmedim, yol üzerindeydik, araba nasıl olsa bu köpeğe çarpacak ve bana bir şey yapamayacak derken, arabalar çarptı köpeğe, ne köpek öldü, ne bana bir şey yapabildi. Köpeğe arabalar çarpıp dururken bende olanları görüyordum.

Merhaba. Benim dedem 55 gün önce vefat etti. İki gün önce rüyamda annemle ananemlerdeyiz dedem gülümseyerek annemle bana şeker tutuyor, dedem sürekli gülümsüyor üç kere falan şeker almamızı istedi, sonra ben annemi bırakıp eve gidiyorum, bizim iki tane köpeğimiz varmış bağlı diye yanına gidiyorum bana saldırıyor, ısırmadan kaçıyorum kovalıyor beni diğer köpek beni koruyor ona saldırıyor ben kaçıyorum ağaçların arasından yılan çıkıyor bana doğru hızlı hızlı geliyor ondan da kaçıyorum yorumlar mısınız ?

Merhaba. Rüyamda ailecek yeşillik bir alana gidiyorduk kalabalıktık teyzemler de vardı kurban kesecekmişiz ama kurban iki tane siyah köpekti ve saldırganlardı ama biz köpekleri yanımızda götürmüşüz, sonra kaçıyor Köpekler bizde zar zor yakalıyoruz durmuyolar saldırmaya çalışıyolar sürekli sonra birimizin kolu köpeğin ağzına giriyor bişey olmadan kurtarıyoruz onu ve köpekleri de yakalayıp ağzına biraz büyükçe odun sokuyoruz kapatıp dikmişler ağzını yere yatırmışlar hala biraz hırlıyodu köpekler sonra kurban kesmeden önce dua okunur ya o sesleri duydum birden karardı herşey gitti ve uyandım sabah 8 gibi. YORUMLARSANIZ ÇOK SEVİNİRİM…

Merhaba rüyamda gece araba kullanırken üstüme kocaman bi köpek koşuyo ve köpekle kafa kafaya çarpışıyoruz araban köpüklü sular cıkıyo hurda oluyo amam köpegi göremedim riyada yanımda bş de küçük kardeşim var ona korkma diyorum ne anlama geliyor bu

Merhaba ben bugün rüyamda sevgilimin yanındayken köpekli bir insan geçti. Elinde iki tane köpeğin tasma kayışı vardı. Ben Korktum kadının köpeklerinden, bunun üzerine kadın da kork zaten hatta kaç dedi. Ben sevgilimin yanından köpekler yüzünden kaçıyordum ama o kaçmak istemedi çünkü korkmadığını belirtti. Her kaçtığımda değişik şeyler oluyordu. Mesela ben köpekten korkarken yanımda birden kız arkadaşım vardı ellimizde de İftar yemeği. Onlarla beraber kaçacağımız yolu gösteriyordum ona. Köpeklerin sahibi her ne zaman köpekler yakınımıza gelirse bir şey diyordu ve köpekler adeta buz kesiliyordu ama bu durum saniyeler sürüyordu ve köpekler yine koşmaya başlıyordu.

Selam rüyamda araba ile köpeğe çarpıyordum ne anlama geliyor? lütfen yardımcı olabilir misiniz teşekkürler şimdiden.

Merhaba. Rüyamda bir yere gidiyordum yatan bi köpek gördüm hızlıca uzaklaştım ama o arkadamdan geldi baya korktum sonra köpek bana yaklaştı çok korktum havlıyordu sakinleşsin diye başını okşadım ama olmuyordu sonra eskiden sevdiğim çocuk geldi köpek sakinleşti köpeği aldı sevdi köpek birsey yapmadı köpeğe Ona niye böyle davranıyorsun diyince o bizim gibi değil dedi böyle köpeği sevmek istedim ama olmadı

Ruyamda bir köpeğin bana yaklastigini goruyorum. Elimi yaliyor. Sonra kafasini bana dogru uzatiyor, oksuyorum bende. Sariliyorum. Birden kopek bir insana donusuyor. Ayni sekilde sarilmaya devam ediyorum yine.

Merhaba. Rüyamda kesilmiş köpek gördüm. Önümüzde kocaman kesilmiş, başı olmayan köpek yatıyordu. Etinden yemedim ve birisi “köpek etine et demek günahtır” diyor. Çok etkilendim yorumlarsanız memnun olurum.

Bahriye merhaba, sayfada anlatılan bilgiler ile içinde olduğunuz ruh halini bir arada değerlendirerek bu mesajı ancak siz tespit edebilirsiniz.

Merhaba, ruyamda ben bir evdeydim, beyaz bir köpeğin çok yuksek sesle havladigini duydum, cikip baktim, kopek beni fark etmedi bile, sadece cok havliyordu, butun insanlar cikmis bakiyor ama bu sanki cok incitilmis ve bir sey demek istercesine havliyor, insanları uzaklastiriyor, neden boyle yapiyor diye, bu rüya ne anlama gelmektedir?

Rüyamda kucagima aldigim puppy cok hizli nefes aliyordu, onun sesinden uyandim, anlami nedir tesekkurler.

Rüyamda yaklaşık 4o gün önce vefat eden babam gülümseyerek para durumumu soruyor. Biraz var diyorum. Ardından konuşmadan paranın TL olduğunu görüyor/söylüyorum, boşver TL yi $ olsun diyor ama bu kısım konuşmadan konuşur gibi geçen bir kısım. Hemen ardından net bir konuşmayla Babam “o zaman git -o parayla/paranın bir kısmıyla- bir köpek satın al ki, gözlerinin içine koyabilesin diyor”. Babam köpek al derken siyah bir köpek görüyorum hayalimde, gözlerinin içine koyabilesin/koyasın derken bir çift gözbebeğinin her birinde siyah bir köpek görüntüsü görüyorum hayalimde. Söylediklerini teyit etmek için ben ona tekrarlıyorum ” elimdeki parayla gidip bir köpek alayım ve gözlerimin içine mi koyayım/koyabileyim ” diyorum. Ancak Babam konuşmadan ama konuşur gibi yok falan diyor, ben net cevap almaya çalışıyorum ancak geçiştirir gibi oluyor. Öylece netleştiremeden Babamın söylediği ortada kalıyor.

Bir garajın içindeydim ama garajın içi aydınlıktı çok da içeri girmemiştim. Golden Retriever cinsi 4-5 yaşlarında bir köpeğim vardı. Köpeğimin bana ayaktayken sarıldığı, heyecandan kuyruğunu salladığı andaydık. (Üstümde siyah bir elbise vardı. Hastaydım ve evimden belirli bir zamandır uzaktaydım. Tenimin üstünde siyah siyah benler vardı hastalığım onlardı sanırım, benler biraz şişmişti.)

Ben o sırada mutluluktan ağlıyordum ve köpeğime diyordum ki: “Canım kızım canım kızım geldim bak (ama köpeğimin erkek olduğunu sonradan fark ediyorum ya da köpeğimin erkek olduğunu biliyorum orayı tam olarak hatırlayamıyorum kusura bakmayın). Ben öyle söyleyince köpeğim hüzünlendi. Garajda başka kimse var mıydı tam olarak anımsayamıyorum. Rüyam bu kadar teşekkür ederim.

Merhaba. Rüyamda siyah yavru bir köpek gördüm. Köpek bir çukurun içindeydi. Yardım etmek için çukurun içine indim. Köpeği ensesinden tutup çıkarmak istedim ancak ensesinde yara vardı ve ensesini tutunca dönüp elimi ısırdı canım biraz yandı, ben de köpeği bıraktım. O sırada köpeğin inlemesi üzerine yanına büyük siyah bir köpek geldi ama büyük köpek bana bir şey yapmadı. Sonra uyandım.

Köpeği kurban ederken gördüm. Bogazina bıçağı keserken gördüm İki seferde kesildi. köpeğin ağzını ve dişlerini gördüm.

Gökyüzünde sandalın içinde 3 köpek birde küçük bir çocukla uçtuğumu gördüm, dizimde bir battaniye sandalın uc kısmında oturuyorum çocuk ve köpeğin biri bana doğru gelirken hareket etmeyin düşeceksiniz diyorum çocuk duruyor fakat köpek dizimin dibine gelip başka bir battaniyeyi üzerine örtüp uyuyor gözüm çocukta,bir battaniye birde köpeğin üzerindeki battaniyeye bakıyorum ama hareket etmeye teşebbüs edemiyorum sonra rüyam yeryüzünde devam etti

Rüyamda boş duran bir otobüs vardı kapıları açıktı otobüsün içinde ve dışında bir kaç tane köpek vardı. Köpeklerfrn birinin göz çevresinde kan vardı. Sonra köpeklerden biri havlayıp beni kovaladı bende kaçıyorum anlamı nedir acaba

Merhaba rüyamda canlı uzun bir balık köpeğe dönüştü sonra iki köpek oldular beni kovaladılar ben saklandı anlamı nedir acaba

Halil selam, rüyanız bir balığın bir köpeğe dönüştüğünü görmek rüyası olup bu konuda açıklamayı hayvan rüya tabiri sayfasında bir hayvanın başka bir hayvana dönüştüğünü görmek paragrafında inceleyebilirsiniz.

Meraba ben rüyamda annemin evine gidiyorum ama onlar eski kotu bir evde oluyorlar sonra benim yüzüm yanmis gibi oraya gidince kabarıyor anlamiyorum babam ve annem ceza evinde oluyor babami gormeye gidiyorum ama ordaki kopekler den biri bana saldirip elimi ısırıyor ama ben mücadele ettikten sonra agzini acip elimi hemen kurtarıyorum babami goremiyorum ama babam beni ariyor telefonla seni evlatliktan red ediyorum dior sonra ben annemin evine tekrar dönüyorum orda bisey oluyor ama evin apartman bosluguna kizimi sen kac die atıyorum ama kizim bağırıyor bakiyor attigim yerde heryerde ustuste kopek yatmis uyuyor bir sürü ama ve o kopeklerin etrafindada sular var onun icinde kadınlar bilmedigim dans ediyolar eve giriyorum bakiyorum yuzum dahada kabarmış iyce mikrop kapmis şişiyor cocuklari uyutuyorum sonra ben ablama gidip bidaha asla gelmeyecem bu ev etraf cok kotu diorum hayir olsun insallah

Rüyamda 4 arkadaş kahvaltı yapıyoruz birden deprem oluyor. Panikle evden çıkıyoruz merdivende karnının sol tarafı şişmiş yerde yatan küçük bir çocuk buluyor 2 miz ona yardım etmeye çalışıyoruz. Sonra yengem ağlayarak geliyor biriyle tartışmış çocuğuyla evden ayrılıyor ona evin anahtarını verip bana gel diyorum sürekli üst üste kötü bişeyler olurken her olayın içinde kafamı her kaldırdığımda bir köpek siyah ama tüylerinin yarısı ağarmış gri gibi duruyor. Her olayda kafamı kaldırdığımda onu önce içine cin girmiş gibi korkunç bir suratla görüyorum. Sonra normale dönüyor. En sonunda bu köpekle bu olanların bi ilgisi olmalı neler oluyor diye düşünürken gece 4 5 arasında uyanıyorum. Öyle paniklemiş ve korkmuşum ki geri uyumakta zorlanıyorum. Köpeğin yüzü gerçekten çok ürkütücüydü. Etkisinden çıkamadım. Kolay kolay da rüya görüp hatırlayan biri değilim. Ama bu korku filmi izlemişim gibi her anı aklımda.. Cevap bekliyorum. Saygılar teşekkürler şimdiden..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir