Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Köpek Hırlaması Görmek

Rüyada köpek hırlaması neye işarettir?

Kız kardeşimle okula gidiyoruz yolda komşumuzun köpeği ustume saldiriyor iki defa sakinlestirip iceri yolluyorum, üçüncüsünde bana bakip hırlıyor daha sonra kardesim diyor ki (bir komsumuz var) “Tahir geliyor” daha sonra. Tahir kopeyi bismillah cekerek kucagina aliyor sanki kopegin icine cin girmisti ben de bismillah cekip fatiha suresini okuyorum kopeğin sifati hirliyor gibi duruyor birde seccade gibi bi rsekilde kulaklarini kafasina dogru cekmisti komsumuzda kopegi even iceri atip “hadi gidin yoksa yine cikar” diyor bizde gidiyoruz. 17, Kadın, Bekar, Çalışmıyor

Rüyada köpek hırlaması görmek yorumu

Seher selam,

Rüyada kız kardeşi görmek gerçek yaşamınızda şansınızın açık olacağı, mutlu olacağınız bir yaşam evresinde olduğunuzu ifade eder. Rüyadaki köpek konusunda detaylı bilgi köpek rüya yorumu sayfasında yer almaktadır.

Rüyada köpek hırlaması ya da hırlayan köpek görmek aslında rüyayı gören kişinin iç dünyasında büyük fırtınalar koptuğunu belki de bir iç kaos yaşadığını temsil eder.

Rüyanın devamında gelişen olayla ise çevrenizdeki manevi bakımdan zengin bir karaktere sahip insanların yardımı ve desteği ile içinizdeki kaosa daha kolay bir şekilde son vereceğinizi ifade etmektedir.

“Rüyada Köpek Hırlaması Görmek” için bir yanıt

Rüyamda sarı bir köpeğin önce hırladığını sonra saldırdığını gördüm. Babam ve erkek kardeşimin köpek saldırısından sonra yaraladıklarını gördüm kanlar akıyordu ben durmadan ağlıyordum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir