Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Köpek Isırması

Rüyada köpek ısırması neye işarettir?

Rüyada köpek ısırması görmekDün gece köpek ısırması konusunda feci bir rüya gördüm. Rüyamda kalabalık bir mahalledeyiz. Yabancı filmlerdeki gibi arama ekipleri geliyor. Köpekler insanları kokluyor. Ben gerçek hayatta da köpeklerden acayip korkarım. Bana gelince havlıyor. Sonra yabancı polis başka büyük bir köpekle gelip bana “yat yere ” diye bağırıyor bende diyorum ki “ne olur köpeği çekin, korkudan bayılacağım” diyorum.

Adam amirine soruyor, amir izin vermiyor. Köpek üstüme atlıyor, beni yere yatırıyor. Sonra öyle beş dakika kalıyoruz bir kaç kere beni ısırıyor. Ben bağırıyorum. Sonra kanımı emiyor, benim dudaklarım falan iyice sararıyor.

Sonra sonuca bakıyorlar hiç bir şey çıkmıyor. Sonra gidiyorlar. Bende kalkıyorum başka bir arama ekibi geliyor, yine aynı şey olacak korkusuyla hemen bir apartmana koşuyorum, kapıyı çalıyorum. Sonra onun üst katında bir tanıdıklar varmış, onlara çıkıyorum, durumu anlatıyorum. Ekip tek tek evleri arıyor, bizim apartmana geliyorlar ve ben uyandım. Ama bu kadar etkilendiğim bir rüya daha önce olmamıştı. Rüyada köpek ısırması görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada köpek ısırması yorumu?

Rüyada köpek ısırması görmek, bir köpeğin ısırdığını görmek, bir arkadaşınızın neden olacağı bir sıkıntı yaşayacağınıza işaret eder. Bu rüya aynı zamanda ruh dünyanızda bir iç çatışma gösterebilir.

Köpeğin bir başkasını ısırdığını görmek gerçek yaşamınızda karar alırken veya seçim yaparken sadakatsizlik korkusu, endişesi yaşadığınızı simgeler.

Köpeğin başka bir hayvanı ısırması, reel yaşamınızda hayatınızın kimi yönleri arasında dengeyi kurma konusunda bir zayıflama içinde olduğunuzu, hayatınızda bir takım tereddütler, endişeler, kızgınlıkların daha fazla ağır basmaya başladığı bir döneme girdiğinizi işaret eder. Bu rüya alternatif olarak bir sadakatsizlik karşısındaki öfkenizi simgeleyebilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada köpek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Köpek Isırması” için 4 yanıt

Rüyada köpeğin elini ısırması
Rüyamda köpeğin bana doğru gelip elimi ısırdığını gördüm, hissettim, o korkuyla da uyandım sonra sizce bunun yorumu ?

Ruyamda bir mahallede bir saldirgan bir kopek sag ayagama saldiriyor ayagimi koparircasina cekiyor ama ben ondan kurtulduktan sonra ayagima bakiyorum sadece kizarmis kan yok nedir bu ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir