Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Köpek Islatmak

Rüyada köpek ıslatmak neye işarettir?

22 yasindayim 23 olacak neredeyse, bekarim, tıp fakultesinde besinci sinif ögrencisiyim, biraz gerginim, bu sıralar sınav ve cevre sebebiyle. Ruyama benzer ruyalar var ama benimki daha farkli ve cidden beni cok gerdi. Beyaz süs köpeği gibi bir köpeği hortumla ıslatıyorum, sonra köpek beni kovalamaya başlıyor, iki sahibi genc bayan var “korkma, oynamak istiyor” diyor ama kopek elimi agzina aliyor, sıkıyor isirmiyor sanki ama kurtarmaya calistikca birakmiyor.

Sonra bir an bayanlarin evinde uzanmis buluyorum kendimi, kopek karnimin üzerinde yatiyor ,bana bakiyorken bir bebeğe dönüşüyor ama boyle yumus yumus bir bebek değil kaslı, sanki sert bir yapisi var gibi, yuzu de buyuk, erkek yuzu gibi, saclari asker tırasli gibi kisa, benimle konuşmaya basliyor, benimle birlikte olmak yasamak istedigini soyluyor. Bende o sekilde olmayacagini benim insan onun kopek oldugunu soyluyorum “neden olmasin ki, gayet beraber yasayabiliriz” diyor, bana cinsel gozle baktigini hissediyorum ruya boyunca.

Sonra oradan kaciyorum, dar dik merdivenlerden yukari, apartman karanlik, arkamdan bebek seklinde geliyor, ellerini ve ayaklarini kullaniyor ama sırt ustu yapiyor bunu, bir yaratık gibi ve ben kosmama ragmen aramizda bir iki merdiven anca oluyor hep, en sonunda bi eve giriyorum. Yüksek bir bina, sanirim camindan giriyorum, oda ya da gizli bir arka kapi, on kapidan cikip kapiyi kilitliyorum, evin icinde aglamaya basliyor. Komsular “bebegi birakmis gitmis” diye arkamdan hayiflaniyorlar, apartman cok yuksek, yuvarlak merdivenleri dik ve koselerinde sarı demirler var. Kendimi o demirlerden asagi birakiyorum, onlara tutunarak hizli inebilmek icin ve kosmaya devam ediyorum, karanlik bir yere sırtimi yasliyorum. Ruyamin devami ve aralarda baska seyler vardi sanki ancak bu kadarini hatirliyorum, lutfen yorumlayin.

Rüyada köpek ıslatmak nasıl yorumlanır?

Ayşenur selam. Bu önemli rüyayı böylesine detaylı ve hakkında bilgi vererek paylaştığın için teşekkür ederim. Rüyada süs köpeği görmek gelip geçici dostluklara dikkat çeker ve gerçek olmayan dostça davranışlar karşısında uyanık olmak gerektiğini simgeler. Rüyada birini veya bir şeyi ıslatmak genel olarak rüyayı gören kimsenin çevresindekileri doğru yönde yönlendirmek için bir rehberlik görevi yaptığını, onalı hayatlarında daha samimi olmaya davet ettiğini belirtir. Öte yandan altını ıslatmak, yatak ıslatmak gibi özel durumların rüya tabiri için ilgili sayfa incelenmelidir.

Rüyada köpeğin seni kovalaması başkalarına yardım etmek isterken kendi yönünüzü kaybettiğinizi ya da kaybetme tehlikesi bulunduğunu anlatırken küçük köpeğin bebeğe dönüşmesi gerçek hayatında önemli bir kişisel gelişim içinde olduğunu, alışılmış düşünce tarzının dışına çıkıp olaylara daha farklı bakmaya başladığını ve bu sayede gerçek dost olan ve olmayanları daha iyi ayırt edeceğini ifade etmektedir, bakınız rüyada köpek görmek sayfası.

Rüyanın devamında gelişen olaylar ise senin hayatta elde ettiğin ilerleme, düşünce tarzındaki değişim ve olaylara daha farklı açıdan bakma sonucu yaşamında bazı şeyleri daha iyi anlayacağını, sana dost görünenlerin gerçek niyetlerini göreceğini, belki de bu arada bir çok ilginç olayla karşılaşacağını ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir