Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Köpek Kesmek

Rüyada köpek kesen birilerini görmek?

Rüyamda gece bir evdeyim, ev büyük ama korku veriyor bana. Bir kadin elinde bıçakla köpek kesiyor köpek baygın mı, ölümü anlamıyorum. Köpegin bir bacagi kesilmeye çalışiliyor. Kadında bayılıyor yanında kocası var. Kocası yok bir şey diyor. Sanki kadına zorla yaptırıyormus gibi. Evde bir anda iki pencere aciliyor, ruzgarla karısık yagmur giriyor. Yerde yuvarlanan plastik bardak gibi bir şey goruyorum. Korkuyorum koltuk arkasına saklanıyorum. Baska kopeklerde goruyorum. ama kesileni net goruyorum. Kadınla, adamı net hatırlıyorum ama kim olduklarini bilmiyorum. Hic gormezdim böyle ruyalar. Enteresan geldi. 29. 05. 2012 / 11:49 tarihinde gönderilmiş

Rüyada köpek kesmek manası

Rüyanız duygularınızı kısa bir süre bir kenara bırakıp, yaşamınızı objektif bir bakış açısıyla analiz etmeniz gerektiğini, sizi rahatsız eden kimi kişi ya da olaylardan uzak durup, hayatınızın yönünü yeniden belirlemeniz gerektiğini ifade etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada köpek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Köpek Kesmek” için 3 yanıt

Rüyamda kapının önünde oturuyorum ve mahalleden bir sürü kişi geçiyor, ellerinde köpek var ama köpeklerin hepsinin kafası yok kesilmiş ve kan akıyor, yerlerin hepsi kan ve bende korkup eve kaçıyorum. 17, Kadın, Bekar, Öğrenci

Sibel merhaba,
Görmüş olduğunuz rüya ilk bakışta dehşet verici ama anlamı daha önemli şeylere işaret etmekte ve reel hayatınızda güvendiğiniz dostlarınızdan ya da arkadaşlarınızdan (birden fazla kişi) beklemediğiniz bir hayal kırıklığı yaşadığınızı simgelemekte ve bu yüzden bazı korkulara kapıldığınızı, kendinizi güvende hissetmek istediğini anlatmaktadır.

Ruyamda bir kopegin canli halde boynundan kesip derisinin altindan et keserek tabaga koyuyoruz, tabi kopek canli bir halde oturur bir vaziyette ve hic tepki vermiyor. Sonra eti alip boynunu geri dikiyoruz “nasıl olsa geri et baglar” diyorlar. Bu nasil bir rüyayaysa midem bulaniyor. O an ben istemiyorum yapmalarini ama öyle oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir