Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Köpek Kovalaması

Rüyada köpek kovalaması neye delalettir?

Rüyamda anneannemlere gitmişiz, onların evi de dağın yamacında. Orada bir yol vardır, o yolda ben ve kuzenim beraber yürüyoruz akşam vaktinde. birden önümüze 4 tane köpek çıkıyor. Onlardan kurtulmak için yolda bir tuvalete giriyoruz ama köpekler bizi bırakmıyor.

Sonra 2 tane oğlan geliyor bizi köpeklerden kurtarmak için, oğlanlar köpeklerden korumaya çalışırken biz eve giriyoruz, eve girdiğimiz zaman saat 12 ye geliyordu, ben çok korkmuştum, bu gördüğüm rüya ne anlama geliyor, söylerseniz çok mutlu olurum, şimdiden teşekkür ederim.

Kimden: OĞUZHAN
Cinsiyetiniz:ERKEK
Yaşınız:18
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: endişeli
Anahtar kelimeler: köpek

Rüyada köpek kovalaması yorumu

Rüyanızda anneannenin evini dağın yamacında olması sizin hakkınızda yeni anlayış, farkında olma yeteneklerinde gelişimi gösterirken aynı zamanda bir hedefe ulaşmayı ifade eder.

Yolda önünüze çıkan dört köpek, reel hayatınızda yaşamınızı etkileyen dört dost kişiyi temsil eder ancak siz bunun farkında değilsiniz. Onlardan kurtulmak için tuvalete girmeniz üzerinizde taşıdığınız kimi gereksiz yükler olduğunu gösterir.

Köpek kovalaması görmek, bir köpeğin saldırdığını, köpek saldırısı görmek, yaşamınızda kimi ekonomik güçlükler olduğunu veya dostluk reddedilmesi anlamına gelir. Bu rüya size iyi arkadaşlar bulmanızı tavsiye ediyor olabilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada köpek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Köpek Kovalaması” için 5 yanıt

Ben rüyamda 2 köpek gördüm biri beyaz biri siyah, siyah olan büyüktü ve benim arkamdan koşmaya başladı, köpek bana doğru havlıyordu ve tırmalamaya çalışıyordu. Ben sanki yerden yüksekte havada idim, köpek bana ulaşamıyordu.ama çok korkmuştum. Yanımda eski sevgilim duruyordu, çok sinirli idi. Perişan bir halde korku içinde ondan yardım istiyordum, o ise yardım etmiyordu, “niye gittin beni terk ettin” diyordu. Ben yalvarıyordum “ben istemedim, annem istedi yardim et”. Bu rüyanın anlamı nedir? yasim-19,evliyim,bayanim

Rüyada siyah köpek kovalaması
Merhaba, rüyamda 1 tane siyah köpek ( rottweiller olabilir )oturduğum apartmanın etrafında sürekli beni kovalıyordu, sonra eski erkek arkadaşım o köpeği tuttu ve bana “ben seni kurtardım ,sende beni cehennemden kurtaracaksın” dedi. “nasıl kurtarıcam” derken köpeği kaçırdı, “bu hiç iyi olmadı” dedi ve 2 tane köpek kovalamaya basladı beni.

Rüyada siyah köpek görmek, kara köpek görmek, bir arkadaşının gölge yönünü sembolize eder. Size yakın bu kişinin karanlık yüzünün ortaya çıkacağını ve onun gerçek niyetini göreceğinizi simgeler.
Köpeğin sizi kovalaması yaşamınızda bazı ekonomik güçlükler olduğunu veya dostluk reddedilmesi anlamına gelir.
Sonuç olarak bu rüya size iyi arkadaşlar bulmanızı tavsiye ediyor olabilir.

Rüyamda kahverengi bir köpek beni kovaliyordu, nereye gitsem pesimden geliyordu, kapilari kapatiyordum kapiya kafa atiyordu, kapiyi aciyordu benden daha gucluydu, ben kapiyi tutuyordum ama o kafa atinca gucum yetmiyordu, cok korktum. 18, Kadın, Bekar, Öğrenci

Valery merhaba,
Rüyanın anlamını tam ve doğru olarak anlamanız için rüyada köpek görmek sayfasını okumanızı tavsiye ederim.
Köpek kovalaması görmek, bir köpeğin saldırdığını, köpek saldırısı görmek, yaşamınızda bazı ekonomik güçlükler olduğunu veya dostluk reddedilmesi anlamına gelir. Bu rüya size iyi arkadaşlar bulmanızı tavsiye ediyor olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir