Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Köpek Kulübesi Görmek

Rüyada köpek kulübesi görmek neye işaret eder?

Rüyamda ormanlık bir yerdeyiz ve aynı zamanda güney yakamızda yaklaşık 1 km kadar uzaklıkta deniz var, pek de samimi olmadığım sadece bildiğim insanlar, annem ve ablamla yıkılmak üzere olan denizden yüksekte bir köpek kulübesi görüyoruz ve kulübeye sığınıyoruz, tsunamiden korunmaya çalışıyoruz.

Dalgalar devleşiyor fakat bize gelinceye kadar sönüyor, ulaşamıyor ama her dalga yükselişinde kulübe sallanıyor kulübenin yıkılacağından korkuyoruz. Bu arada ben kulübedekilerden birinden hamileyim, bebeğimi korumaya çalışıyorum. Rüyamdan çok etkilendim ve yorumlaya bilirseniz çok sevinirim.
Sevgiler.

Rüyada köpek kulübesi görmek yorumu

Rüyada köpek kulübesi görmek

Rüyada köpek kulübesi veya köpek evi görmek yaptığınız bir hata, işlediğiniz bir kabahat nedeniyle size ceza verildiğini / verileceğini ifade eder.

Rüyada tsunami görmek yüzeye kadar yükselen kimi bastırılmış duygular veya yoğun bir duygusal dalgalanmalar yaşadığınız bir dönem geçirdiğinizi ifade eder.

Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada köpek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Köpek Kulübesi Görmek” için 4 yanıt

Rüyada köpeklere kemik vermek
Bugün ben rüyamda bir köpek kulubesi gördüm ve kulübede oturan 2 tane köpeğe kemik verdim, eşimde bugün rüyasında köpek görmüş, 100 e yakın köpek varmış. Bunlar neye yorumlanır? Cevabınız için şimdiden teşekkürler.

Ebru merhaba, rüyanız harika bir rüya olup, eşinizle birlikte sezgi, sadakat, cömertlik, koruma, ve sadakat konularında çok kazanımlar, gelişim içinde olduğunuzu işaret etmektedir.

Rüyada kulübede köpek görmek
merhaba. ben gaye. rüyamda biri kulübede biri de dışarıda 2 tane köpek gördüm. kulübedeki köpek çok sevimli ve şişmandı. öbürü ise kahve rengi ve biraz korkunçtu. çirkindi.
yerlerde karlar vardı. ben şişman köpeğe su vermek istiyorum, şişeye kar dolduruyorum, sonra aradan çok az zaman geçiyor karlar erimiş su olmuş. suyu köpeğe veriyorum (şişman olana) sonra köpeği sopayla severken yaralıyorum.
ne demek olduğunu anlayamadım ve genelde rüyalarım çıkar. 15 yaşındayım. her zaman rüya görmem. biraz karamsar bir insanımdır. aşk hayatım biraz karışık. iyi günler

Rüyanız dostlarınızın teşviği ve kendi çabalarınız, yöntemlerinizle başarıya ulaşacağınızı temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir