Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Köpek Kuyruğu Görmek

Rüyada köpek kuyruğu neye delalet eder?

Rüyamda bir köpek kuyruğu tuttum. İlk olarak iyi günler. Biraz harf hatası olabilir yaşım biraz küçük. Rüyamda eve girmek için bir merdivenlerden çıkıyordum, aşağıdan gelen bir çocuk yanında Chow Chow’a benzeyen bir köpek vardı, onlarda merdivenden çıkıyordu. Ardından ben de köpekten açıkçası korktum, ardından hızlıca aşağı indim. Bahçede 1-2 dakika durdum çocuk ve köpek geldi. Çocuk “köpekle oynamak ister misin” gibi bir şey sordu.

Bende sanırım “olur” dedim. Köpekle oynarken “üstüne bin” dedi çocuk. Üstüne bindim. Sonra köpek hızlıca koşmaya başladı. Hızlı koştuğu için arkaya doğru kaydım kuyruğundan tutunuyordum. Sonra köpek duvara çarpmamak için döndü bende duvara çarptım. Ardından yanıma arkadaşlarım geldi onlarla konuştum sonra uyandım. 12 Yaşında bir kızım. Not :Köpek sarı idi.

Rüyada köpek kuyruğu görmek neye yorulur?

Sena merhaba, Senin gibi dikkatli, hassas, saygılı bir okurum olduğu için gurur duyuyor, seni tebrik ediyorum. Gönderdiğin yazı pek çok üniversite mezununun mesajından dahi daha düzgün.

Rüyada çıktığın merdiven, gerçek yaşamında aşacağın engelleri temsil ederken arkadan köpekle gelen çocuk ise bu engelleri aşarken yanında hep dostların, sevdiklerin olacağını işaret etmektedir. Çünkü rüyada köpek dost demektir. Rüyada köpek sevmek, bir köpeği sevdiğini görmek, dost ve arkadaşları tarafından çok sevilen biri olduğunuzu, onların sizi görmek için adeta can attıklarını temsil eder. Köpek gezdiren birini görmek, hedeflerinize ulaşmak için izleyeceğiniz yöntemler konusunda kendinize örnek alacağınız kimi dostlarınız olduğunu temsil eder. Rüyada köpekle oynamak, bir köpek ile oynadığını görmek, en üzüntülü anında dahi yanınızda olacak dost ve arkadaşlara sahip olduğunuzu ve sıkıntınızı paylaşmak için onları aramaya çekinmemek gerektiğine delalet eder.

Rüyada köpek kuyruğu, bir köpeğin kuyruğunu görmek gerçek yaşamda yapmanız gereken bir işi zamanında tamamlamadığını işaret eder. Rüyada kopmuş köpek kuyruğu, kesilmiş köpek kuyruğu, kuyruğu kesilmiş kopek, kuyruksuz köpek görmek sözünüzde durmadığınız, verdiğiniz sözleri yerine getirmediğiniz için çevreniz tarafından yadırgandığını, eleştirildiğini simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada köpek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Köpek Kuyruğu Görmek” için 4 yanıt

Rüyada bir sürü köpek görmek
Ruyamda bir arkadasimla apartmanin en ust katindaki dairenin kapisinin onunde oturuyoruz konusuyoruz ve o daireden asik oldugum adamın benden sonraki sevgilisi cikiyor sonra bizimle kavga etmek istiyor bekleyin diyor biz birden kendimizi cok uzak bir yerde buluyoruz cok karanlik ve dalgali bir deniz var arkadasima kos diyorum kosarken bir suru kopekle karsilasiyoruz ve ben hepsini bir sekilde sakinlestirip kovuyorum o sirada arkadasim bana denizi gosteriyor ve ben denizin ustunde satoya kaleye benzer bir ev goruyorum adete buyuleniyorum ama birden o kizi hatirliyorum ve bos ver kos diyorum tam kiza yaklasirken bir kopek daha goruyoruz ama onemsemiyorum cunku digerlerine gore baya kucuk bir kopek kizla tartisirken nedense gozume o kadar cirkin gozukuyor ki normalde cok cirkin degildir ve yaninda halasi var tartismanin ortasinda birden tatliya baglaniyo ama nasil oluyor anlamiyorum ve uyaniyorum

Rüyadaki olay ve nesnelerin anlamlarını birer birer çıkarıp, rüyanın verdiği mesajı ancak siz tespit edebilirsiniz.

Merhabalar ben rüyamda bi köpeğin kuyrugunun kopmuş oldugunu gördüm sahıbının elındeydı ve kopegımın kuyrugunu koparan arkadasınızı bulun dıyordu .sonrasında köpek koştura kostura ben ve yanımdakı kısıye geldı ama yanımdakı kısıyı hatırlamıyorum kopek koklamaya basladı yanımdakını hemen gectı ama benı uzun zaman kokladı sadece boynum ve yuzum cok korkmustum buyuk sıyah bır kopektı ama sahıbının tuttugu kuyruk sarıydı korkup uyandım ruyadan ama merak edıyorum bana yorumlayabılır mısınız lutfen cok etkılendım

Rüyamda evlenmiştim güzel bir evim vardı kalabalik vardı evde yemek yenilip sohbet ediliyordu 2 küçük çocuk vardı 2 de kedi vardı biri büyük biri küçüktü küçük olan benim gelip kucagima yatıyordu sonra ben bir sey almak için kalktım büyük köpeğin kuyruğunu yanlışlıkla bir yere sıkışırdım sonra kuyruğu koptu köpek inlemeye başladı onu öyle görünce bende ağlamaya başladım böyle uyanmışım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir