Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Köpek Maması Görmek

Rüyada köpek maması görmek ne demektir?

Ben 25 yaşında evli bir çocuk annesiyim, az önce enteresan bir rüya gördüm. Rüyamda yüksek katlı bir evde oturuyoruz fakat sonra kendimi daha müstakil bir 2 katlı evde buluyorum, karşı müstakil eve ait 2 tane köpek var ve bahçelerimizde alçak bir tel var, gece kapı beni rahatsız ediyor, çok rahat buradan hırsız girer diye düşünüyorum ve “çıkıp kontrol edeyim” diyorum fakat komsu 2 köpeğini tellerden bana ait olan yere koymuş, köpeklerin ikisi de çok vahşi fakat birisiyle ben konuşuyorum, o bana “karnımız aç, sizde mama var mı?” diyor, korkuyorum ondan kapıyı kilitliyorum ama sonra köpeklerin sahipleri geliyor “onlara bir şey yapma” diyor ve uzaklaştırıyor.

Daha sonra evin altında tek odalı bir oda gibi bir yer varmış, oraya baktığımda iki çuval köpek maması görüyorum ve şaşırıyorum, demek ki o vahşi sandığım köpekler burada mama olduğunu biliyormuş” diyorum, kendi kendime ve oradan bir kapla köpeklere mama veriyorum, onlarla muhabbet ediyoruz. Bu enteresan bir rüyaydı yorumlarsanız çok sevinirim.

Rüyada köpek maması görmek neye yorulur?

Rüyada köpek maması görmek kimi konulardaki beceri gelişiminizi gösterir. Bunun zaman içinde ve çabalarınızda başaracağınızı ifade eder. Köpekle konuşmak, bir köpek ile konuştuğunukonuşan köpek görmek, kendi karakter kusurlarını örtbas etmek için girişimlerde bulunduğunuzu veya alışkanlıklarınızı gizlemeye çalıştığınızı simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada köpek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Köpek Maması Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda acil bir işimin olduğunu görüyorum ve aceleyle yürürken karşıma bodur kara bir köpek çıkıyor. köpek beni görmüyor ama ben bilerek onu kovmaya çalışıyorum bana hırlıyor üstüme geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir