Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Köpek Ölüsü Görmek

Rüyada köpek ölüsü ne demektir?

Merhabalar, bu gece rüyamda erkek arkadaşım ve ailesiyle bir yoldan geçiyoruz. O sırada bir çöp konteynırı gibi bir şeyin üzerinden bir köpek yığılarak, tüyleri kanlanmış bir şekilde yere düşüyor.
Bağırıyorum “köpek ölmüş, öldürmüşler, kim yapabilir böyle bir şeyi” diye derken; adamın biri beliriyor ve ölü gördüğüm köpeği yukarı çekmiş konteynır gibi şeyin üstüne köpeğin bir bacağını bıçakla kesiyor.

Soruyorum yanımdakilere bu niye kesiyor köpeğin bacağını Cevap olarak ta “kesmezse suçlu olurdu” diye yanıt veriliyor. “Kesmesi onu suçsuz kılacaktır” diyor.

Rüyada köpek ölüsü görmek rüya tabiri

Rüyada ölmüş kopek, bir köpeğin öldüğünü, ölü kopek, bir köpeğin ölümünü görmek bir ihanet göstergesidir, bir ihanete uğradığınızı ve etkisinden kurtulamadığını ya da uğrayacağınızı gösterir.
Bu rüya aynı zamanda iyi bir arkadaş kaybı ya da içgüdülerinde bir bozulma anlamına gelebilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada köpek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Köpek Ölüsü Görmek” için 3 yanıt

Rüyada rottweiller cinsi köpeği boğarak öldürdüm.
Merhabalar rüyada yanımda 3-5 kişi daha vardı olduğumuz yere doğru köpek koşarak geliyordu bende apartman kapısını açıp tuttum herkesi içeri aldım onlar yukarılara kaçtılar ben tam apartman kapısını örtecekken köpek yetişti çok vahşiydi bende çene ve boğazından tutarak sıktım hemen boğularak öldü bende kapıyı açıp ayağımla dışarı sürükleyerek attım. Şimdiden çok teşekkürler

Rüyamda iki köpek gördüm, biri siyah yanmıştı ölüydü. Diğeri beyaz çoban köpeği idi. Köpekleri fark ettiğimi anlayan beyaz köpek bana doğru koşarak gelmeye başladı. Bende beni kovalayan beyaz köpekten kaçtım. Bir yerde orasını hatırlayamıyorum bekledim köpek gitti.
34, Erkek, Bekar, Çalışıyor, mutsuz

Rüyada ölmüş köpek görmek, bir ihanet göstergesidir, bir ihanete uğradığınızı ve etkisinden kurtulamadığını ya da uğrayacağınızı gösterir.
Rüyada çoban köpeği görmek, koruyucu içgüdüleri ve ailenizle ilgili bazı olayları sizin sinirinizi bozduğunu ve onların güvenliği hakkında endişeleriniz olduğunu simgeler.
Rüyanızda köpek saldırısı görmeniz, yaşamınızda bazı ekonomik güçlükler olduğunu veya dostluk reddedilmesi anlamına gelir. Bu rüya size iyi arkadaşlar bulmanızı tavsiye ediyor olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir