Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Köpek Saldırması

Rüyada köpek saldırması nedir?

Rüyamda kızlı erkekli büyük bir arkadaş grubuyduk. Bir site bahçesinde oturuyorduk hepimiz, bir kısmımız bahçenin üst kısmında bir kısmımızda alt kısmında birkaç arkadaş muhabbet içerisindeydik. Ayrıca sitede bazen insanları ısıran, sert görünümlü, sütlü kahve tonlarında bir köpek vardı. Neyse bahçenin yukarısında takılan bir arkadaş, köpeği üstüme salmış, sitenin çevresindeki sokak lambalarını ve kaçacak yerim olmasın diye sitenin kapılarını da kapatmıştı. Ben tabii bu olaydan habersiz, köpek üstüme geldikçe kaçıyorum. Kaçtıkça da kaçacak yer bulamıyorum. En sonunda köpeğin ağzından tutuyorum, ısıramasın diye. Çünkü koşmaktan çok yorulmuşum.

O sırada keskin bir köpek dişi görüyorum. Ama yine de köpek beni ısıramıyor. Çok sert tutuyorum o sırada ağzını. Neyse ardından her şey normale dönüyor ve biz iki grup birleşip masaya toplanıyoruz, yemek yiyoruz, hala bahçedeyiz. Yemek esnasında her şeyden haberim olduğunu o köpeği bilerek üstüme saldıklarını ve bana hiç yardımcı olmadıklarını insanların yüzüne vuruyorum.

Sonra annem arabayla beni siteden alıyor ve beraber bir dükkana gidiyoruz. Kendime bir küpe alıyorum. Fotokopi falan çektiriyorum. Tam küpemi alırken gördüğüm diğer küpeyi de almak için giderken, küpe reyonunda küpeler yok oluyor yerine kırtasiye malzemeleri geliyor. Bende şaşırıyorum. Burada küpe yok muydu falan diye. Kırtasiye malzemelerini almıyorum. Sonra kasaya doğru giderken, saç bantlarının olduğu bir reyon dikkatimi çekiyor ama es geçiyorum ve kasaya gidiyorum, orada birden babam beliriyor, “ne kadar saçma şeylere para vermişsin” diyor. bende aldıklarımı açıklıyorum, bunun bunun için sonra bir daha rüyamda görmüyorum babamı. neyse annemle dükkandan çıkıyoruz, arabaya biniyoruz. arabanın camında benim için değerli olan küçük bir kağıda çizdiğim kara kalem resmi cama yapıştırıyorum. annem,  “sen bekle ben bir şey alıp gelicem” diyor. bende araba da tek bekliyorum. sonra karşıma bakıyorum. yen yapılan bir AVM görüyorum, sonra “her yer yapı oldu falan diye söyleniyorum, ne zaman yapıldı bu falan”. Ardından araba camı açılıyor ve bir dilenci kadın giriyor, ağzında sakızıyla. Bu arabayı bana ver falan diyor. Bende veremem diyorum ki annem beliriyor arkadan. Sonra kadın çıkıyor, veremem benim değil annemin diyorum son olarak. Annem arabaya biniyor, ve cama astığım kara kalem çalışmam o arada yok oluyor. (bu son kısımlardan çok etkilenmedim ama aklımda kalanlar: köpeğin beni kovalaması, köpeğin o büyük dişi, küpe, cama astığım resim ve tanımadığım o kadın)

Takma isim : Pembe
Yaşınız : 18
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Bekar
Ruh haliniz : Mutsuz, umutsuz
Anahtar kelime : Köpek saldırısı, Köpeğin Kovalaması, Köpek Dişi

Rüyada köpek saldırması tabiri

Rüyada köpek saldırması veya bir köpeğin saldırdığını görmek yaşamınızda kimi ekonomik güçlükler olduğunu veya dostluk reddedilmesi anlamına gelir. Rüyada köpek saldırısı size iyi arkadaşlar bulmanızı tavsiye ediyor da olabilir. Rüyada küpe görmek, reel hayatta iletişim konularında mesajlar verir. Kulağı işaret eder. Rüyada küpe almak, küpe aldığını görmek, sevgi ve kabul edilen duygularınızı işaret eder. Buradaki almak eylemi satın almak, hediye almak ya da ödünç almak şekillerinde olabilir. Önemli olan bir küpeyi almış olmaktır.

“Rüyada Köpek Saldırması” için 4 yanıt

Rüyada köpeklerin saldırdığını görmek
Her şey bir anda oldu, köpekler üstüme doğru saldırmaya çalıştı, elime bir taş aldım “Allah’u Ekber, Bismillah” diyerek taşla korkutmaya çalıştım ,kaçıyorlardı ancak geri geliyorlardı ama korkuyorlardı, bende sürekli Allah’ekber diyordum. Manasını bulamadım.

Rüyada köpek saldırması, bir köpeğin saldırdığını, köpek saldırısı görmek yaşamınızda bazı ekonomik güçlükler olduğunu veya dostluk reddedilmesi anlamına gelir. Bu rüya size iyi arkadaşlar bulmanızı tavsiye ediyor olabilir.

Rüyada bir köpeğin insana dönüştüğünü görmek
Merhaba, rüyamda 2-3 katlı bir evin çatısında en az 3 tane köpek görüyorum. Onları görünce tedirgin oluyorum ama çatıdalar diye kendimi rahatlatmaya çalışırken çatıdan ortada olan siyah ve iri bir köpek tam karşıma atlıyor ve saldıracakmış gibi hışımla havlıyor. Çok korkuyorum ama o anda çapraz taktığım kırmızı bir çantam olduğunu fark ediyor “aaa ne zaman aldım ben bunu ” diye geçiriyorum içimden. (uzun zamandır kırmızı bir çanta almak istiyorum ama istediğim gibi bulamıyorum.)
Tekrar köpeğe baktığımda köpek bana bu sefer aşkla bakıyor ve birden insana dönüşüp aşkla ve biraz da kırgın mı desem bilmiyorum bir hüzün de var gözlerinde bakmaya devam ederek dönen bir şeye biniyor. not: son zamanlarda aşağı tükürsem sakal yukarı tükürsem bıyık durumunda olan özel hayatım nedeniyle uyku düzenim altüst.

Hatice merhaba,
Rüyada bir hayvanın insana dönüştüğünü görmek, mitolojik faktörlerinde etkisi ile bu sık görülen bir rüyadır. Bu konuda rüya yorumları insana dönüşen hayvanın karakteristik özelliğini çevrenizdeki kişilerde görmek istediğini simgeler demektedir. Yani siz bir köpeğin insana dönüştüğünü görmekle aslında etrafınızdaki insanlardan gerçek dostluk beklediğinizi anlatmaktasınız çünkü köpek dost demektir, sahibi için bir saniye düşünmeden canını verir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir