Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Köpek Sesi Duymak

Rüyada köpek sesi neye işarettir?

İyi akşamlar. Rüyamda bilmediğim bi evdeydim. Üç tane adam vardı. Biri uzun boylu, kilolu, iri. Üzerinde siyah pantolon, siyah tişört var, yüz üstü uzanıyor. Bir diğeri de yaşlıydı, oturuyordu, bitkin görünüyordu. Diğer adam orta yaşlardaydı, rahatsız edici bir gülüşü ve yüz ifadesi vardı. Bana yerde yatan adamı cinlerin hasta ettiğini söyledi. Sanırım o adamı ben kurtarmışım, “gel sana sarılayım” dedi. Bana zarar vereceğini anladım, evin çıkış kapısına koşmaya başladım arkamdan gelmeye çalıştı. Kapıyı açtım ancak kapı kapandı. Ikinci kere açtım, çıktım evden. Merdivenlerden indim. Tam sokak kapısını açacakken köpek sesi işittim. Korktum merdivenin altına saklandım. Köpek o gördüğüm adamların köpeğiydi. Çirkin, vahşi ve küçüktü. Bismillah dedim. Köpek ağzını sol elime attı. Çok canım acıyordu. Ancak ne bir damla kan vardı. Ne de diş izi vardı. Hala ısırmaya devam ediyordu. Ayetel kursi okumaya başladım. Yarısında uyandım. Bu rüyadan sonra sıkıntılı bir döneme girdim. Ayetel kursi okumak bu sıkıntıların sona ereceğini mi gösteriyor. Yorumlarınız için teşekkür ederim. 23 yaşındayım. Bekarım.

Rüyada köpek sesi duymak yorumu

Fatmagül merhaba, rüyada bilmediği bir ev görmek kişinin uyanık hayatında yaşamının maddi ve manevi tarafları arasında dengeyi kuramadığını ancak bunun bilincinde olduğunu ve bunu halletmek için çaba sarf ettiğini gösterir. Rüyada bilmediği bir evde olmak ahirete işaret eder, yaşamın günlük karmaşası karşısında ahireti unutmamak gerektiğini hatırlatır. Evde olanlar ise bir nedenle hayatının alt üst olduğunu, yaşadığın ya da şahit olduğun bir olayın yaşamını karıştırdığını temsil etmektedir.

Rüyada köpek sesi duymak bazen çevrenizdeki mutsuz ve hiç bir şeyden memnun kalmayan bazı arkadaşlarının size negatif enerji verdiğini işaret ederken bazen de somurtkan olmak veya aşırı titizlik huyunun çevrenizdekileri birilerini rahatsız ettiğini simgeler. Köpek konusunda daha ayrıntılı bilgiyi köpek rüya tabiri sayfasında bulabilirsiniz.

“Rüyada Köpek Sesi Duymak” için 4 yanıt

Rüyada bir köpeğin kötü söz söylediğini görmek
Merhabalar, rüyamda bir yere gidiyordum, aniden önüme köpek çıktı ve iki ayağının üzerinde durup bana yaklaştı ve kötü bir şey söyledi, masmavi gözleri vardı. Sonra ellerimin üstüne çizikler attı, bir anda arılar belirdi, ellerimi soktu, sonra böcekler ellerimi soktu, bir anda o böcekler uğur böceğine dönüştü ve uçtu.

Tuğçe merhaba, rüyanız hiç gereği yokken bir dostunuzla tartışmaya girmekten sakınmanız ve basit meseleleri büyütmemek gerektiğini temsil ederken bu şekilde davrandığınızda işlerinizin dileğiniz istikamette ilerleyeceğine delalettir.

Meraba ben ruyamda çesitli hayvanlar gordum ve kopek sesi duyup kacmaya basladım fakat kopek yoktu sadece sesi vardı

Merhaba ben rüyamda bir akşam vakti otururken yanimdan hızlıca birşeyler geçti kara birşey dı bakarken ne diye ayağıma sol ayağıma birşeyler dökülür gibi oldu ılık bir his hissettim ıslaklık yok du sonra çok yakın bir köpek havlama sesi duydum eşime dedim o ne görüyor du nede duyuyor du köpek havliyor dyy hâlâ ne dır bu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir