Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Köpek Sütü Görmek

Rüyada köpek sütü görmek nedir?

Rüyamda yavru bir inek gördüm. Sonra bir arkadaşımın yanına gittim, ‘yavru inek olduğuna göre, inekten sut sağabiliriz.’ dedim.

Sonra bir baktım yerdeki leğenin içinde süt var, “bu sütten biraz içebilir miyim” dedim, arkadaşım “evet içebilirsin, o köpek sütü, biraz önce sağdım” dedi. Bu ne demek?

Rüyada köpek sütü görmek yorumu

Rüyada köpek sütü görmek eğer korkularınızdan bir önce kurtulmaz iseniz beklediğiniz başarılara kavuşmanız zor hatta imkansız olduğuna yorumlanır. Hayatın kimi yönlerinde kaygılar taşımanız normal ancak bunun hedeflerinize giden yolda engel çıkarmasına izin vermemek gerektiğini gösterir.

Rüyada köpeğin sütünü içmek, köpek sütü içtiğini görmek size şiddetli bir korku verecek bir olay yaşayacağınızı ancak bu kolay ve zararsız atlatacağını işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada köpek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Köpek Sütü Görmek” için 2 yanıt

Rüyada köpek öldürmek ne demek
Rüyamda arkadaşlarımla çiftlik gibi bir yerdeyiz, birden bire bir köpek bana doğru koşuyor ve ondan kaçmaya çalışıyorum, daha sonra elime sopa alıp köpeğe defalarca vuruyorum. Beni kovalayan siyah bir köpekti sanırım ama fark ediyorum ki ben aslında yanlış köpeğe vurmuşum. çok tatlı bakan üzgün yavru bir köpeğe vurmuşum, ölüyor ama.

Rüyamda amcamın oğlu ile köy girişte gelirken bir sarı köpeğin sütünü köylüler sağarken amcamın oğlunu gördüler ve ona zorla icirmeye çalıştılar, oda içti bende onu gorunce midem bulandı ve kustum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir