Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Köpek Tüyü Görmek

Rüyada köpek tüyü ne demektir?

Merhaba, rüyamda köpek tüyü olduğunu bilmeden bir nesne kemiriyordum, daha sonra bu nesnenin aslında köpek tüyleri olduğunu anladım ve hızlıca tükürmeye çalıştım. Bunun anlamı nedir acaba? şimdiden teşekkürler. 33 yaşında evli erkeğim.

Rüyada köpek tüyü görmek rüya tabiri

Rüyada köpek tüyü görmek, köpek tüyü yutmak veya köpek tüyü yemek, çevrenizde dost görünümlü kimi insanların gerçek dostunuz olmayıp, öyle davrandıklarını simgeler. Bu kişilerin size zararı da dokunmayacaktır ancak onların gerçek yüzlerini görmeniz sizi üzecektir.

Tüyleri tükürmeniz ise aslında bu insanların durumunu hissettiğinizi ancak emin olamadığınızı ve bunun sizde kaygı yarattığını ifade etmektedir. Bakınız tükürük sayfası : Rüyada tükürme, tükürdüğünü görmek kontrolü kaybetmek, ya fiziksel ya da duygusal kimi kaygıların olması anlamına gelir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada köpek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Köpek Tüyü Görmek” için 4 yanıt

Rüyada saldırgan köpek öldürmek
Rüyamda yavru çoban köpeğimi gezdirirken çok iri bir köpek benim köpeğime saldırdı. Köpeğimi kurtarmak için iri köpeğin sahibi ve ve ben ateş ederek yavru köpeği kurtardık. Fakat yavruyu kurtarırken kolumu saldırgan olan iri köpeğe kaptırdım. Yine de saldırgan köpeğin ölümü benim elimden oldu. Yavru köpek kanlar içindeydi ama ölüp ölmediğini bilmiyorum. Yorumlarsanız sevinirim, Saygılarımla

Rüyada asker köpeği görmek
Rüyamda askeriye içinde sarı tüylü rotweiller cinsi bir köpek gördüm, apoletlerinden dolayı ışık yansımış ve gözleri yeşil renkli. Önünden geçerken bana zarar vermemesi için asker selamı verince saldırmaktan vazgeçti ve yüzüme çok dikkatli bakarken uyandım.

Nilüfer selam,
Bence rüyanız, gerçek yaşamınızda ihmal edilmiş ya da unutmuş olduğunuz, yeterince değerlendirmediğiniz bir beceriniz olduğunu göstermektedir.

Rüyada babasının köpek öldürdüğünü görmek
Ben rüyamda evimizin bahçesinde babamla otururken babamın bir köpeği öldürüp derisini yüzdüğünü gördüm, daha sonra öyle bir şey yaptığı için pişman oldu, bu sırada eski komşumuz bir bey efendinin sakatlandığını ve benden acil olarak portakal suyu istediğini aksi takdirde arabanın altında ezileceğini söylediğini gördüm ve çok aklıma takıldı bu rüya, bana yardımcı olursanız çok sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir