Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Köpekle Konuşmak

Rüyada köpekle konuşmak neye işaret eder?

Benim sorum bu sabah namazdan sonra rüyamda bir köpekle konuştum evimin kapısındayım, peşimden beyaz ne küçük nede büyük bir köpek geldi, bana “seni arkandan ısıracağım” diyordu, bende “hayır beni ısıramazsın” deyip kapıyı kapattım. Kapının camı kırıkmış, peşimden içeri daldı, bende beni ısıracak diye ağzını tuttum, bırakmadım biraz boğuştuk ama beni ısıramadı. Ben öyle uyandım, eğer yanıt yazarsanız sevinirim, rüyada köpekle konuştuğunu görmek ne demek?

Rüyada köpekle konuşmak neye yorulur?

Rüyada konuşan köpek görmek kendi karakter kusurlarını örtbas etmek için girişimlerde bulunduğunuzu veya alışkanlıklarınızı gizlemeye çalıştığınızı simgeler. Rüyada bir köpek ile konuştuğunu görmek veya bir köpekle konuşmak hakkında detaylı bilgi için rüyada köpek görmek sayfasını ziyaret ediniz.

“Rüyada Köpekle Konuşmak” için 4 yanıt

Rüyada siyah bir köpekle konuştuğunu görmek
İyi günler, rüyamı pek hatırlamadığım için uzun yazamayacağım, yorumlaya bilirseniz çok sevinirim. Rüyamda siyah bir köpekle konuştuğumu gördüm, dikenli tasması vardı ve köpek bana aşıktı, nereye gitsem peşimden geliyordu. Bunun manası nedir?

Rüyada kuzuya benzeyen konuşan köpek görmek
Rüyamda kuzuya benzeyen köpek gördüm, köpek benimle konuşuyordu, ne dediğini hatırlamıyorum ama benim eski erkek arkadaşım benimle beraber olduğunu herkese söylüyor, ben onunla tartışıyorum “sen nasıl böyle bir şey yaparsın” diye, okulda herkese söylüyor. Bana bunun yorumunu yapar mısınız?

Rüyada köpek beslediğini, köpeğe süt verdiğini görmek
Bende rüyam hakkında yorum isteyecektim sizlerden. Rüyamda bir köpek görüyorum ve elimde süt şişesi ile sürekli onu besliyorum, gittiğim her yerde sürekli peşimden geliyor. Süt ise bildiğimiz marketlerden aldığımız bir plastik şişe içinde elimde dolaşıyorum ama dediğim gibi sürekli onu besliyorum. Bir ara kurtulmak istiyorum ondan ve elimdeki süt şişesi ile diğer kedi ve maymuna benzer ama kesinlikle maymun değildi, iki ya da üç hayvanı beslemeye çalışıyorum ama bir süre sonra onları bırakıp yine o köpeği besliyorum, tabi bu arada o köpekte diğer hayvanlar ile kısa bir kıskançlık krizi geçirdikten sonra alışıyor aynı anda beslenmeye. Dediğim gibi sonrasında onları bırakıp yine köpeği besliyorum. Bu köpeği süt ile beslemek neyin göstergesi olabilir acaba. İlginiz için şimdiden teşekkürler.

Gördüğünüz rüya gerçek hayatınızda sizin gelişmiş bir karaktere sahip olduğunuzu, hayatta mükemmel bir ebeveyn olduğunuzu veya olacağınızı, yaşamınız boyunca hep mutlu kalacağınızı temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir