Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Köpekle Oynamak

Rüyada köpekle oynadığını görmek neye çıkar?

Eşim ve çocuğumla eve giderken site içerisinde apartmanın önüne geldiğimizde ya sokak köpeği yada evcil köpek olabilir ama büyük ihtimalle sokak köpeği idi açık renkli bir köpek. Köpeğin etrafımızda dolaşıp oyun yaptığını görüyorum, köpekle oynuyorum ama tabi eşim ve çocuğum korktuğu için “köpeği uzaklaştır da eve gidelim” diyorlar, hatırladığın diğer durum ise; yerde yatıyorum köpek başımda duruyor “git” diyorum ama gitmiyor ve elimden tutup kaldırmaya çalıştığını hissediyorum, dişlerini elimde hissediyorum ve o esnada uykumdan biraz sıçrayarak uyanıyorum. Uyandığım gibi la havle ve la kuvvete illa billahil aliyil azim diyorum. Lütfen yorumlayabilir misiniz? teşekkürler.

Rüyada köpekle oynamak yorumu

Erol merhaba, rüyada köpek dost ve dostluk sembolüdür ve gördüğün rüyada inanılmaz bir derin mesaj var. Şöyle ki;
* Rüyada sokak köpeği görülmesi rüya sahibinin reel hayatında gerçek dostlara sahip olmadığını, dertlerini dinleyecek, üzüntüsünü paylaşacak dostlara ihtiyaç duyduğunu ifade eder.
* Rüyada bir köpekle oynamak kişinin en üzüntülü anında dahi yanında olacak dost ve arkadaşlara sahip olduğunu ve sıkıntısını paylaşmak için onları aramaktan çekinmemek gerektiğine delalet eder.

Siz rüyanızda sokak köpeği görüyorsunuz ve onunla oynuyorsunuz, ilk bakışta rüya yorumu olarak bir tezat karşımıza çıkıyor ancak bunun derin anlamı siz, sizin gerçek dostlarınızı tanımıyorsunuz, belki onları ihmal ediyorsunuz ve dost görünen kişilerle daha çok bir arada oluyorsunuz şeklinde açıklanabilir. Sokak köpeğinin kolunu ısırması günün birinde dost görünen birinden biz zarar görebileceğinizi işaret edebilir.

“Rüyada Köpekle Oynamak” için 2 yanıt

Rüyamda bir yere gidiyordum, yatan bir köpek gördüm hızlıca uzaklaştım ama o arkadamdan geldi, bayağı korktum. Sonra köpek bana yaklaştı çok korktum, havlıyordu, sakinleşsin diye başını okşadım ama olmuyordu. Sonra eskiden sevdiğim çocuk geldi köpek sakinleşti köpeği aldı sevdi köpek birsey yapmadı köpeğe Ona niye böyle davranıyorsun diyince o bizim gibi değil dedi böyle köpeği sevmek istedim ama olmadı. 14 yaşındayım biraz bu aralar 3 harflilerden korkuyorum.

Rüyamda birçok kopek gördüm hepsini seviyodum ve hepsi arkamdan geliyodu hic bi havlama veya zarar vermesi yoktu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir