Rüyada Köpekler Ve Kediler Görmek

Rüyada köpekler ve kediler neye işarettir?

Merhaba, rüyamda annem ve anneannemle yeşillik bir alana gitmişiz, çimenlerin üzerinde köpekler var, hareketsiz duruyorlar, korkuyorum ama yanlarından geçiyorum.

Gölün karşısına oturuyorum, bu sırada sayıları fazla sayılabilecek kadar çok kediler görüyorum ve sırayla üstüme geliyorlar, ben biraz korkuyorum ama onlar korkmuşa benzemiyorlar, yinede ben onları kaçırtmayı başarıyorum. Sizce bu rüyanın mesajı var mıdır ? (eğitim hayatımla ilgili endişelerim var) Teşekkürler.

Kimden: emir
Cinsiyetiniz:erkek
Yaşınız:17
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: umutlu,endişeli
Anahtar kelimeler: köpekler,kediler,yeşillik alan,göl

Rüyada köpekler ve kediler görmek yorumu

Emir merhaba. Rüyada köpekler, yaşamınızın ileri gitmesi ve başarı elde etmek için güçlü değerler ve iyi niyetli yaklaşımları sağlayacağınızı gösterir. Rüyadaki köpek ise, bu nitelikleri sergileyen hayatınızdaki birini temsil edebilir. Köpek rüyaları, aynı zamanda ihmal edilmiş ya da unutmuş olduğunuz, yeterince değerlendirmediğiniz bir beceriniz olduğunu gösterebilir.

Kedinin musallat olması, istemediğini halde sürekli peşinden gelmesi, kedinin sizden ayrılmaması, talihsizlik ve kötü şansın peşinizi bırakmadığını ya da sizi öyle düşündüğünüzü gösterir.

“Rüyada Köpekler Ve Kediler Görmek” hakkında 1 yorum

  1. Emir selam. Rüyada köpekler, yaşamınızın ileri gitmesi ve başarı elde etmek için güçlü değerler ve iyi niyetli yaklaşımları sağlayacağını gösterir. Rüyadaki köpek ise, bu nitelikleri sergileyen hayatınızdaki birini temsil edebilir. Köpek rüyaları, aynı zamanda ihmal edilmiş ya da unutmuş olduğunuz, yeterince değerlendirmediğiniz bir beceriniz olduğunu gösterebilir. Kedinin musallat olması, istemediğini halde sürekli peşinden gelmesi, kedinin sizden ayrılmaması, talihsizlik ve kötü şansın peşinizi bırakmadığını ya da sizi öyle düşündüğünüzü gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir