Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Köpeklerin Ezan Dinlediğini Görmek

Rüyada köpeklerin ezan dinlemesi neye delalet eder?

Ben bir ormanda görüyorum kendimi, araç kullanıyorum ve telefon ile konuşuyorum, yağmur indiriyor. Çok fazla köpek görüyorum, arabadan inip yanlarına gidiyorum, ezan başlıyor ve köpekler oturup hepsi aynı yönde kıpırtısız ezan dinliyorlar, dokunuyorum onlara “gerçekler mi” diye, evet gözleri hareket ediyor, ezan bitiyor ve hayvanlar dağılıyor.

Daha içeri ve ağaçlı bölüme yürüyorum, arkamda birisini hissediyorum, arkamı dönüyorum bir adam elinde bir balta kaldırmış indiriyor bana ama elimde ki ne hatırlamıyorum, kafamın üstüne koyuyorum korunuyorum, bir şey olmuyor.

O sırada bir kadın çıkıyor, “dur” diyor adama, adam bana “git buradan” diyor, “yoksa böyle vururlar sana, git” diyor, “ben gösterdim” diyor “sadece gösterdim” diyor, o kadın onun annesiymiş, geliyor ve bana “o deli” diyor, alıp götürüyor onu ve ben uyanıyorum. Eğer yorumlarsanız sevinirim. Gönderen Ayşegül.

Rüyada köpeklerin ezan dinlediğini görmek neye yorulur?

Sevgili Ayşegül. Rüyan ders alacak, ibretlik mesajlarla dolu, mükemmel bir rüyadır.

Gördüğün rüya, gerçek hayatında yaşamın kargaşası nedeniyle manevi değerlerin önemini gözden kaçırdığını, ruh ve beden sağlığın için şükretmeyi unuttuğunu simgelemektedir.

Belki faydası olur diye rüyadaki önemli unsurların anlamlarını listeliyorum.

Rüyada orman görmek işlerini yoluna koymak için bütün zorlukları aşmaya yorumlanır. Ormanda yürümek, Ormanda kaybolmak iş hayatındaki zorluklara işaret eder

Rüyada araba kullanmak, araba sürmek, araba kullandığını, araba sürdüğünü görmek aracın sert veya yumuşak gidişine bağlı olarak hırsınızı ve hayatınızı yönlendirme yeteneğinizi gösterir.

Rüyada telefon görmek mutlu bir haber, iş hayatında kademenizin yükselmesi ve mal anlamına gelir. Telefon etmek, Rüyada telefon ettiğini görmek, çok yakın bir zamanda sevineceğiniz bir haber alacaksınız demektir.

Buraya kadar olan bilgiler, gerçek yaşamın karmaşalarını işaret etmektedir.

Rüyada köpek görmek sezgi, sadakat, cömertlik, koruma, ve sadakat simgesidir.
Rüyada Ezan okunması, ezan okunduğunu görmek Saygı, samimiyet ve tevazu anlamına gelir. Daha yüksek bir kaynaktan yardım aradığınızı gösterir. Rüyada ezan sesi, ezanın sesini duymak, başarılı sağlıklı, mutlu olacağınıza işarettir. Bakınız rüyada ezan görmek sayfası.

Bu bölüm aslında alçak gönüllü, düzgün bir insan olduğunuzu ve korunduğunuzu gösterirken, köpeklerin ezan dinlemesi hepimize birer derstir.

Rüyada balta görmek Hedeflerinize ulaşmak için çok çaba sarf etmeniz gerekecek anlamına gelir.
Rüyada deli görmek, akıl hastası görmek yeni bir insanla tanışmak anlamını taşır,

Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada köpek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Köpeklerin Ezan Dinlediğini Görmek” için 2 yanıt

Merhaba,
Arkadaşlarım okul çıkışı direk parka gitmişlerdi, onlara “siz ödevleri yapmadan niye parka geliyorsunuz” dedim güldüler ve birden köpek sesleri duyuldu, yüksek sesle. Sonra herkes park aletlerinin üstüne çıktı ve biz biraz küçük ama nefret dolu bakışlı köpeklerle savaştık.
Onları yenmiştik fakat daha büyük ve güçlü bir köpek gelmişti. O köpek bana saldırıyordu öldürecekti beni ve birden “köpeğin şerrinden beni koru Allah’ım” dedim, köpeğe yumruk attım ama düşmedi, bu sefer “KÖPEĞİN ŞERRİNDEN ALLAH A SIĞINIRIM” dedim ve köpek düştü.
Sonra bana “bekle belki gelir” dediler ama köpek korkarak kaçtı, detaylarıyla böyle arkadaşlar lütfen yardımcı olun.
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Bekar
Ruh haliniz : mutlu
Anahtar kelime : köpeğin şerrinden Allah a sığındım ve kazandım, köpek saldırısı, köpeği yenmek

Gördüğünüz rüya gerçek hayatınızda bir şeylerin ters gittiğini simgelemektedir. Çünkü köpekler atlarla birlikte insanın bir numaralı dostlarıdır. Köpek sevgisini tatmamış birinin kalbi taşlaşmış, sevgiyi, merhameti bilmiyor demektir. Ayrıca hiç bir köpek kesinlikle durup dururken insana saldırmaz. Ya insandan bir tehlike görmüştür ya da sezinlemiştir. Rüyanda köpeğin sana saldırması, gerçek hayatında bazı negatif duygular taşıdığını simgelerken, Allah’a sığındığını görmen ise Allah’a gerçekten sığınarak onun istediği bir insan olmak yolunda adım attığını işaret etmektedir. Unutmayın ki bu Dünya, hayvanı ile, bitkileri ile Yüce Allah’ın bize emanetidir. Hepsini sevmeli ve korumalıyız.
Detaylı bilgiyi kopek sayfasında inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir