Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Köpekten Kaçmak

Rüyada köpekten kaçmak ne demektir?

Merhaba, rüyamda her cins köpek etrafımdaydı. Beni ısıracaklarını düşünüp kaçıyordum, daha sonra aslında benim yanımda olmak istedikleri için bana doğru geldiklerini fark ettim. O sırada yere düşmüştüm, bir aç köpek gelip, yavrusunu tutar gibi ensemden ağzıyla tutmayı denedi, tutamayınca gitti.

Yardım edecekti sanki. Rüyanın devamında da, eve hırsız giriyordu, ben o hırsızı yakalamak için elimde büyük bir yılan tutuyordum. Hırsıza doğru salmıştım yilanı. Bu şekilde hayvanlarla yardımlaşma gibi bir rüya gördüm. Yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler. Jade’nin rüyası

Rüyanın unsurları; kopekler, hırsız, hırsız yakalamak, elinde yilan, büyük yilan, yılan tutmak, yılan sallamak, hayvanlarla yardımlaşma. 12 Eylül 2012 18:50

Rüyada köpekten kaçmak neye yorulur?

Jade merhaba,

Rüyanızın birinci kısmında köpeklerden kaçmanız, gerçek yaşamınızda hayatınızın ileri gitmesi ve başarıya kavuşmanız için iyi niyetle size yardım etmek isteyen birini reddettiğinizi, bir fırsatı kaçırdığınızı simgelemektedir.

İkinci bölümdeki hırsız kovalamak, yakalamak, yılan sallamak ise çevrenizde size karşı ihanet ve düşmanlık duyguları taşıyan biri veya gizli düşmanların olduğunu simgelerken, bunlara galip geleceğinizi işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada köpek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Köpekten Kaçmak” için 5 yanıt

rüyamda gece karanlıkta bir köpek gördüm. köpek karanlıgın içinde oldugu için tam göremiyordum. ama köpek olduğunu anladım. kaçmaya başladım. kaçarken bir anda beyaz bir ışık belirdi. gökten aşagı doğru. tam bana çakıyodu. galiba ay ışıgıydı. sonra tekrar kaçmaya başladım. tam evin önüne geldim. ordan ağacın dalından tuttum evin balkonuna atladım.

Edanaz merhaba,
Sen kaç yaşındasın, okuma yazma biliyor musun? Eğer yaşın 15 ten büyük ve okuma yazmayı bildiğinizi zannediyorsan seni yetiştiren öğretmenlere yazıklar olsun. Burada ne yazıyor:
“Rüyanızın birinci kısmında köpeklerden kaçmanız, gerçek yaşamınızda hayatınızın ileri gitmesi ve başarıya kavuşmanız için iyi niyetle size yardım etmek isteyen birini reddettiğinizi, bir fırsatı kaçırdığınızı simgelemektedir.”

Yani senin anlayacağın lisan ile “rüyada köpekten kaçmak, sana yardım etmek isteyen birinin yardım teklifini kabul etmediğini gösterir”

Rüyada köpekten kaçmak

Erkek arkladaşımla ben köpekten kaçıyo oluyoruz köpek beyazlı siyahlı bir köpek oluyo ağzında siyah bir kedi oluyo ön patileri görünüyo köpek bizi kovalarken böyle boyumuzdan yüksek bir duvar geliyo karşımıza köpek koşarak bize doğru geliyo erkek arkadaşım sen yukarı çık ben kalırım burda diyo ama ben onu bırakıp çıkmıyorum yukardan tanımadığım 2 insan tarafından yukarı doğru çekiliyoruz bu kişiler biri erkek biri kadın sonra o kişilerden biri köpeği tutuyo köpeğin ağzındaki o kediyi çıkartıyo kedi kuş oluyo yeni doğmuş tüyleri bile yok ölmesin diye ağzına parmağımızı sokuyoruz sonra kuşu avuçlarımın arasına alarak gök yüzüne bırakıyorum

Ela ben senin eline iğne sokma istiyo, ben sana çok kızmak oluyo, seni okutan öğretmenin elini öpmek istiyo, senin anne ve babana saygıla sunuyo, allah belanı versin diyo.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir