Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Kopmuş Boyun Görmek

Rüyada kopmuş boyun ne demektir?

Rüyamda abimle beraber bir dağ yolunda arabayla aşırı hızda gidiyorduk ama yol çok küçük olduğundan arabanın yarısı yan taraftaki tümseğe çıkmıştı, neredeyse yan bir şekilde ilerliyorduk.

Bir sürü hiç susmayan korna sesleri duyuyordum. Sonra abim birden durdu ve aşağı indi arkasından bende indim. Yolun biraz altında yandan darbe almış bir araba yanında 4-5 insan vardı, yerde boynu kopuk iri bir adam bedeni vardı. Boynundan sadece kanlar fışkırıyordu ve can çekişme sesleri duyuyordum ama adamın başı hiç bir yerde yoktu.

Sonra abim bir kaç adamla yuvarlak oluşturup dua etmeye başladılar. Ben yan tarafıma döndüğümde boynu kopuk olan adam iyileşmiş ama bu kez çok sıska biriydi ve bir kadının kucağında baygın bir şekildeydi. 20 yaşında bekar bayanım.

Rüyada kopmuş boyun görmek tabiri

Rüyanız bulunduğunuz mevkide yükseleceğinize ve malınızın artacağına delalet etmektedir.

 

“Rüyada Kopmuş Boyun Görmek” için bir yanıt

Rüyada boynunun kalınlaştığını görmek
Yaş 19. Bekar ve öğrenci. Şaşkınım. Kafam karışık sürekli düşünceliyim. Ruh halim bitkin sıkılmış ve her şeyden istemsizim. Rüyamda boynumun baya bir kalınlaştığını ve boynumun sol tarafının arka kenarının (arka sol omuzun üstünden itibaren) şişip öne geldiğini ve boynumun yamulduğunu gördüm. Boynumdaki şişkinlikte kalınlık baya fazlaydı. Ama boynum kısalmamıştı kalın ve uzundu. Kız kardeşim birden şaşırıp boyunun yamulmuş diyordu benle annemde bakıp boynumu elleyip şişmiş o yüzden yamulmuş diyorduk ama sonra tekrar elleyince yamulduğunu bizde fark ediyorduk. Şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir