Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada kopmuş kedi kuyruğu görmek

Rüyada kopmuş kedi kuyruğu ne demektir?

Rüyamda bir arkadaşımla evin önündeki yolda koşuyorduk, sonra arabamızın altında kopmuş bir kedi kuyruğu buldum ve bunu elime alıp herkese göstermeye başladım.
Ardından 2 tane daha kopmuş kedi kuyruğu gördüm. Bunlar tavanda asılıydı. Birden koşmaya başladım ve bana neredeyse beyaz büyük bir araba çarpacaktı. Ardından uyandım

Rüyada kopmuş kedi kuyruğu görmek neye yorulur?

Rüyada kedi kuyruğu görmek gerçek yaşamda sıkıntı, dert, üzüntü anlamını taşır.
Kopmuş kedi kuyruğu ise sıkıntıların bitmesi, dert ve üzüntülerden kurtulmak demektir. Rüyanız bu sıkıntıların 3 aşamada biteceğini işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kedi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada kopmuş kedi kuyruğu görmek” için 5 yanıt

İçinde bulunduğum ruh hali ne çok iyi ne de çok kötü. Orta sayılır. Rüyamda otobüs tarzı bir araçla yolda gidiyorduk. Bu yol bizim tarlaya gittiğimiz yoldu. Önce bir tane kopmuş kedi kuyruğu gördüm ve sonra aynı kuyruktan bir sürü gördüm. Rüyada bu kuyrukların ne zaman bulacağını düşünmüştüm. Etrafımdakilere gösterdim kuyrukları fakat kimsenin dikkatini çekmemişti. Pek önemsemediler. Ve sonra rüyam bitti bu kadar. 18, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Gizemli kız selam, rüyanız gerçekten ilginç ve nadir görülen cinsten. Rüyanız ile ilgili açıklama sayfada yer almaktadır. Rüyada kopmuş kedi kuyruğu görmek sıkıntıların bitmesine, dert ve üzüntülerden kurtulmaya işarettir.

Rüyamda benim bir kedim var, beyaz kuyruğu siyah beyaz, odamda oturuyordum kedim yanıma geliyordu, birden yana doğru düşüyordu, kafamı çevirdiğim her yerde onun kopmuş bir şekilde kuyruğunu görüyordum ama gördüğümde kopmuş kuyrukların hepsi hareket ediyordu, çok korkmuştum o korkuyla evden kaçmıştım 19 yaşındayım.

Asena merhaba, gördüğün rüya iç dünyanda bir sıkıntının sona ermesini müjdeleyebilir, bir sorunun sona erişini anlatabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir