Rüyada Kuzenleri Görmek

Rüyada kuzenleri görmek neye delalet eder?

Ruyada Bir binanın icindeyim. Iceride başka birileri de var. Ben sıkılıyorum birden. Basimi cevirip kapiya bakiyorum. Hadi dışarı cikalim biraz gunesli hava gorelim diyorum. Kapiyi acip dışarı çıkıyorum bir arkadasimla. (genc bir erkek ve normalde tanıdığım birisi degil ama rüyamda arkadasimmis. Kapi da camli ve dışarı acilan bir kapi) O birden kenarlari korkuluklu ve altında mavi su olan bir kopruden karşıya tarafa geciyor. Onu karsida bir tentenin golgesinde bankta otururken goruyorum. Tentenin golgesinden yüzü gorunmuyor bile. Karanlik olan tek yer tentenin olduğu yer. Benim bulunduğum yer ve diğer her taraf guneslik.

Ben tam koprunun ortasinda, koprunun korkulugunun yanına yere çantamı birakip korkuluga yaslaniyorum. Cok rahatlamis ve huzurlu gorunuyorum. Arkadasima sesleniyorum gelsene buraya niye gittin oraya oturdun, dışarı niye ciktik diyorum. Kalkip yanıma geliyor. Konusuyoruz biraz. Sonra başka birileri daha geliyor yanimiza. Birisinin elinde bir kuruyemis paketi var. Kuruyemis yer misiniz diye soruyor. Buyuk bir paket ama dibinde az kalmis kuruyemis. Onlar da kırmızı ince kabuklu, tuzsuz fistik ve findik. Fistik yiyin diyor uzatan. Herkes fistiklardan yiyor ama ben bir kac tane fistik aldiktan sonra findiklari secip yiyorum.

Daha sonra kuzenlerimle bir masada oturdugumu goruyorum. Dikdortgen ve çok büyük bir masa. Teyzemin oglunu goruyorum. Yarim gün ogretmenlik isi aradigini ve eğer bulursam aklimda olmasını soyluyor. Ben önce bana soyledigini anlamiyorum ama daha sonra tekrar soyluyor. O zaman aa bana mi dedin sen tamam diyorum. Sonra başka bir kuzenimin sevgilisinden bahsediyoruz. Onun elinde bir siir kitabi var. Kitapliga koyuyor ama yanlış yere koyuyor. Ben elinden alip koyulmasi gereken yere koyuyorum. Bak diyorum ondan bahsedince nasıl aklı gitti. Yorumlarsaniz sevinirim. Simdiden tesekkurler.

Rüyada kuzenleri görmek tabiri

Rüyanız şu anda kimi sıkıntılar yaşadığınızı ve bir süre daha yaşayacağınızı ancak daha sonra feraha erip, bu zorlukların üstesinden geleceğinize işarettir. Lütfen rüyada kuzen görmek sayfasını da inceleyin.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir