Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Kuzenleri Görmek

Rüyada kuzenleri görmek neye delalet eder?

Ruyada Bir binanın icindeyim. Iceride başka birileri de var. Ben sıkılıyorum birden. Basimi cevirip kapiya bakiyorum. Hadi dışarı cikalim biraz gunesli hava gorelim diyorum. Kapiyi acip dışarı çıkıyorum bir arkadasimla. (genc bir erkek ve normalde tanıdığım birisi degil ama rüyamda arkadasimmis. Kapi da camli ve dışarı acilan bir kapi) O birden kenarlari korkuluklu ve altında mavi su olan bir kopruden karşıya tarafa geciyor. Onu karsida bir tentenin golgesinde bankta otururken goruyorum. Tentenin golgesinden yüzü gorunmuyor bile. Karanlik olan tek yer tentenin olduğu yer. Benim bulunduğum yer ve diğer her taraf guneslik.

Ben tam koprunun ortasinda, koprunun korkulugunun yanına yere çantamı birakip korkuluga yaslaniyorum. Cok rahatlamis ve huzurlu gorunuyorum. Arkadasima sesleniyorum gelsene buraya niye gittin oraya oturdun, dışarı niye ciktik diyorum. Kalkip yanıma geliyor. Konusuyoruz biraz. Sonra başka birileri daha geliyor yanimiza. Birisinin elinde bir kuruyemis paketi var. Kuruyemis yer misiniz diye soruyor. Buyuk bir paket ama dibinde az kalmis kuruyemis. Onlar da kırmızı ince kabuklu, tuzsuz fistik ve findik. Fistik yiyin diyor uzatan. Herkes fistiklardan yiyor ama ben bir kac tane fistik aldiktan sonra findiklari secip yiyorum.

Daha sonra kuzenlerimle bir masada oturdugumu goruyorum. Dikdortgen ve çok büyük bir masa. Teyzemin oglunu goruyorum. Yarim gün ogretmenlik isi aradigini ve eğer bulursam aklimda olmasını soyluyor. Ben önce bana soyledigini anlamiyorum ama daha sonra tekrar soyluyor. O zaman aa bana mi dedin sen tamam diyorum. Sonra başka bir kuzenimin sevgilisinden bahsediyoruz. Onun elinde bir siir kitabi var. Kitapliga koyuyor ama yanlış yere koyuyor. Ben elinden alip koyulmasi gereken yere koyuyorum. Bak diyorum ondan bahsedince nasıl aklı gitti. Yorumlarsaniz sevinirim. Simdiden tesekkurler.

Rüyada kuzenleri görmek tabiri

Rüyanız şu anda kimi sıkıntılar yaşadığınızı ve bir süre daha yaşayacağınızı ancak daha sonra feraha erip, bu zorlukların üstesinden geleceğinize işarettir. Lütfen rüyada kuzen görmek sayfasını da inceleyin.

“Rüyada Kuzenleri Görmek” için 2 yanıt

Rüyada kuzenini yakalatmak neye delalet eder
Rüyamda kuzenim bir suç işlemediği halde ben onu yakalatıyorum, polisler falan, hatta onunla dalga geçiyorum sonra yakalanıyor hapse girecek, ben ona sarılıp “benim yüzümden” diye ağlıyorum o da “üzülme” gibi şeyler söylüyor, sonra eniştemle kuzenim akşam deniz kenarında bir bankta oturuyorlar, bende yüzüyorum diplerinde, aslında yüzemiyorum, o kuzenimin elini tutuyorum, ondan destek alarak yüzüyorum, her yer karanlık sadece ay ışığı var, daha sonra yüksek otların olduğu bir yerde yaşlı bir adam benim peşimden koşuyor, o sırada bende o kuzenimin pesinden gidiyorum “gitme” diye, o duymamazlıktan geliyor, sonra “imdat” diye bağırıyorum geri geliyor, kurtarıyor beni.
Çok karışık bir rüya idi, sizce anlamı ne?

Belma selam,
Gördüğünüz rüya uyanık hayatınızda yaptığınız bir iş, söylediğiniz bir laf nedeniyle bir iç sıkıntı içinde olduğunuzu işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir