Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada köprü yapımı görmek

Rüyada köprü yapımı neye delalettir?

Hocam dün gece bir kaç kez rüyamda iş yerindeki çalışma arkadaşım bir bayanı (isim editör tarafından kapatılmıştır) gördüm. Bunlardan en net ve hatırladığım ben yatakta yatarken okula gitmek için beni uyandırmaya geliyor ve ben gözümü açtığımda yatakta yanıma yatmak istediğini söylüyor, ben “olur” deyince yanıma uzanıyor ve yatağa girdiğinde de ayaklarıyla yorganı düzeltiyor. Bunu yaparken de çok mutlu görünüyordu.

Rüyada köprü yapımı görmekYine aynı rüyada net olarak hatırladığım kısım bu bayanla birlikte kaldığımız yerden (evin terası gibi bir yer) her iki tarafı dik, içinden çay geçen bir vadide yapımı bitmek üzere (yaklaşık işin %99 bitmiş bir kaç işçi vadiyle son bağlantılarını yapıyorlar) büyük bir köprüyü hayranlıkla izliyoruz ve daha sonra rüyadan uyanmadan rüya içinde bunun rüya olduğunu anlıyorum ve yine rüya içinde o arkadaşımla birlikte okula gittiğimizde (kalabalık ve sürekli öğrencilerin dolaştığı, asansör beklediği ve bir ara bizimde beklediğimiz bir ortamda) ona gördüğüm rüyayı anlatıyorum, o bu rüyaya şaşırıyor ama herhangi bir tepki vermiyor. 26, Erkek, Bekar, mimar

Rüyada köprü yapımı görmek yorumu

Değerli arkadaşım gördüğün rüyanın ilk kısmı gerçek hayatta karşı cinsle bir şeyleri paylaşma ihtiyacının çok arttığını temsil etmekte, bunu çözmek için bir şeyler yapmak gerekmektedir. Aksi durumda iş arkadaşlarını bu rüyada şekilde görme durumları artar.

Rüyada vadi görmek rüyayı gören kişinin başarılı ve mutlu bir hayat süreceğine, hayırlı çocuk sahibi olacağına işaret eder. Rüyada köprü inşaatı görmek rüyayı gören kişinin hayatında bir birleşme, bir araya gelme, ara bulma durumunu tasvir eder. Köprü yapımı kişinin kendi hakkında biriyle buluşma, kavuşmayı işaret edebileceği gibi alternatif olarak rüya sahibinin iki kişiyi birleştireceğini de ifade edebilir. Burada rüya içinde görmek durumu önem taşımaktadır çünkü bu tür rüyalar kısa zamanda gerçekleşir.

“Rüyada köprü yapımı görmek” için bir yanıt

Çalıştığım işte farklı bir departmana geçmek için uzun süredir uğraşıyorum. Bu değişilik gerçekleşmek üzere ancak bir kişinin egoları yüzünden gerçekleşmiyor. Siyasi girişimlerle neticelendirmeye çalışıyorum ancak beklemekten duygusal olarak epey doldum. Kaldıramayacak duruma geldim. Son girişimimle de istediğim sonucu alamayınca epey duygusal yoğunlukta (şanssızlığına sinirli, kızgın) bu konuda ne yapmam gerektiği konusunda biraz dua ederek uyudum. Rüyamda, bir köprü var, ortasından yıkılmış köprü yapılmaya başlanmış, yapılmaya başlanan tarafından köprünün ucuna kadar gelmiş, köprünün karşıda kalan kısmına bakan bir arkadaşımı görüyorum (aynı dertten muzdarip olan ve çok uzun zamandır görmediğim görüşmediğim hatta unuttum diyebileceğim). Sadece “az kaldı.” diyor. Yorumlarsanız sevinirim. Saygılar. 32, Erkek, evli, memur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir