Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Köprüden Geçmek

Rüyada köprüden geçtiğini görmek neye işaret eder?

Rüyamda ablam, ben ve kucağımda 7-8 aylık tanımadığım bir bebek ile boğaz köprüsü gibi bir köprünün başındayız, köprüden yürümeye başladığımız anda gök yüzü yarılıp birden ateşler, lavlar içinde bir kazık parçası, köprünün ortasındaki en üst tepeden köprüye düşüyor ve köprü ikiye ayrılıyor. Hemen ablama dönüp “inmemiz gerek” diyorum. Köprünün sol tarafında yanlamasına basamaklar varmış tam o basamaklara atlayacak iken basamaklara batıyor, köprünün bizim üstünde olduğumuz kısım yan yatmaya başlarken ablama “suya yaklaşınca atlayıp yüzücez tek kurtuluş bu” diyorum ve atlıyoruz.

Su çok durgun ve çok temiz, dalga bile yok, kucağımda bebek, yanımda ablam yüzerek kıyıya ulaşıyoruz. Bebek ablamın arkadaşının imiş, onu teslim edip geri dönüp bakıyorum köprünün tamamı suya gömülüyor, dönüp kıyıdaki insanlara “köprü artık yok” diye bağırmaya başlıyorum, devamını hatırlayamıyorum. En kısa sürede rüyamı yorumlamanız dileğiyle şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada köprüden geçmek nasıl yorumlanır?

Rüyada köprüden geçmekRüyada köprü görmeniz, hayatta yaşayacağınız zorlukların üstesinden geleceğinize işaret ederken Rüyada köprüden geçmek, köprüden geçtiğini görmek uyanık hayatınızda bazı sorunlar içinde olduğunuzu ancak bu sorun ve engelleri aşmak için çabaladığını ve aşacağınızı simgeler. Detaylı bilgi için lütfen köprü rüya tabiri sayfasını okuyun.

Köprüden geçerken köprünün yıkılması, bir köprünün yıkıldığını görmek gerçek yaşamınızda aksilik ve talihsizlik konusunda kimi endişeleriniz olduğunu, kendinizi bu günlerde şanssız hissettiğinizi gösterirken bunun sandığınız kadar önemli olmadığını, kolayca atlatacağını temsil eder. Rüyada denize atlamanız zihninizin derinliklerinde çok güçlü sinyallere sahip olduğunuzu simgeler. Bu sinyallerin neler olduğu rüyanın diğer unsurları bitlikte çözülebilir, önemli bir rüyadır.

“Rüyada Köprüden Geçmek” için 2 yanıt

Merhaba öncelikle bu rüyayı gördüğümde geceydi, tam uyumadan önce 5-10 dk içim geçmiş bu şekilde gördüm. Bir köprüde babam duruyor, onun yanına gelip eve gidiyorum, ev bizim şu an ki oturduğumuz ev değil, içeri girdiğimde annem bana sesleniyor “Sedef bak bebek yürüyor” diyor, bakıyorum. Şeffaf bebek siluetinde bir şey geçiyor, çok korkuyorum. Daha sonra duvarı işaret ediyor orada da duvara yapışmış bir şekilde bebek silueti görüyorum. Sonra uyanıyorum. 18, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Sedef selam,
Rüyada babanızın köprü üzerinde durması onun gerçek hayatında kısa bir mola verdiğini, hedeflerine ulaşmak için içinde bulunduğunu şartları gözden geçirdiğini ve en doğru yolu bulmak için düşündüğünü – araştırma yaptığını göstermektedir.
Rüyanızın can alıcı unsuru gördüğünüz bebe silueti olup bu reel yaşamınızda bazı şeylerin sebebini anlamakta zorluk çektiğinizi, bu sıkıntılara sebep olan esas şeyin ne olduğunu anlamaya çalıştığını temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir