Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Köprünün İkiye Bölündüğünü Görmek

Rüyada köprünün ikiye bölünmesi ne demek?

Merhaba, Bu sabah 9 dan sonra bir rüya gördüm, rüyamda ablam ben ve kucağımda 7-8 aylık tanımadığım bir bebek ile boğaz köprüsü gibi bir köprünün başındayız, köprüden yürümeye başladığımız anda gök yüzü yarılıp, birden ateşler, lavlar içinde bir kazık parçası köprünün ortasındaki en üst tepeden köprüye düşüyor ve köprü ikiye ayrılıyor.

Hemen ablama dönüp “inmemiz gerek” diyorum, köprünün sol tarafında yanlamasına basamaklar varmış, tam o basamaklara atlayacak iken basamaklara batıyor köprünün bizim üstünde olduğumuz kısım yan yatmaya başlarken ablama “suya yaklaşınca atlayıp yüzeceğiz, tek kurtuluş bu” diyorum ve atlıyoruz, su çok durgun ve çok temiz, dalga bile yok kucağımda bebek, yanımda ablam yüzerek kıyıya ulaşıyoruz, bebek ablamın arkadaşının imiş, onu teslim edip, geri dönüp bakıyorum köprünün tamamı suya gömülüyor, dönüp kıyıdaki insanlara “köprü artık yok” diye bağırmaya başlıyorum, devamını hatırlayamıyorum. En kısa sürede rüyamı yorumlamanız dileğiyle şimdiden teşekkür ederim. Selda

Rüyada köprünün ikiye bölündüğünü görmek tabiri

Selda merhaba. rüyan ilk bakışta dehşet verici, ancak böyle bir rüya gördüğün için sevinmelisin. Sana servet değerinde faydalı bilgi sunmakta. Rüyada bebek görmek masumiyet, cana yakınlığı ve yeni başlangıçları belirtir. kız bebek içinizdeki incinebilir, temiz kalpliliğinizi, çaresizliğinizi, erkek bebek bozulmamış temiz ahlakınızı gösterir. Rüyada bebekler sizin kendi içinizde gizli kalmış değerlerinizin ve potansiyelinizin farkında olduğunuzu gösterir. Rüyada abla görmek, ablayı, ablasını, büyük kız kardeşi görmek sevginin ve şefkatin simgesidir. Rüyayı gören kadın ise: Bir bayan rüyasında ablasını görürse bekar ise iyi bir evlilik yapacağına işarettir, evliyse bir kız çocuğu dünyaya getireceğine işaret eder.

Rüyada köprü görmek, köprüden geçmek, köprüden geçtiğini görmek hayatta yaşayacağınız zorlukların üstesinden geleceğinize işarettir. Rüyada ateş görmek rüya tabirleri rüyada ateş görmeyi, diğer etkenlerle birlikte değerlendirir ve etkene bağlı olarak yıkım, tutku, arzu, aydınlatma, arıtma, dönüşüm, aydınlanma, ya da öfke ifade eder. Rüyada lav görmek çok tutkulu bir aşk yaşayacağınıza ve bu aşka çok dikkat etmeniz gerektiğine işaret eder. Yanardağ patlaması sonucu çıkan lavlar, lavların püskürmesi aynı anlama gelir.

Hakkında detay bilgi vermediğin için tam bir yorum yapmak zor. Yukarıdaki bilgiler ve içinde bulunduğun ruh halini bir arada değerlendirerek önemli mesajı bulabilirsin. Benim tek söyleyeceğim, yaşamınızdaki zorlukları birer birer aşıp, hayallerinize kavuşacaksınız. Bunlar arasında büyük engellerde çıkabilir, onları da aşacaksınız, suyun temiz, durgun olması, aklınızdaki uygulama yeteneğiniz ve yara almadan kurtulmanız bunu simgelemekte. Rüyanın unsurlar: abla, bebek, köprü, lav, ateş, köprünün yıkıldığını, köprüden atlamak, suya atlamak.

“Rüyada Köprünün İkiye Bölündüğünü Görmek” için 4 yanıt

Rüyamda ablam 2 elbiseyi üstüne giymiş “ben buldum” deyip mesneviler gibi dönüyor ama her dönmesinde dahada hızlanıyor, daha sonra ikiye bölünüyor, annem ben ve diğer ablamın yüzlerinde karıncalanma ve kulaklarını mahveden bir ses sanki dönen ablam sanki bir hortum yapmış bizi içine çekiyor, sonra uyandım, sendelerken meğer daha rüyadayım, rüyanın içindeyim.

Meraba kandil gecesi sabahı saat 5te uyandım ve şu rüyayı gördüm açıklayabilir misiniz ? İlk başta ailemle kendi arabamızda otobanda seyehat ediyorduk arabayı babam kullanıyodu bende önde oturuyordum. Sonra aniden karşımıza bir askeri araç çıktı ve bize vurmamak için fren yapıp arabayı yan çevirdi bizde fren yaptık ve kazadan kurtulduk. Aynı zamanda bizim biraz ilerimizde bi lokanta gibi bi yerde araba kazası oldu. Ben arabadan inerek koştum ağlayarak kaza yerine gittim fakat kazayı yapanlar tanımadığım kişilerdi. Ondan sonra beni sakinleştirmeye çalıştılar ve uyandım. Yorumlayabilir misiniz rica etsem. Hayırlı günler

Boğaz köprüsünün bomboş olduğunu görmek
Rüyamda, yabancı bir grubun üyeleri ile bir araba içerisinde yolculuk yapıyorduk. Sonra tam boğaz köprüsüne geldiğimiz zaman köprünün bomboş olduğunu ve sadece 10 araba olduğunu gördük. İlerlediğimiz zaman, köprünün yarısı kapalıydı. Köprünün yarısını demirle örmüşerdi. Ve geri kalan kısımda köprünün devamı yoktu, direk deniz görünüyordu. Sonra arabadan inip etrada baktığımda çok mutlu oluyordum ve içime huzur doluyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir