Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Köpük Görmek

Rüyada köpük görmek neye işarettir?

Rüyada köpük görmekBen 17 yaşında bir kızım. Öğrenciyim. Ruh halimden bahsedecek olursam bu aralar üzüldüğüm bir çok şey var. Rüyamda bir deniz kenarındayım. Deniz bembeyaz ve çarşaf gibi. Hiç dalga yok. Sadece kıyıya hafifçe vuran dalga gibi hareketler var ve deniz beyaz köpüklü.

Muhtemelen sabah saatleri olsa gerek ve havada yoğun bir sis var. Göz gözü görmüyor. Ben orada deniz kabuğu topluyorum. Ama çok büyük kabuklar bunlar. Bir tepsi büyüklüğünde. Ama kabuklar nemli falan değil kuru. Eski ve hafif pembemsi beyaz renkte. Anneanneme hediye edecekmişim. Hatta anneannemin onu ne şekilde kullanacağı bile aklımda. Salonda sehpasına koyup içine renkli taş koyacakmış, mavi taşlar. Ayrıca benimle birlikte deniz kenarında deniz kabuğu toplayan insanlar var. Sisin içinden geliyorlar ve büyük bir sessizlikle deniz kabuğu topluyorlar. Ama hiçbirini tanımıyorum. Rüyada köpüklü deniz görmek ne demektir? teşekkürler.

Rüyada köpük görmek tabiri

Rüyanız gerçek yaşamınızda, huzur ve mutluluk arayışı içinde olduğunuzu ve onlara yakında kavuşacağınızı simgelemektedir. Rüyada sis görmek, kimi sorunlarla beraber şaşırtıcı olayların gerçekleşeceği ve bir tehlikenin yaklaşmakta olduğuna haber verir. Rüyada köpük görmek üstlendiğiniz tüm işlerde başarılı olacağınıza işaret eder.  İyi bir gelecek ve mutlu bir yaşam sürmek olarak yorumlanır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada deniz görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Köpük Görmek” için bir yanıt

Rüyamda Eyüp Sultan türbesinde oluyorum çok buyuk ve sadece ben varım, biri bana “sakın buraya girdiğini söyleme” diyor. Ben hemen kapıyı kilitliyorum, namaz kılacakmışım abdest almak için hazırlanıyorum. Saçımı açıyorum abdest alıyorum, tam bu sırada bir erkek çocuğu pencereden bakıyor, ben hemen duvar kenarına geçiyorum. Masanın uzerinde kitaplarım oluyor. Ustunde bir şey yokken 2 adet çikolata oluyor. Sonra dışarı çıkıyorum denize bakıyorum. Bastığım toprakta bana yatır olduğunu söylüyorlar tam bu sırada toprak kaynamaya başlıyor ve kopuyor denize gidiyor. Denizin ortasında bir cisim ortaya çıkıyor, bende “olsa olsa melektir” diyorum, rengarenk oluyor bu cisim ve çok buyuk, sonra denize dalıyor bu cisim, denizden köpükler çıkıyor, diyorlar ki bu denizden çıkarsa kıyamet kopmayacak ve birden denizden çıkıyor ama bembeyaz oluyor. Çok etkisinde kaldım. 26, Kadın, evli, ev hanımı ve öğrenci

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir