Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Köpüklü Bomba Görmek

Rüyada köpüklü bomba ne demek?

Rüyamda evde otururken karşı binamıza bomba atılıyor. Bomba köpüklü ve değdiği yeri eriten cins idi. Evde annem babam ben ve kardeşim varız. Güya Pakistan Türkiye’ye saldırıyormuş, bizim eve 5 kişi giriyor 1 erkek 2 kadın 2 ufak çocuk. Ben çocukları saklanmaya çalışıyorlar diye korumaya çalışıyorum fakat o 5 kişi aileymiş, adam babama elindeki silahı doğrultuyor, bende çocuklardan birini alıp korumak için koltuğun arkasına atlıyorum, adamı elimdeki bıçakla öldürüyorum.

O arada adamın annesi bana saldırıyor “savaşı biz kazanacağız falan” derken ben tutup boğazında kendiyorum kan üzerime sıçrıyor. O korkuyla çocuklardan biri koşarken ben yine korkup çocuğu öldürüyorum istemeden. Sonra adamın karısı geliyor “ben pişmanım, beni bırakın” diyor, “çocuğunu da al git kurtul sende” diyorum. Buna para veriyoruz ve gidiyorlar. Çok korktum gerçekten, bir anlam çıkartırsanız lütfen yardımcı olun. Melike tarafından 25.04.2013 / 19:29 tarihinde gönderilmiş

Rüyada köpüklü bomba görmek tabiri

Melike Merhaba.

Gördüğün rüya gerçek hayatta yaşadığın veya şahit olduğun bir şeyin belki de bir televizyon haberinin, duygusal dünyanda büyük bir öfke patlamasına sebep olduğunu simgelemektedir. Dilerseniz rüyada bomba görmek sayfasını da inceleyin. Rüyanın unsurları: bomba, savaş, Pakistan, Türkiye.

“Rüyada Köpüklü Bomba Görmek” için bir yanıt

Rüyada bomba sesi duymak
Kaynanamı rüyada tekrar ölmüş gördüm, cenaze vardı. Rüya şöyleydi, köyde muhtar olan kaynım ve eşi “anam öldü, ben köyde duramam” deyip gitmeye çalışıyorlar, onlar hazırlanırken bir bomba sesi duyuluyor, ben korkmuyorum ama onlar çok korkuyor ve rüya burada bitiyor, bunun anlamı nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir