Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Köpüklü Su Görmek

Rüyada köpüklü su görmek nedir?

Rüya başlığı: suda boğulma

Rüya detayı: rüyamda oğlumun köpüklü, yani deterjanlı bir suda boğulduğunu ve benim koşup kurtardığımı gördüm, vinç benzeri bir alet üzerime sürekli ağırlık bırakmak beni öldürmek istedi hep kaçtım, vede oğlumu suda elimle yukarı kaldırdığım anda uyandım.
Çok etkilendim gün boyunca o çığlık vede görüntü gözümün önünden gitmedi, en kısa sürede yorumlarını bekliyorum, umarım hayırlı çıkar, şimdiden ilginize teşekkürler.

Rüyada köpüklü su görmek yorumu

Gördüğünüz rüya sizin veya oğlunuzun durgunluğunu ifade etmektedir. Üzerinizdeki ağırlığı atmanız, daha hareketli, daha canlı olmanız gerektiğini işaret etmektedir.

Rüyanız yaşadığınız bazı endişelerin, korkuların sizin veya oğlunuzun bu durgunluğa girmesine sebep olduğunu belirtmektedir

“Rüyada Köpüklü Su Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda üniversitenin yemekhanesindeyiz ama ben bir küvet içinde her yerim köpüklü, mahrem yerlerimi ellerimle kapar halde dizlerim karnıma doğru çekmiş şekilde ama çıplak durumdayım, sular kesilmiş galiba üşüyorum, sonra bir doktor geliyor. rüyama göre önceden tanıştığım kilomla ilgili bir espri yapıyor, sonra sanırım kaloriferleri açtırıyor ve patates yemeği dağıtılıyor, benim için doktor dağıttırmış bende yiyecekmişim bir patates alıyorum. Rüyam budur yorumlarsanız sevinirim.

Kübra merhaba,
Görmüş olduğun rüya reel hayatında bazı sorunlar karşısında onları çözmek için mücadele etmek yerine geriye çekilmeyi tercih ettiğini ve iyi bir gelecek, hak ettiğin başarıya ulaşmakta zorlandığını, halbuki üstlendiği her işi başarma özelliğin ile tüm sorunları aşacak gücün içinde olduğunu temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir