Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Kör Bıçak Görmek

Rüyada kör bıçak görmek neye delalet?

Rüyamdan babamın boğazının zorla orta boy fazla keskin olmayan bir kör bıçak ile kesilmeye çalıştığını gördüm. Tamda gözümün önünde bir araba meselesi veya tam iyi bilmediğim bir karanlık meseleden dolayı. Bıçağı bir kaç kez sürttü boğazına hemen kesmedi sonra küçük bir yer kesti ve kan çıktı. Benim tamda gözümün önünde ama sesimi çıkaramadım. Sadece “anahtar orada arabayı al git, babama bir şey yapma” diyebildim.

Benim bugün önemli bir sınavım var iyi yaparsam okula alınacağım. Acaba onunla bir ilgisi olabilir mi?

Rüyada kör bıçak görmek tabiri

Rüyada kör bıçak görmek, kör bıçak kullanmak veya kör bıçak kullandığını görmek geçmiş yaşamınızda çok az bir kazanç elde edebildiğinizi, bir eser meydana getiremediğinizi, halk arasındaki deyimle dikili bir ağacınızın olmadığını simgeler.

Derhal durumunuzu, güçlü ve zayıf taraflarınızı, hedeflerinizi gözden geçirip yaşamınızı daha başarılı hale getirmek için çaba sarf etmelisiniz anlamı taşır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bıçak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kör Bıçak Görmek” için bir yanıt

Rüyamda yengem kendi kafasını kör bir bıçakla kesti acı çekiyordu ama ölmedi bende aynı bıçakla acı çekmesin diye gırtlağını kestim sonra kendimize geldik birden onun hala ölmediğini fark ettik hemen hastaneye yetiştirmeye uğraşıyordukki uyandım çok tuhaf oldum anlam veremedim lütfen yardım iyi günler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir