Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Kör Görmek

Rüyada kör görmek neye delalet eder?

Iyi akşamlar ben gecen sabah ruyamda daha once bana maddi manevi zarar veren birinin ruyamda kör olduğunu goruyordum ,yaninda bir bayan vardi ellerinden tutuyordu sonra o bayan onu yakla$ik 13 – 14 yaşlarinda bir kıza teslim ediyordu bu kez de o kız onun elinden tutup onu bir yere goturmeye cali$iyordu ama ben tesadufen onun bu halde oldugunu goruyordum ve kendi kendime ona bakarak hem aciyordum hemde alma mazlumun ahini cekersin aheste aheste diyordum sonra uyaniyordum.

Ruyami yorumlarsaniz sevinirim tekrar iyi geceler

Rüyada kör birini görmek neye yorulur?

Rüyada kör görmek rüya sahibinin uyanık hayatında bir kaos içinde olduğunu temsil eder. Gözleri görmeyen, ama birini görmek aynı zamanda sizin bir konuda bakış açısının çarpık olduğunu ve net şeyler göremediğinizi, hemen kendinize bir çeki düzen vermeniz gerektiğini simgeler. Rüyada kör biriyle karşılaşmak ya da gözleri görmeyen, ama birisiyle konuşmak bu rüya olaylara farklı bir bakış açısı ile bakmanız gerektiği gösteriyor olabilir.

Rüyada kör olmak, kör olduğunu, görmediğini, kendisini kör olarak görmek, bir işi almadan önce iyice düşünmeniz, her işi yapmamanız gerektiğine ve hata yapmanızı bekleyen insanları böylece alt edeceğinize işaret eder. Rüyada birinin kör olduğunu görmek, normalde gözleri sağlam birinin rüya kör olduğunu görmek çevrenizde gerçekleri görmek istemeyen ya da kendinizi anlatamadığınız birini işaret eder.

Rüyada birini kör etmek veya birisinin kör olmasına sebep olduğunu görmek rüyayı gören kişinin geçmişten gelen büyük bir vicdan azabı çektiğini ve bundan hala kurtulamadığını, bu duyguyla yaşamanın ona büyü ızdırap verdiğini ifade eder. Rüyada bir hayvanı kör ettiğini yada bir hayvanın gözünü çıkardığını görmek rüyayı gören insanın farkında olmadan ya da istemeden bir insana veya bir hayvana zarar verdiğini ve bunun yüzünden kendini suçladığını, kendini cezalandırmak istediğini ifade eder.

“Rüyada Kör Görmek” için 2 yanıt

Rüyada kör tavuk görmek
Annem bana bir tavuk veriyordu kör tavuk idi, bende onu gezdiriyordum, su iciriyordum, ne demek acaba?

Rüyada tavuk görmek öz güven kaybını ve iradesizliği temsil eder. Ayrıca çok fazla gevezelik ve dedikoduyu işaret eder. Tavuklar aynı zamanda bir süre sıkıntılı günler geçireceğinize fakat sabırlı davranarak bu sıkıntılardan kurtulup rahatlamak, mutluluğa ermek anlamına gelir. Bir de aile yaşamınızın huzurlu ve refah içinde olacağına işaret eder.
Kör tavuk görmeniz ise içinde bulunduğunuz öz güven kaybını görmezden geldiğinizi işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir