Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Kor Halinde Dağ Kütlesi Görmek

Rüyada kor halinde dağ kütlesi neye işarettir?

İyi günler. Zor zamanlar geçiriyorum kafamdaki proje nedeniyle mevcut isimden istifa ettim ancak pişmanım. Dün akşam rüyamda kor halinde büyük bir dağ kütlesi gördüm (bu dağ koni şeklinde yanardağ değildi). Yüksek bir yerden bu dağı izlerken dağın gerilmesi ve büyük bir gürültü koparması üzerine korkuya kapılıp kaçmaya başlıyorum. Bir süre sonra benim gibi kaçan kalabalık içinde buluyorum kendimi.

Kalabalıkla birlikte kaçarken önümüzü teröristler kesiyor ve makineli tüfek ile ateş etmeye başlıyorlar. Etrafımdakilerle birlikte yere düşüyorum. Kalabalığın büyük kısmı vuruluyor, bende vurulduğumu düşünüyorum önce ama kendimi kontrol ediyorum ve yaralı olmadığımı görüyorum. Tam bu esnada korkuyla uyandım. Yorumlarsanız minnettar olurum. Hoşça kalın.

Rüyada kor halinde dağ kütlesi görmek yorumu

Rüyada kor ateş görmek kısa sürede gerçekleşecek rızk artışı ve berekete işaret ederken alternatif olarak ilim ve bilim alanlarında gelişmeye delalet edebilir. Rüyada dağ görmek genel anlamda hayra yorulur, gerçek yaşamda yükselme, ilerleme, mevki ya da kazancında artış gösterir ancak dağın durumu esas önemli mesajı taşır. Siz dağı bir kor halinde görüyorsunuz ki bu müthiş güzel bir anlam taşımakta ve önünüzde büyük fırsatlar olduğunu, başarı ve mutluluğun, kazanç artışı ve bereketin sizi beklediğini ifade etmektedir.

Rüyada dağın parçalanması ve karşılaştığınız teröristler ise aslında sizin bu hedeflerinize giden yolda hayal kırıklığı yaşamamak için sakin olmak, öfkeni kontrol altına almak gerektiğini, sabır ve çaba ile bu güzelliklere kavuşabileceğini temsil etmektedir.