Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Kor Haline Gelmiş Tespih Görmek

Rüyada tespihin kor hale gelmesi neye işaret eder?

Rüyada kor haline gelmiş tespih görmekbabamı gördüm, babamın elindeki tespih çeke çeke kor haline gelmişti, tespihin imamesi yoktu ve o kısımdaki ipler çok karışmıştı, babam düğümü çözmeye çalışıyordu, ben yanına geldim “kusura bakma kızım, çok uğraştım ama bir türlü çözemedim” dedi, herhalde benimle ilgili bir şeydi, birde yeşil tespih vardı o çözülmüş akıp gidiyordu. 34, Kadın, Evli, Ev hanımı

Rüyada kor haline gelmiş tespih görmek yorumu

Halime merhaba, babanızın hayatta olup olmadığı net olarak anlaşılmıyor, ben sağ olduğunu kabul ederek bu açıklamayı yapıyorum. Öncelikle lütfen rüyada baba açıklaması sayfasını okuyun.

Rüyada babanızın çeke çeke kor haline getirdiği tespih rüyası aslında onun gerçekleşmesini çok istediği bir dileği olduğunu ve bunun gerçekleşmesi için devamlı Allah’a dua ettiğini, yakardığını temsil etmektedir. Çünkü rüyada tespih çekmek gerçekleşmesini çok arzu ettiğiniz muradının olması için sabır ve dua etmek gerektiğini simgeler. Bu rüyayı sizin görmüş olmanız babanızın sizin hakkınızda bir duası olduğunu akla getirmektedir.

Tespihin kor haline gelmesi babanızın arzusunun çok derin olduğunu gösterirken, tespihin imamesi olmaması pek iyi değildir babanın dileğinin gerçekleşmesine mani olan bir durum olduğunu temsil eder. Çünkü rüyada tespih imamesi görmek hayırlara rivayet edilir ve rüyasında imame gören kişiye hem dünya için hem de ahiret yaşamında tüm hayır kapıları sonuna kadar açılır. Bu rüya her iki alemde de mutluluğa, huzura, sevince ve esenliğe delalet. Bu rüyayı gören kişinin her işi kolaylaşır, sıkıntısı giderilir ve her manada mutlu olur. Yaşamı keder, üzüntü ve sıkıntıdan uzak geçer, her bakımdan beladan uzak olma, hayır ve berekete tabir edilir. Zaten rüyanın devamında tespihin uç kısmındaki iplerin  karışmış olması bu açıklamayı güçlendirmektedir.

Rüyanın sonunda babanın tespihteki karışıklığı çözmek için senden yardım istemesi, babanın dileğinin gerçekleşmesine engel olan durumu senin çözebileceğini, anahtarın sende olduğunu anlatmaktadır.

“Rüyada Kor Haline Gelmiş Tespih Görmek” için 2 yanıt

Birine tespih vermek
Rüyada hoşlandığım çocuk bizim evin mutfağındaydı. Mutfakta ben, ablam, annem ve o çocuk var, biz böyle sevgiliyiz. Para ile ilgili bir konu konuşuluyor. Benden ablam para istiyor ben vermiyorum. Hoşlandığım çocuk para yerine tespih fırlatıyor, veriyor yani. Bende bunu görünce kıskanıyorum. Sizce rüyamın anlamı nedir?

Bahar merhaba, rüyada hoşlandığın çocuğu görmüş olman aslında gerçek yaşamında gerçekleştireceğin bazı ufak değişiklikler ile hayatını, büyük ihtimalle aşk yaşamını daha mutlu olacak hale getirebileceğini temsil etmektedir. Bakınız hoşlanmak sayfası. Onun ablana tespih vermesi hakkında açıklamayı rüyada tespih görmek sayfasında araştırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir