Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Kör Olacağını Görmek

Rüyada kör olacağını görmek neye delalet eder?

Kuzenimle üniversite kaydı için buluştuk ve sonrasında “bende Çok kayıt olmak istiyorum üniversiteye” dedim, kuzenim de “tanıdığım var hallederim” dedi “Nasıl halledeceksin, ben sınava bile girmedim” dedim “ben halledeceğim” dedi ve sarıldık. Sonrasında annemin konuşmadığı iki kadın gördü bizi ve “sen Nasıl kızsın nişanlı kızsın hemde erkeklerle sarılıyorsun birde” deyip küfür etti, sonrasında ben hızlıca yürümeye başladım ve arkamdan siyah köpek geldiğini fark ettim.

Ben hızlandıkça oda hızlandı, ben yavaşladıkça oda yavaşladı, sonrasından arkamdan sarılarak basını sağ omzuma uzattı ve şunları dedi “çok düşmanın var arkadaşlarına dikkat et yüzüne gülüp arkandan iş çevirenler var, sana zararları dokunacak” sonrasında da unutmadan söyleyeyim “sol gözünün yeşil pulları düşecek ve kör olacaksın” dedi, bu rüyanın anlamı nedir tam olarak?

Rüyada kör olacağını görmek neye yorulur?

Serpil merhaba, keşke hakkında biraz bilgi vermiş olsaydın. Eğer lise öğrencisi isen veya üniversiteyi kazanamamış biriysen rüyanın başında kuzenin ile aranda geçen konuşma bu özlemin bilinç altında hala canlı olduğunu ve zaman zaman yüzeye çıktığını temsil edebilir. Rüyada yakını birine sarılmak onunla işbirliği ve güç birliği ile kimi sıkıntıları aşıp birlikte ilerleme sağlayacağınızı simgeler. Kadının sana küfür etmesi aslında senin için bir uyarı olup acil bir meseleye veya duruma yeterli ve gerekli önemi vermediğini, göz ardı ettiğinizi göstermektedir.

Arkandan gelen ve sana “çok düşmanın var arkadaşlarına dikkat et yüzüne gülüp arkandan iş çevirenler var, sana zararları dokunacak” arkasından da “sol gözünün yeşil pulları düşecek ve kör olacaksın” diyen konuşan köpek ise yine senin için uyarıcı bir mesaj vermekte ve olaylara objektif bakamadığını anlatmaktadır. Rüyada köpek görmek sayfasında anlatıldığı gibi rüyada köpekle konuşmak veya konuşan köpek görmek kendi karakter kusurlarını örtbas etmek için girişimlerde bulunduğunuzu veya alışkanlıklarınızı gizlemeye çalıştığınızı simgeler.

Köpeğin söyledikleri arasında kör olacağını belirtmesi çok ilginç ve şu anda bazı şeyleri tam olarak göremediğini belirttiği gibi, derhal kendine çeki düzen verip, olayları tüm yönleriyle görmeyi başaramazsan bu durumun daha da ilerleyerek devam edeceğini, sana zarar verebileceğini belirtmektedir ve bunu sana söyleyen bir dosttur çünkü köpek dost demektir.

“Rüyada Kör Olacağını Görmek” için bir yanıt

Rüyamda küçük bir erkek çocuğu sevgilimin elinden tutuyordu ve çocuğun gözleri görmüyordu. Sevgılıme “biraz da ben bakayım mı çocuğa” dedim ve bana gülümsedi. Ne anlama geliyor acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir