Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Kör Zombi Görmek

Rüyada kör zombi görmek ne demek?

Merhaba, ben rüyamda anneannemle birlikte gezmeye gitmiştim. Önce büyük, kocaman bir markete girdik hatta çok iyi hatırlıyorum ki ben ”Oha burası kocamanmış” diyerek şaşırmıştım. Ondan sonra iki sınıf arkadaşımı yan yana bir yere girerken gördük. Onları geçince pembe bir arabanın içinden çıkan kör bir zombi karşımıza çıktı. Böyle karavan gibi bir arabası vardı ve pembeydi. Üstünde ”Güzel Kör” mü ne yazıyordu öyle garip bir şey işte.

Rüyam boyunca ondan kaçmaya çalıştık. Hava aydınlıktı. Sürekli bir yerlere saklandık ama ille de geldi buldu. Bizim eve saklanıp kapıyı kapattık (belki önemli bir detaydır bilmiyorum ama ben kapıyı kilitlemeye çalışırken anneannem sürekli kolumu sarsıyor, bana rahat vermiyordu ama ben onu itekliyordum) yine de tekmelemeye başladı ve en sonunda kapıyı kırdı. Devamı gelmeden uyandım zaten. Yorumlarsanız sevinirim, iyi günler. Damla tarafından 30 Mart 2013, 10:51 tarihinde gönderilmiş

Rüyada kör zombi görmek yorumu

Damla selam, rüyada zombi görülmesi çaresizliğe, stres altında olmaya, ölü duygulara işarettir. Rüyanda zombi saldırısı, zombiler tarafından saldırıya uğradığını görmek, kontrolünüz dışındaki güçler tarafından bunalmış olduğunuza işarettir. Aynı zamanda hayatınızda büyük stres altında çaresiz ve etkisiz halde olma korkularınızı temsil eder. Rüyada kör zombi görmek rüyayı gören kişinin önündeki fırsatları ve kısmetlerin farkında olmaması, önündeki imkanları görmemesi yüzünden çaresiz bir duruma düştüğüne yorumlanır.

“Rüyada Kör Zombi Görmek” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir