Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Körebe Görmek

Rüyada körebe görmek ne demek?

Merhaba sayın admin, ben 29 yaşında üniversite mezunu bekar bayanım, şu anda işsiz kaldım iş arıyorum. Bu gece gördüğüm rüyanın çözümünü rica ediyorum, inanın benim için çok önemli, emekleriniz için şimdiden çok teşekkür ediyorum.

Rüyamda çocukluk yıllarındayım, eski mahallemizde çocukluk arkadaşlarımla körebe oynuyorum. Hepimiz çok mutluyuz, çocuklar cıvıl cıvıl sevinçli. Ebe olma sırası bana geldiğinde çocukları yakalamaya çalışırken ayağım yerdeki küçük bir taşa çarpıyor ve yere düşüyorum. Çocuklar hemen toplanıp bana yardım ediyorlar. Ancak bu çocuklar arasında komşumuzun çocuğu Mert daha farklı davranıyor, elimi tutup acı çekip çekmediğimi soruyor, gözlerinde çok derin bir anlam seziyorum. Böylece uyandım, tüm çocukluk yıllarımı, arkadaşlarımı andım, hüzünlendim. Sizce bu nasıl yorumlanır?

Rüyada körebe oynamak yorumu

Nazlı merhaba, gördüğün rüya kesinlikle çocukluk yıllarına, o yılların gamsız ve tasasız günlerine olan özlemini yansıtırken aynı zamanda şu anda büyük sıkıntılar yaşadığını ifade etmektedir. Mesela; Rüyada çocukluğunu görmek rüyayı gören kişinin o yılları özlemle hatırladığını veya hayatınızda daha az sorumluluk ve kaygının olduğu dönemlere olan özleminizi anlatır. Rüyada eski mahalleni görmek görülen unsurlara bağlı olarak rüya sahibinin günlük yaşamda bazı umutsuzluklar veya hayal kırıklıkları içinde olduğunu ya da geçmişe olan özlemi temsil eder, bakınız rüyada mahalle görmek sayfası.

Rüyada körebe oynamak rüyayı gören kişinin hayatının bir yönünde kendisi için önemli bir arayış içinde olduğunu ancak çıkışı bulamadığını ya da bulmakta zorlandığını gösterir. Rüyada körebe olmak yahut oyunda ebe olduğunu görmek rüya sahibi için para kaybetme yanında, sizi rezil edecek kimi işlerle meşgul olduğunuzu gösterir. Körebe oynayan birilerini görmek rüyayı gören kişinin bir konuda artık karar vermek zamanı geldiğini ve kendi ayakları üzerinde durmayı başarmak gerektiğini gösterir ve kişinin geleceğini planlayıp, bazı atılımlar yaparak, bir takım yeni yeni kararlar vermesi gerektiğini ifade eder.

Rüyada çocukluk arkadaşını görmek rüyayı gören kişi için heyecan, özgürlük, gençlik, canlılık anılarını hatırlamak gerektiğini simgeler. Bu konuda rüyada arkadaş görmek sayfasını inceleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir