Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Kıyamet Rüyası Görmek

Rüyada korku, endişe, dinazor, kıyamet rüyası görmek ne demektir?

Merhaba ben Canan. 20 yaşındayım evliyim 4 yaşında bir oğlum var ev hanımıyım. rüyamı 8 haziran 2012 saat 17:00 sıralarında uyurken gördüm gündüz rüyası. Rüyam: ablam, ben, oğlum, kuzenim (kiz), komşumun kızı bir doktorun muayehanesine gelmişiz, ne doktoru bilmiyorum. Komşumun kızını uzun zamandır görmüyorum, orada telefon numarasını alıp telefonuma kaydediyorum. Orada iki tane adam oluyor, biri doktor diğeri doktorun şoförü. Doktor muayene yapmıyor, ortalıkta bir oraya bir buraya dolaşıyor, ben mutfak gibi bir odadayım, şoför, bir de oglum var. Oğlum yaramazlık yapıyor, bende saçını çekiyorum, tokat atıyorum. Bir dolap var odada sallanıyor, dolabın ayağına sıkıştırmak için bir şey arıyorum, elma kabukları buluyorum. Tam koyacakken “yok bunlar olmaz” diyorum, başka bir şey bakıyorum bulamıyorum.

Sonra oradan ayrılıyoruz, geniş bir ara sokakta yürüyorum, elimde telefonum az ilerimde de oğlum yere oturmuş oyun oynuyor. Tam ona bakarken gökyüzünde bulutlardan boğa resmi oluştuğunu görüyorum, telefonumla bir iki resmini çekerken birden büyük gölgeler ortaya çıkıyor. Ardından dinazor kafaları görünüyor, korkudan tam kaçacakken oglum geliyor aklıma, koş diye işaret ediyorum elimle. Oda şok olmuş şekilde bana koşuyor, elinden tutup koşmaya başlıyoruz, koşarken oğlum benim boyumda bir dinozora dönüşüyor. Belimden kavrıyor ve daha hızlı koşmaya başlıyoruz, dinozorlar sürüyle oğlumun peşine düşüyorlar, ben artık o kadar hızlı koştuğumuzdan sadece parmak uçlarım yere değiyor, oğluma “senin peşindeler, beni bırak ve tüm hızınla kaç, ben seni bulacağım, söz veriyorum” diyorum. Sağ ve sol taraf olmak üzere yol ayrımına giriyoruz, oglum sol tarafa ben sağ tarafa kaçıyorum ama sokaklar caddeler şehir tanıdık bir yer değil. Dinazorlar oglumun peşinden gidiyor. Bende “oglumu nasıl bulAcam, nasıl kurtarıcam” diye oradan oraya koşuyorum.

sonra bir marangoz gibi bir yere giriyorum. orada 2 adam birde 5 ya da 6 yaşlarında erkek çocuğu oluyor. adamlardan biri zenci, biraz kilolu, diğeri beyaz tenli zayıf. çocuk zenci olan adamın çocuğu. adamlar dükkanın içinde çapraz şekillerdeki çelikleri söküyor, dinazorları öldürebilmek için bende elime büyük bir tane alıyorum. adamlara “çocuğumu aldılar yardım edin bana nasıl bulabilirim” diyorum, “bizimle kal birlikte bulalım diyorlar. elimizde çelik sopalarla sokağa caddeye çıkıyoruz, her yer insanlarla, ölü dinazorlarla dolu, sonra geri dönüyoruz, zenci olan adam bana bir şey söylüyor, anlamıyorum söylediği şeyi 6 veya 7 farklı dille söylüyor.

Yola devam ediyorum ama zenci adam gelmiyor, bir iki sokak sonra sağ tarafta cadde görünüyor, kutlama var ne olduğunu anlamıyorum, tam oraya bakmaya giderken solumda kapısı açık müstakil bir ev görüyorum, içeri giriyorum aralıklı kapıyı açıyorum, oğlumu görüyorum, eline tuvalet temizleme fırcasını almış, kendini sabunlamış arkasını ovuyor, onunla yanında da alaturka tuvalet var. “emir ne yapıyorsun annecim” diyorum, “yıkanıyorum pislendim de” diyor, “ama dur, o pis” diyorum, su çok soguk sabunları gidecek kadar su döküp yıkıyorum, altında şortu var, kucağıma alıyorum, evden dışarı çıkıyorum, koşmaya başlayınca bir kaç kadın “heyyy” diye bağırıyor peşime düşüyor, bir müstakil evin bahçesine giriyorum ama çıkış yok kadınlardan biri silah doğrultuyor, benim elimde de bıçak oluyor, çocuğum kucağımda silaha kolumu uzatıyorum sıkıyor ama patlamıyor, mermisi yok, sonra silahı alıp kafasına vuruyorum ve kaçmaya devam ediyorum, ilk girdiğim marangoz gibi yere ait evin içine giriyorum, tüm kapıları kilitleyip camla kaplı kış bahçesi gibi bir yere giriyorum kapısını kilitleyip masanın altına saklanıyorum.

Oglum uyuyor kucağımda. camdan dışarı bakıyorum bahçede birileri dolaşıyor, kadınların hepsi içeri girmeye çalışıyorlar. Kapının kilidi bozuk oluyor ve kadınlardan biri içeri giriyor, ben görünmemek için masa örtüsünü indiriyorum, biraz bekliyorum kadın geri çıkınca korkuyorum zenci adamı bulmak için dışarı çıkıyorum, dükkanlarında zenci adamla karşılaşıyoruz, “oglumu buldum” diyorum, zenci adam “hadi o zaman gidelim” diyor.

Duvarda asılı bir sürü bıçak, yemek yapmak için büyük kaşık, çatallar bir tanede ince bir tüfek oluyor, bıçakları ve tüfegi alıyorum, tüfeği denemek için ateş açıyorum, ama mermi olmuyor, zenciye “bunda mermi yok” diyorum, sarı renki plastik küçük çubuklar dolduruyor tüfeğe “ama bunlar işe yaramazki” diyorum, “zaman kazandırır” diyor.

Sonra tam gidecekken bir bakıyorum oğlum kucağımda yok, hemen eve geri giriyorum, oglum yabancı başı kapalı bir kadının kucağında, tam kucağından alıyorum bu sefer başka bir kadının kucağında, 3 kadından alamadım en sonki kadının kucağından almayı başardım sonra geri çıktım caddeye çıkacekken şölen yeri gibi olmuştu her yer bir kadına “ne yapıyorsun” diye sordum. kadında “sonsuz mutluluğu kutluyor, onlarla gideceğiz, sizde geliceksiniz” dedi. “hayır” dedim, “onların gideceği yerde mutluluk yok, beni götüremeyecekler” dedim.

Dinazorlar yok olmuştu. zaten dinazor kılığında kötü güç diyeyim onlar gelmiş oluyor, insanları etkisi altına alıp götürüyorlar, sonra caddeye çıkıyorum tam o sırada şenliğin ortasından yaşlı çirkin görünümlü adam geliyor, arkasında insanlar bir tokat atılıyor “bana kim yaptı bunu” diyorum, o çirkin görünümlü adam “abdul kayum yaptı” diyor. abdul kayum bana yardım eden zenci adam oluyor. solumdan oda şaşkınlıkla bana doğru geliyor ona bakıyorum sonra gidip çirkin görünümlü adama bende bir tokat atıyorum. “sen kimsinde bana tokat atıyorsun” diyorum, “ben bir şeyim” diyor ama hatırlayamıyorum, “ondan sonrada kıyameti kopartıcam, benimle gelin” diyor.

O sırada yer altından 3 tane şehit asker çıkıyor, asker kıyafetiyle o çirkin adamı yer altına çekiyor, dinazor kılığında gelen kötü güçlerde ata dönüşüyor ama deli at oluyorlar yerlerinde durmuyorlar bir sağa bir sola gidiyorlar. “sizin sonunuzun bu olacağı belliydi” diyorum yüzümde gülümseme zenci adamın yanına gidiyorum boynuna sarılıyorum. Rüyam bu kadar en yakın zamanda yorumunu gönderirseniz çok sevinirim.

İpuçları doktor muayehanesi, elma kabukları, boğa resmi, büyük gölgeler, dinazor kafaları, dinazora dönüşmek, marangoz, erkek çocuğu, zenci birini, dinazor öldürmek, çelik sopalar, ölü dinazorlar, zenci adam, müstakil bir ev, tuvalet fırçası, temizleme fırçası, pis su, çocuğunu yıkamak, oğlunu yıkadığını, silah doğrultmak, silah sıkmak, kış bahçesi, bozuk kilit, masa örtüsü, bir sürü bıçak, büyük kaşık, çatallar, ince bir tüfek, kötü güç, yaşlı adam, çirkin görünümlü adam, tokat atmak, abdul kayum, kıyamet kopması, şehit asker, asker kıyafeti, deli at. Canan’ın rüyası

Rüyada kıyamet rüyası görmek nasıl yorumlanır?

Canan merhaba, gördüğünüz rüya, günlük yaşamınızda dayanılması çok güç, derin endişeler içinde olduğunuzu gösteriyor. Endişelerinizin temeli oğlunuz olabilir. Onun hakkında derin kaygılar taşıyor olabilirsiniz.

Hayatta destek alabileceğiniz birinin gücünü yanınızda görmek istiyorsunuz fakat bulamıyorsunuz. Bilinçaltınız, oğlunuzun hemen büyümesini ve size güç, destek vermesini istiyor. İşte endişeleriniz burada artıyor. “ya oğlum beklediğim desteği vermezse ya da oğlum güçlü biri olabilecek mi?” sorularının cevabını arıyor olabilirsiniz.

Rüyanızın verdiği en önemli mesaj, içinde bulunduğunuz derin kaygılardan kurtulmanın yolunu bulmanız gerektiğini ifade etmesidir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kıyamet görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kıyamet Rüyası Görmek” için bir yanıt

Merhaba ben serkan
Rüyamda kıyamet kopuyordu, yaşlı bir amca bildiği duaları okuyup bağırıyordu, babamlara koptuğunu söylüyordum bakmıyolardı, kıyamet ben ve o amcanın üzerine kopuyordu, nasıl yorumlanır yardımcı olursanız çok sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir