Rüyada Korku Ve Endişe Yaşamak

Rüyada korku ve endişe yaşamak neyi gösterir?

Kızım ile birlikte arabamdayım ve yola çıkmışız. Hava karanlık. Bildiğim bir yola saptım fakat yola ağaç dalları düşmüş ve ben o yola saptığım için pişman oluyorum. İçimde korku ve endişe var, en çok kızım için endişeleniyorum. Arabada kontrolümü kaybediyorum ve rüzgar bizi uçuruyor.

Arabayla uçarken içimde korku ile karışık rahatlık var. Her şeyin bittiğini sanıyorum kızımla birlikte öleceğimi düşünüyorum. Durmadan Allah’a dua ediyorum. Araba sonra yavaşça dağlık bir tepeye iniyor. Ve ben rahatlıyorum kendimi hafiflemiş hissediyorum. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim, Teşekkürler

Takma isim : seval
Yaşınız : 43
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Boşanmış – Dul
Ruh haliniz : duygusal
Anahtar kelime : korku, endişe, ağaç dalları, araba kullanmak, pişmanlık,

Rüyada korku ve endişe yaşamak neye yorulur?

Seval merhaba, gördüğün rüya şu anda içinde bulunduğun durum ve bir miktarda gelecek hakkında ipucu vermekte.

Rüyada araba kullanmak, gerçek hayatta ayaklarının üzerinde durmayı başaran, endi kararlarını kendi veren bir insan olduğunu gösterirken, ağaç dalları düşmüş yola sapman ve pişman olman yaptığın bir tercih hakkında kimi pişmanlıklar yaşamakta olduğunu göstermektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada araba görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Arabanın kontrolünü kaybetmen, gerçek hayatında kontrol edemediğin kimi konular olduğunu ve onların peşine takılmak zorunda olduğunu ancak havada uçman bu gelişmelerin sonunun iyi olacağını, mutluluk ve huzura kavuşacağını simgelemektedir.

Twitter Facebook Google+

Bunlarda İlginizi Çekebilir

2 Yorum yapılmış

  1. Ayşe dedi ki:

    Kardeşini kaçıran adamı rüyada görmek
    Merhabalar. Öncelikle şunu söylemek istiyorum; 2009 yılında küçük kardeşim o zamanlar 4 yaşında ben ise 10 yaşındaydım, kardeşim bir adam tarafından kaçırılmıştı. Biz ise o adami bulup polise ihbar etmiştik. Olayın üzerinden 7 sene geçmesine rağmen Dün gece rüyamda bu adamı gördüm. Bizim kapımıza kadar gelip bize saldırmak istiyordu. Bu rüyadan çok etkilendim ve çok korktum. Gerçek gibiydi. Ne anlama geldiğini merak ediyorum bilgilendirirseniz sevinirim.

    • Admin dedi ki:

      Sevgili Ayşe, öncelikle ailenize büyük geçmiş olsun diyorum. Ne yazık ki ahlaki değerlerin her geçen gün daha da bozulması nedeniyle bu tür olaylara daha fazla rastlanmaya başladı. Bir baba olarak mesajınızı okuyunca çok etkilendim. Yaşamış olduğunuz olay kolay kolay unutulacak gibi değil ve aradan onca yıl geçmesine karşın senin böyle bir rüya görmen gayet doğal. Bu gibi rüyaları tekrar görürsen lütfen ailen ile görüş ve bir uzmandan destek almaktan çekinmeyin. Mutlu ve huzurlu bir yaşam dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*