Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada korkudan titremek

 Rüyada korkudan titremek neye işaret eder?

Rüyada korkudan titremekÖncelikle Allah’ın selamı üzerinizde olsun. Ben bugün bir rüya gördüm fakat kötü bir rüya, rüyada kuzenimle bir falcıya gidiyorduk, çok heyecanlıydım fakat falcıya girdik mi hatırlamıyorum, daha sonra eve gidiyorduk asansöre bindik bize bir şeyler oldu, ikimizde yere yığıldık, ben kuzenime baktığımda “senin içine cin girmiş” dedim tir tir titriyordu, kolumu sıktı, bende titremeye başladım, bana çok kötü bakıyordu, asansör durdu, biz kendimize geldik” bize ne oldu” falan dedim, onun içine tekrar bir şey girdi çok kotu konuşmaya başladı ve çok kötü bakıyordu, daha sonra uyandım?

Rüyada korkudan titrediğini görmek yorumu

Rüyada falcıya gitmek aslında gerçek hayatınızda bazı konularda umutlarını kaybettiğini, her şeyin daha kötüye gideceğini düşündüğünü temsil etmektedir. Rüyada falcılar aynen gerçek hayatta olduğu gibi umut simgesidir.

Rüyanızda asansöre binmeniz bir başlangıca işarettir, bir şeye başlamayı temsil eder, bir şeyi ya da işi başarabilmek, tamamlamak için önce başlamak gerektiğini anlatır. Rüyada asansöre bindiğini görmek aynı zamanda başarının işaretidir. Asansöre bindiğini gören iş hayatında yükselecek, bol miktarda para kazanacak şeklinde yorumlanır. Ancak orada anlaşılmayan bir sebeple yığılmanız gerçek hayatınızda bir üzücü durum yaşadığınızı ve bu üzüntünün etkisinin yeni başladığını göstermektedir.

Rüyada arkadaşının içine cin girmesi onun manevi bir nedenle hayatının alt üst olduğunu, o kişinin kendini boşlukta hissettiğini temsil eder. Bu kişinin sizden manevi destek beklediğine rivayet edilir. Onun tit tir titremesi ise onun yaşadığı travma sebebiyle odaklanma sorunu yaşadığını göstermektedir. Çünkü rüyada korkudan titremek kişiyi adeta şoka sokan bir olayın etkisinden kurtulamadığını, başarı ve huzura kavuşmak için sağlıklı düşünüp bu olayın tesirinden bir an önce uzaklaşmak gerektiğine yorulur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir