Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Korkulu Rüya Gören Kedi Yavrusu Görmek

Rüyada korkulu rüya gören kedi yavrusu görmek neye çıkar?

Merhaba, rüyamda karanlık bir yerde loş bir ortamda perişan bir halde beyaz bir kedi yavrusu buldum, onu alıp eve götürdüm, onu severken arka sağ bacağında bir yara gördüm, yaraya pansuman yaptım, sardım. Yavru kedi bana minnetle bakıyordu, bende çok duygulandım, ona yardımcı olduğum için çok mutlu oldum. Sonra kedi koltukta yanıma kıvrıldı ve uyumaya başladı ancak bir kaç dakika sonra inleme veya ağlama sesiyle beraber bir rüya görmeye başladı, ayaklarıyla havaya pati atıyor sanki kendini korumak istiyor, bir şeyi kendinden uzaklaştırmak istiyor gibiydi. Onu okşamaya başlayınca bunlara son verdi ve rüyamda kendi kendime “demek ki hayvanlar da korkulu rüya görüyormuş” dediğimi hatırlıyorum.

Rüyada korkulu rüya gören kedi yavrusu görmek tabiri

Birsen merhaba, öncelikle rüyada kedi görmek rüya tabiri tabiri sayfasını okumanı rica ediyorum, yavru kedi açıklaması da aynı sayfada yer almaktadır. Yavru kedinin yaralı olması gerçek yaşamda sahip olduğun değerlerin kıymetini bilmek, sana ihtiyacı olanlara desteğini esirgememek gerektiğini temsil etmektedir. Rüyada yaralı hayvan görmek açıklaması için hayvan rüya analizi sayfası ilgini çekebilir.

Hayvanlar rüya görür mü? sorunun cevabını bilim dünyası net olarak vermiştir. Hayvanlar üzerinde yapılan çalışmalarda, hayvanların da beyinlerinde rüya görme esnasında insanlarınki gibi beyin titreşimleri – dalgaları oluştuğu saptanmıştır. Uyurken köpeğin ayaklarına bakın, ayakları kımıldar sanki uykuda birini takip ettiğini, kovaladığını sanırsınız, ayakları hareket eder. Bakınız rüyalar hakkında ilginç bilgiler sayfası.

Yavru kedinin korkulu rüya görmesi ve senin onu okşayarak korkusundan uzaklaştırmış olman da aslında çevrende seni seven ve senin desteğine ihtiyaç duyan birilerinin (genellikle çocuk ya da yaşlı) olduğunu temsil etmektedir.

“Rüyada Korkulu Rüya Gören Kedi Yavrusu Görmek” için bir yanıt

Rüya gören hayvanlar hakkındaki deneyimlerinizi, varsa video ve resimleri lütfen bizlerle paylaşın. Bu bilgiler bir araya geldiğinde inanın çok daha fazla değer kazanacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir