Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Korkunç Balıklar Görmek

Rüyada korkunç balıklar görmek neye delalet eder?

İçinde bulunduğum ruh halim mutsuz, gelecek kaygılı. Rüyamda kat kat yükselen koca bir akvaryum gördüm, içinde hem çok sevimli hem de çok korkunç balıklar vardı, çok çeşitliydi, bazı arkadaşlarım akvaryumun içinde yüzerek balıkları inceliyorlardı, bende her gün gidip gelmekten görmekten sıkılmıştım, uyandığımda da ürkerek uyandım. 25, Kadın, Evli, Çalışmıyor

Rüyada korkunç balıklar görmek yorumu

Rüyada akvaryum görülmesi genelde iyiye rivayet etmez ve rüyayı gören kişinin yakın çevresiyle ilişkileri hakkında bilgi verirken, dostlarının onlara ihtiyaç duyduğu bir anda onu yalnız bırakacaklarını gösterir.

Rüyada balık görmek genellikle iyidir; şans, kısmet, bolluk ve berekete işaret eder. Ancak rüyada korkunç bir balık görmek rüya sahibinin malında, mülkünde, evindeki bereket ve mutlulukta veya hayırlı evlatlarında gözü olan, kendisini çekemeyenler olduğunu ve bu dost görünen ama gerçek dost olmayan kişilere karşı dikkatli olması gerektiğine yorulur.

Dikkat edilirse gördüğünüz rüyanın iki anan unsuru da çevreniz hakkında ipuçları vermekte, rüyada yer almaları sebebiyle belki de arkadaşlarınız arasında sizi çekemeyenler olduğunu işaret etmektedir.

“Rüyada Korkunç Balıklar Görmek” için 3 yanıt

Rüyada korkunç hayvanlar
Rüyada babam eve bir kutu getiriyor açıyoruz ve içinden su içinde küçük korkunç hayvanlar olduğunu görüyoruz ve ben çok korkuyorum, sonra annemler onların sudan çıkmasını engellemeye çalışıyor, rüyamı yorumlarmısınız. 20 yaş, bekar, öğrenci, ruh halim sıkıntılı.

Müzeyyen selam, Öte yandan rüyada korku veren şeyler görmek genel anlamda rüyayı gören kişinin iç huzurunun iyi olmadığını, o insanın hayatında bazı dengelerin bozulduğunu veya bazı şeylerin yolunda gitmediğini gösterir. Rüyada size rahatsızlık veren bu tür korku veren bir rüya görürseniz hemen sakin kafayla bir durum değerlendirmesi yapılmalı ve buna sebep olan faktör tespit edilmeli, ona göre tedbir alınmalıdır. Bakınız rüyada korkunç şeyler görmek sayfası.

Rüyamda akvaryumda çok büyük balıklar vardı, ağızlarında keseler ısırmışlar, yanlarında birde kaplan vardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir